Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko z prawej strony jak patrzysz od przodu, tam jest taka okrągła kostka która prowadzi do pompowtrysków ,prawdopodobnie jest tam oring który puszcza olej.

Wyciek wyczyszczony ale niestety nie znalazłem tej wtyczki o które piszesz. Czy mógłbyś podesłać jakieś zdjęcie lub zaznaczyć na moich zdjęciąch gdzie jej szukać. Będę wdzięczny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyciek wyczyszczony ale niestety nie znalazłem tej wtyczki o które piszesz. Czy mógłbyś podesłać jakieś zdjęcie lub zaznaczyć na moich zdjęciąch gdzie jej szukać. Będę wdzięczny :-)

 

Proponuję też wymienić uszczelkę pod pompą tandemową /podwójną/

Poniżej wtyczka do pompek.

maxresdefault.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dodatkowe wskazówki. Uszczelka pod pompą VACUM już wymieniona. Muszę sprawdzić ten oring.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam pompę tandemową. Poci się dołem i olej nacieka po bloku. Pompa jest na przedłużeniu wałka rozrządu zaworów dolotu, skoro jednak wymieniona upewnij się czy dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skoro jednak wymieniona upewnij się czy dobrze ;)

Tak utrzymuje mechanik-muszę to sprawdzić. Ale reasumująć ewentualna wymiana uszczelki pompy VACUM jest chyba??? lepsza od uszczelki pod głowicą :-) Wyczyściłem wyciek i będę kontrolował temat. Dzięki wszystkim zainteresowanym za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. 
Liczę na rzetelne odpowiedzi. 
Passat B6 - 2009 . 1,8 benzyna 160 kM - sączy mi się spod uszczelki pokrywy silnika a mechanik powiedział, że potrzebne do wymiany będzie również  zdemontowanie łańcucha rozrządu, czy to prawda ? 
Za wykonanie tej pracy chce 500 zł? Proszę o pomoc w weryfikacji ceny i sposobu naprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności