Skocz do zawartości
Vadero

Diodowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1 pasują tylko do klapy po 2008 roku te ori wyciskane po 2 wystarczy wyłączyć zimna diagnozę jeśli wywali błędem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po 1 pasują tylko do klapy po 2008 roku te ori wyciskane po 2 wystarczy wyłączyć zimna diagnozę jeśli wywali błędem.

 

Większość passków B7 jest po 2008 roku ;)

 

Czyli gość pisząc o kodowaniu miał na myśli po prostu zimną diagnozę, mówisz?

Edytowane przez Vadero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Większość passków B7 jest po 2008 roku ;)

 

Raczej po 2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. U kolegi Tomka jakie zamawiacie moduły pod tablice ? o jakiej barwie zimny biały 6000k czy neutralny 4500k?? Ktory ładniej swieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam cały zestaw 4500k i jest super, osobiście jaśniejszego nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam cały zestaw 4500k i jest super, osobiście jaśniejszego nie polecam.

 

 

Dokładnie ja posiadam taki sam komplet oświetlenia ledowego 4500k i nie ma sensu zmieniać na większy,tak jest idealnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam cały zestaw 4500k i jest super, osobiście jaśniejszego nie polecam.

 

A jakie auto posiadasz sedan czy kombi? Bo slyszalem ze w sadanie swieci gorzej a w kombi ladniej?

Znalazlem takie cos na allegro czy podejdzie? http://allegro.pl/led-c5w-36mm-3xsmd-5050-canbus-tab-rej-bmw-x3-f25-i4989766793.html

 

I to . http://allegro.pl/zarowka-led-c5w-36mm-3x-smd-5050-canbus-jakosc-i5689338254.html

 

I jeszcze to. http://allegro.pl/zarowka-led-rurkowa-c5w-c10w-36mm-42mm-smd-canbus-i5754778957.html

 

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A. I jaka dluga wchodzi 37mm czy 36mm?

Edytowane przez arek810316

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam varianta. Czemu kombinujesz z żarówkami z alledrogo, jak tu masz (tomnik) sprawdzone i pewne nawet z bezproblemową gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam varianta. Czemu kombinujesz z żarówkami z alledrogo, jak tu masz (tomnik) sprawdzone i pewne nawet z bezproblemową gwarancją.

Ok. Rozumiem...Ilu ledowe ma zaroweczki? Chodzi mi o to czy do passata kombi z 2007roku i passata sedana z 2005 roku beda takie same zaroweczki,o tej samej dlugosci ?,znajomemu chcialem zamowic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok. Rozumiem...Ilu ledowe ma zaroweczki? Chodzi mi o to czy do passata kombi z 2007roku i passata sedana z 2005 roku beda takie same zaroweczki,o tej samej dlugosci ?,znajomemu chcialem zamowic..

 

Zamawiałem dla siebie i kolegi u Tomika, od roku świecą rewelacyjnie, barwa zimna - koszt 40zł., ale warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.Jutro zamawiam...Koszt to chyba 18zl sztuka ...Napewno bedzie to barwa zimna biala 6000K:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok.Jutro zamawiam...Koszt to chyba 18zl sztuka ...Napewno bedzie to barwa zimna biala 6000K:ok

 

Jesteś pewien, 6000K świecą na niebiesko. Zobacz jak świecą 4500K oryginalne VW, tomnika są podobne tylko mocniejsze światło.

WP_20140705_22_40_23_Pro.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok.Jutro zamawiam...Koszt to chyba 18zl sztuka ...Napewno bedzie to barwa zimna biala 6000K:ok

Zamawiaj 4500K!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos rozwinie temat kodowania oryginalnych ledow do b7 ?

U mnie dziala z przeklamywaczami can bus juz od roku ale chyba jak sie spali taki ledzik to tez bledu nie wywali na fisie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewien, 6000K świecą na niebiesko. Zobacz jak świecą 4500K oryginalne VW, tomnika są podobne tylko mocniejsze światło.

[ATTACH=CONFIG]138282[/ATTACH]

Jestem pewien zamawiam 6000K. Rozmawialem z kolega Tomnik o mowil ze na niebiesko napewno nie swieca i z policja tez nie ma problemow przy tej barwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewien zamawiam 6000K. Rozmawialem z kolega Tomnik o mowil ze na niebiesko napewno nie swieca i z policja tez nie ma problemow przy tej barwie

Kwestia gustu ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos rozwinie temat kodowania oryginalnych ledow do b7 ?

U mnie dziala z przeklamywaczami can bus juz od roku ale chyba jak sie spali taki ledzik to tez bledu nie wywali na fisie ?

 

Temat jest do ogarnięcia, ALE - musisz mieć VCDSa który wspiera ten moduł - trzeba zakodować odpowiednio Bajt 18 w Central electronics - ten bajt koduje sie inaczej niż sasiednie, bo odpowiada za całe oświetlenie zewnętrzne samochodu - jak masz starszą wersję VCDS i sobie cokolwiek ruszysz przy tym bajcie, to jest masakra i nie dasz rady nawet cofnąć tego co narobiłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede w okolicy to poprosze kolege Bimbasza,

 

Dziekuje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos rozwinie temat kodowania oryginalnych ledow do b7 ? /QUOTE]

 

 

Już rozgryzione :mikolaj: Po pierwsze potrzebujemy w miare świeży VCDS ;) Jak pisze, że nie jest kompatybilny z modułem, to broń boże nic nie tykać.

 

Z więc tak. 09- Central elect.

Byte 17 bit 7 - zaznaczamy - tzn ja miałęm już zaznaczone fabrycznie, mimo że fabrycznie ledów nie miałem.

20151201_114038.jpg

upload a gif

 

Byte 23, bit 6 - odznaczamy

 

20151201_114231.jpg

image upload no ads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do mających ledy od tomka w tablicy rej., czy one wam sie grzeją albo powinny sie grzac??? dzis przyjechałem z pracy 20km ,zerknąłem na tył auta i zauwazyłem dwie plamy na klapie dokładnie nad lampkami podswietlenia. poniewaz jest duza wilgoć i plucha całe auto mokre a te dwie plamy to wysuszone punkty od ciepła. wróciłem sie wlączylem postojówki i przy przytrzymaniu ręka oslony lampek czuć szybko cieplo. niby jezdze z nimi półtora roku i wszystko ok ale dopiero dzis zauwazylem takie zjawisko i sie troche zaniepokoiłem aby sie ta ciara nie zjarała przypadkiem albo jej instalacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności