Skocz do zawartości
motylek8522

Spotkania w Połańcu. FOTORELACJA 6 maj 2012 !!!!!! post #42 i 44.

Rekomendowane odpowiedzi

SPOTKANIA W POŁAŃCU.

1. DATA: moja propozycja 18.12.2011.

2. MIEJSCE: Proponuje spotkać się na parkingu Galerii Połanieckiej około 17.00. Następnie w granicach 18.00 podejść do Karolinki na "kebab na frytkach" + piwko. Lokal nie za duży ale może się pomieścimy, zależy ilu nas by było. Jeżeli ma ktoś jakieś inne propozycje proszę pisać w podpunktach 1. ... ; 2. ...

Edytowane przez motylek8522
Zmiana daty spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do ciebie rzut beretem a ze mam urlop to mi każdy dzień i forma spotkania pasuje

 

To ja się piszę :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest nasz trzech;) ja tez potwierdzam moja obecność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie zaliczone następnym razem zapraszamy więcej osób z okolic Staszów i Połaniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem napiszcie z tydzień wcześniej o spotkaniu :) a nie z dnia na dzień info podajecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no to proszę o wasze propozycje terminów spotów.

 

Ja proponuje po Nowym Roku już bo termin przedświąteczny to każdy będzie miał zajęty.

Propozycje piszcie według pierwszego postu.

 

1. dnia 8 stycznia(2012) tj. niedziela

2. Połaniec, parking pod Galerią Połaniecką.

 

W razie nie pogody miejsce z zadaszeniem z organizuje.

Edytowane przez motylek8522
pomyłka w dacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i postaramy się to zorganizować w pierwszej połowie stycznia

 

- czekam na więcej osób z Staszowa aby zabrało tu głos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ja proponuję tą miejscówkę

 

http://www.winnica-gosciniec.pl/main-gosciniec.html

 

My też zajedziemy i będzie weselej, podjedz tylko i popytaj czy można złączyć stół na 10-20 człowieków i ewentualnie jak z ogniskiem jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:) wszystko się da zorganizować jak są chętni:) motylek podsyłając link na staszowską str tak tu zawitałem...co do spotkania oczywiście jestem za jeśli nie będzie to kolidować z moimi zajęciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.winnica-gosciniec.pl/main-gosciniec.html

 

Znam to miejsce bardzo dobre położenie , duży parking obok lokalu oraz sporo wolnego pleneru w koło budynku ( lasy itp ) ,oraz z tego co mi wiadomo fajne ceny dla kierowców ( bo dla nich to był kiedyś zajazd ) . Jeśli juz ustalimy jakiś przybliżony termin podjadę tam i spytam się kierownika lok. jak to widzi i na co możemy liczyć tam . W sumie miał by dobry utarg tego dnia na piwku i ciepłych daniach ( są tam też tanie pokoje jak ktoś chciał by przyjechać na noc i przekimać w naszych stronach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja codziennie praktycznie przejeżdżam koło tego zajazdu, więc wstąpię i dopytam.

Właściciel jest spoko, w Połańcu ma bar Winnica również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z PC więc i w temacie:P pewnie Strzałe szybciej Winnicy się dorwie niż tam:P...Sasz82 kiedy jakiś mały pościg klekotami po staszowskich drogach??:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sasz82 kiedy jakiś mały pościg klekotami po staszowskich drogach??

 

Oj mój pancervagen to za bardzo nie nadają się do pościgów dość że za ciężki bo kombi i jeszcze mam zimówki 17R 225/45 im sie diesel na tym zbierze to bym grzał tyły ale po autostradach sunie jak pociąg jak juz złapie prędkość to leci jak po szynach przy 180km/h pokazuje 9 l :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja latem na takich fela popierniczam teraz 16" na zimke:D ale dieselek ma dobry moment i jak na silnik ASZ na pewno dobrze chodzi:) zawsze możesz programik zrobić:P..a co do spalania to coś spore:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od kilku znajomych co maja 131 koni w Passacie słyszałem że 7 to takie minimum.

he he ja na lato 235/45/17" mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo takie spalanie na pompkach jest od 6-7:) Ja jak przgonie auto do PC ze 240 to mam a granicach 8L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie może być coś nie tak ja nie byłem zdziwiony jak jedziesz np 180 a komputer w tym momencie pokazuje ci 9 l to jak dla mnie dobre spalanie bo to nie sred tylko chwilowe przy danej prędkości jak miałem audi 2,8 v6 to na tej samej trasie przy 220 pokazywało mi 20 l a sred paliło 8-9 na trasie . Nie znam się bardzo na pompkach mam je pierwszy raz jak dla mnie za głośno pracuje ten silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba było pisać ,że chwilowe:P to zmienia kolej rzeczy:D ruszysz na 1biegu spalanie masz 20l/100 dopóki się obroty nie unormują..o do głośnego chodzenia, hmm...zapraszam do posłuchania mojego:P:P..ale v6 na pewno była cichsza;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj jakiś namiar z chęcią posłucham twojego silnika bo ja nie wiem czy nie mam kłopotu z sprzęgłem i dwu masa bo coś mi rzędzi pod skrzynią znaczy na łączeniu skrzynia blok silnika ale moge się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności