Skocz do zawartości
Stochastic

Regulacja pod lędźwie - chyba już zepsuta.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Nie wiem, czy to od wieku auta, czy też od tego, że za mocno dziś wieczorem wsiadłem do auta (dość raptownie wsiadłem na fotel i uderzyłem w oparcie), ale usłyszałem trzask i lekki luz pod plecami (tam, gdzie regulacja lędźwi). Teraz jak mam na maks podkręconą lędźwię, to nie jest tak jak dawniej, czyli fajnie wypchnięte oparcie, tylko powiedzmy o połowę mniej.

 

To są jakieś sprężyny, które wypychają ten odcinek oparcia? Jest ich tam dwie? Da się to naprawić, czy to za dużo zachodu i nie ma sensu tego ruszać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak. jak pracowałem w firmie sitech (firma robiąca oparcia i siedzenia dla VW) i montowałem to urządzenie w środku. i nie naprawisz tego sam. Uwierz mi. musisz kupić nowe. Albo rozebrać całe oparcie i powiedzieć mi co się ułamało wtedy może będę mógł ci pomóc chociaż wiem że w mojej byłej firmie już tego nie robią bo VW zrezygnował z tego rozwiązania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobisz sam! ja mialem to samo ,poszla mi linka nowej nie kupisz bo nie wystepuje,linka od roweru tapicerka do gory troche zabawy i bedzie ok , ktos ostatnio to opisywal na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

odgrzebuje kotleta

ja co prawda nie wsiadłem tak konkretnie jak kolega, ale miałem wyregulowane lędźwie jechałem pod górkę auto wpadło w jakąś małą dziurkę i nagle PYK i wpadłęm pare cm głębiej w fotel

 

regulacja lędźwi nie działa w ogóle, można machac gałką w jedną i drugą i nic

linka? jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzyj szukajki było na forum

 

---------- Dodano o 23:07 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:01 ----------

 

o tu masz link http://forum.vw-passat.pl/threads/96201-Pokretlo-ledzwi?highlight=jak+naprawic+pokretlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności