Skocz do zawartości
jedrus

Style dostępne na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dostępne obecnie mamy dwie wariacje stylu "PremiumGrey".

 

Fixed - sztywna szerokość. Na dużych monitorach - duże marginesy po prawej i po lewej.

Fluid - dopasowuje się do szerokości okna przeglądarki. Wypełnia maksymalnie dostępną szerokość.

 

Teoretycznie style powinny być już tożsame, tzn. wszelkie dodatkowe opcje, pola wyświetlane itd. są spójne między stylami. Jeśli zauważycie, że czegoś brakuje - piszcie.

 

Jedną rzecz jeszcze musimy zwalczyć - nagłówki. Powiedzmy jednak, że to będzie już wisienka na torcie ;)

 

Każdy z Was może przełączyć się na inny styl korzystając z pola wyboru dostępnego na samym dole każdej strony:

dafota.3.knt1324160716z.PNG.smstyle.PNG&th=6302

 

 

PS: klasyczny styl VB4 (wyglądający tak: http://www.vbulletin.com/forum/) będzie dostępny już niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jbc to na fluid nie ma np opcji mass pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jbc to na fluid nie ma np opcji mass pw

 

potwierdzam fluid brak mass pw a na fixed jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fixed

Fluid

 

ktory bedzie glownym stylem forum, ktorego bedzie sie "ulepszac" w razie potrzeby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktory bedzie glownym stylem forum, ktorego bedzie sie "ulepszac" w razie potrzeby?

 

beda szly leb w leb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
beda szly leb w leb
no to jeden juz odstaje, bo mu mPW nie dziala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już działa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już działa
potwierdzam na Fluid :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już działa

 

działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam problem przestawil mi sie styl na forum a chcial bym go zmienic z powrotem ale nigdzie nie moge tego znalezc a ten styl to jakies bulletin pomuzcie bo w tym nie moge sie polapac co i jak i nie mam wiadomosci pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy mam problem przestawil mi sie styl na forum a chcial bym go zmienic z powrotem ale nigdzie nie moge tego znalezc a ten styl to jakies bulletin pomuzcie bo w tym nie moge sie polapac co i jak i nie mam wiadomosci pw
Prawdopodobnie przestawiłeś na mobile style. Zjedź na dół i kliknij "Full site".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności