Skocz do zawartości
Gość tomasz_brd

Lampy H1/H7 H4/H7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomasz_brd

Witam

Mam lampy H1/H7 ale uszkodzone. Mam możliwość kupienia Helli ale H4/H7. Czy będzie wszystko pasować i świecić jak należy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H1/H7 złącze przy lampie 4-ro stykowe 4 przewody we wiązce;

H4/H7 złącze przy lampie 5-cio stykowe 5 przewodów we wiązce. przełącznik halogeny przód i tył, przekażnik nr 10 w płycie przekaźników Z13. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam ponieważ mój temat wylądował w śmieciach. Kolega wyżej pisze o 4 i 5 pinach w wiązce. Po sprawdzeniu u siebie - B5 (H1 i H7), wiązka do lampy lewej posiada 5 a do prawej 4 piny. Jak to się ma do w/w opisu ? Czy wersja H4 posiadała na obu lampach 5 pinów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam znowu takie pytanie ponieważ kupiłem nie dawno PASSATA B5 z 1998r no i mam tak przednie lampy prawą na żarówki H4 i H7 a lewą na H1 i H7 czy to normalne czy ktoś wymieniał któryś reflektor ale oba są HELLA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak moze z inne beczki bo mam lampe h7 hella i ostatnio zaczeła mi od środka zaparowywać da się to naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

W moim passacie 98r w reflektorze są żarówki h7(mijania) oraz h4(drogowe). Czy to normalne? przecież powinny być chyba h7 i h1 tak?

Bo w h4 i tak się jedno włókno zapala a drugie jest nieużywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.

W moim passacie 98r w reflektorze są żarówki h7(mijania) oraz h4(drogowe). Czy to normalne? przecież powinny być chyba h7 i h1 tak?

Bo w h4 i tak się jedno włókno zapala a drugie jest nieużywane.

 

Jeśli jest to wersja z reflektorami przeciwmgłowymi to zestaw H7 i H4 jest jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat, ponieważ wyżej nie było odpowiedzi na te pytanie. czy mogę zamienić reflektory h7/h1 na h7/h4 czy będą jakieś problemy z wiązką? chce dołożyć do swojego halogeny czy wiązki w passatach są różne czy wystarczy dołożyć bezpiecznik zmienić włącznik i reflektory i wszystko będzie grać? czy trzeba ciągnąć po auce nowe przewody pod halogeny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostanę złotą łopatę ale co tam. Moje reflektory są już mega zmęczone. Chciałbym wymienić ale i od razu dołożyć przeciwmgłowe z przodu. Mam lampy H1 + H7 i tu powstaje pytanie - czy wymieniając na H4 + H7 będą plug&play czy będę musiał rzeźbić w kablach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostanę złotą łopatę ale co tam. Moje reflektory są już mega zmęczone. Chciałbym wymienić ale i od razu dołożyć przeciwmgłowe z przodu. Mam lampy H1 + H7 i tu powstaje pytanie - czy wymieniając na H4 + H7 będą plug&play czy będę musiał rzeźbić w kablach?

 

Będzie P&P ale nie zawiecą przeciwmgielne bo brakuje ci 1 pinu i przełącznik świateł zapewne jest z funkcją przeciwmgielnych tył bez przodu

Edytowane przez bmateuszd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełacznik dokładnie taki jak piszesz... Nic, bede musiał ogarnąć wiązke do tego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu nowy i mam pytanie, mam b5 przed lifta, mam lampy h1/h7 i włącznik na przeciwmgłowe przód i tył, wiem że rarytasem są halogeny w zderzaku, robiąc rozrząd nigdzie nie widziałem instalacji do halogenów jakbym chciał dołożyć więc moje pytanie mam 98rok, gdzie mogę mieć instalacje do halogenów i od czego mogą pasować zamiast oryginalnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W b5 przed liftem halogen jest w przedniej lampie. Lampa na żarówki H7 i H4. Może masz zmienione lampy na takie bez halogenów? Sprawdź czy we wtyczce do lampy masz 5 przewodów czy 4. Jak 5 to masz instalację do halogenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W b5 przed liftem halogen jest w przedniej lampie. Lampa na żarówki H7 i H4. Może masz zmienione lampy na takie bez halogenów? Sprawdź czy we wtyczce do lampy masz 5 przewodów czy 4. Jak 5 to masz instalację do halogenów.

 

ok ale wychodziły też wersje bez halogenów w lampach a miały w zderzakach, ja kupiłem swojego passacika od rodziny, i miał oryginał lampy już mega żółte 3 razy już polerowane, ja wymieniłem ale na takie same w sensie że H1/ H7 a znajomy ma wersje 4 napędową i ma halogeny, mechanik mi mówił że może być wpinana instalacja koło błotnika prawego którą prowadzisz dalej na halogeny, mnie by interesowały halogeny w zderzaku bo lepiej wyglądają, może ktoś wie coś bardziej na ten temat niż ja i by mi pomógł ? z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Z tego co wiem to w B5 przed liftem halogeny były tylko w reflektorach. W zderzaku halogeny przeciwmgielne miał tylko 3BG czyli polift.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19396710_1333568653430354_3982938402065826720_n.jpg to jest kumpla przed lift tyle że 4 motion, cztery buty ciągną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, montuje się halogeny z Fabii które dobrze pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności