Skocz do zawartości
symeks

GTB2260VK w Passacie AFN

Rekomendowane odpowiedzi

CAHA podobno swoje potrafi ale chyba traksio lepiej na tym wyjdzie

 

Jak wyjdzie to sie zobaczy :D w jakim stanie motorownia, walek, szklanki.

teraz to mozna zz fusow wrozyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AL-ki do obu turbo dają rade? tzn do GTB1756 i do GTB2260? czy już lepiej by było założyć Race 783? rozumiem że teoretycznie GTB1756 powinno mieć trochę lepszy dół niż GTB2260, a górę bardzo porównywalną? i co z wydechem, tzn katem? :P

 

traksio, kiedy przypuszczalnie będziesz miał założone te graty ta aucie i będzie jakiś wykresik? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
traksio, kiedy przypuszczalnie będziesz miał założone te graty ta aucie i będzie jakiś wykresik?

 

w polowie czerwca bedzie juz wykresik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, myślałem że prędzej jakoś... a co mówicie, AL-ki stykną do tych turbin czy lepiej od razu Race 783 pakować? bo najprawdopodobniej w przyszłym tyg będę wysyłał moje pompki do Cowboy-a i nie wiem co brać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrazu race 783.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę duży wydatek, ale skoro tak mówicie... :P a u kogo można nabyć taką GTB1756 lub 2260 przerobioną już na podciśnienie, razem z flanszami do założenia? pojawiły się na allegro, ale coś wyczytałem na forum golfa że to jakaś lipa troche, bo za bardzo odstaje to ich przerobione turbo i może być ciężko żeby to upchnąć pod maską

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trochę duży wydatek, ale skoro tak mówicie...

do gtb 17 starcza Al-ki , do gtb22 juz mozee byc malo :P

 

Turbo przerobine na podcisnienie z flanszami mozesz kupic u kolegi tego forum Olek_wroc

Ja mam juz brd od niego i terraz kolejne turbo tez od niego ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i takie turbo z flanszami podejdzie P&P bez przerabiana do kolektora AWX i pod wydech? nie trzeba nic rzeźbić? i jaka cena tego u niego?? :P i jak to wygląda potem z resztą orurowania do IC, bo to tubo będzie kurde "patrzeć" do przodu, a nie w dół :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i takie turbo z flanszami podejdzie P&P bez przerabiana do kolektora AWX i pod wydech?

 

tak podejdzie z flanszami , no wydech trzeba przespawac chyba pod inny kat,

 

jaka cena tego u niego??

 

napisz Pw to sie dowiesz :P

 

 

i jak to wygląda potem z resztą orurowania do IC, bo to tubo będzie kurde "patrzeć" do przodu, a nie w dół

 

no ja mam fmica juz zrobionego i odejdzie mi jedno aluminiowe kolanko i powinno pasowac bo wyjscie jest 56 mm a ja mam rurki 57 mm. rura od filtra do turbo musi byc customowa bo tam tez sie zwieksza srednica znacznie, nie wiem czy ori puch od filtra potem wejdzie wiec zostaje alternatywa stozek lub pucha od afnz wkladem KN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam też duży cooler z A5 3.0 TDI na rurkach 57mm, ale jednak jest trochę rzeźbienia z tego co piszesz jeśli na prawdę trzeba przespawać ten wydech... nie da rady te troche jakoś go naciągnąć?? :P no i z tym filtrem.. sam robisz? czy oddajesz auto i ktoś ci to robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam robisz? czy oddajesz auto i ktoś ci to robi?

 

W TUNE-UP robie wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AL-ki stykną do tych turbin czy lepiej od razu Race 783 pakować? bo najprawdopodobniej w przyszłym tyg będę wysyłał moje pompki do Cowboy-a i nie wiem co brać
nie ma co sie napalac na wieksze wtryski , turbo tylko dodatkowe koszty .masz awx i lepiej nie przesadzac z moca , brd cala reszta i cowboy-owe al-ki i cieszysz sie 200-210 ;) a dzis testowalem 3 rozne filtry . viper INDUCTIO KIT pipercross ,

PIPERCROSS Universal Filter 85mm ID Rubber Neck , HKS Intake Super Power Flow I TEN OSTATNI WYPADL NAJLEPEJ dzwiek osiagi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noto Robercik się ucieszy z zabawy GTB... Chłopaki tak od razu rozkminiacie nad RACE ale zapominacie że przy mocach powyżej 250ps (bo rozumiem że zabawa z gtb2260vk + race) to jeszcze kilka modów was czeka :D. między innymi wydech 2,5". Stroiłem dwa golfy z gtb2260vk jeden na przelocie 3" drugi z downpipe 2,5 + ostatni to różnica jest znaczna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiu

Witam. Panowie mam taką sprawe. Zawirusowałem passata z 1.9TDI 110KM na 133KM i 313NM. róznice czuje ale nie az tak bardzo jak bym chciał. Może poradzice co zrobic dalej za co sie zabrac????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po

Witam. Panowie mam taką sprawe. Zawirusowałem passata z 1.9TDI 110KM na 133KM i 313NM. róznice czuje ale nie az tak bardzo jak bym chciał. Może poradzice co zrobic dalej za co sie zabrac????

 

 

łoooojejku ..... toż pełno tego na forum ...

 

turbo - wtryski - pompa 11 - FMIC i cieszysz się mocami pod 200 kM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Noto Robercik się ucieszy z zabawy GTB... Chłopaki tak od razu rozkminiacie nad RACE ale zapominacie że przy mocach powyżej 250ps (bo rozumiem że zabawa z gtb2260vk + race) to jeszcze kilka modów was czeka . między innymi wydech 2,5". Stroiłem dwa golfy z gtb2260vk jeden na przelocie 3" drugi z downpipe 2,5 + ostatni to różnica jest znaczna

 

tak bedzie sie cieszyl :lol ale ja wkladam gtb17 i mi starcza Al ale wydech 2.5 bedzie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak bedzie sie cieszyl :lol ale ja wkladam gtb17 i mi starcza Al ale wydech 2.5 bedzie:P

 

Jak Robercik nie będzie się bał dmuchnąć to 220ps przebije :danek :marecek

Edytowane przez bogumilt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak robercik nie będzie się bal dmuchnąć to 220ps przebije

 

no jak nie bedzie chcial dmuchnac, a bedzie za malo to tez na swoja odpowiedzialnosc kaze dmuchnac :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kiedy stroicie nowe instrumenty dęte?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turbinę GTB do kolektora wydechowego to za pomocą tej przejściówki mocować ?(tak jak w aukcjach olka_wroc) tu przykład GTB spawanych do kolektora wydechowego http://moto.allegro.pl/turbo-gtb1756vk-2-7-tdi-tuning-do-1-9-tdi-i2356625283.html jaka opcja jest lepsza?

Edytowane przez szkapek28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności