Skocz do zawartości
ciuciek

Bi-xenon skrętny - usterka?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dosłoenie kilka minut trmu odpalam auto i zanim zaczeło się zezowabie to ruszyłem po czym usłyszałem dzwięk piknięcia na desce i lampy ustawiły się idealnie. Popatrzyłem o co chodzi no pojechałem dalej. Patrzę na deskę zero błedu a lampy działają jak nigdy tj. Poziomowanie działa oraz skręcają się na każdym zakręcie. I niech ktoś mi powie o ch.... tu chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błąd wróci nic się nie martw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
błąd wróci nic się nie martw

 

No właśnie jestem ciekaw kiedy znowu wywali go.

Nawet podskoczyłem do znajomego podpiąć kompa pod auto i zero błędów jeśli chodzi o xenon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
błąd wróci nic się nie martw

 

No i dziś podczas jazdy nagle wywaliło błąd :[ co za dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kostki podłączeniowe do lampy. Psiuknij np. czymś takim (http://allegro.pl/atas-isol-zabezpiecza-elementy-elektryczne-zlacza-i4754541282.html ). Miałem podobny problem. Styki lekko przyśniedziały i występowała przerwa w dopływie napięcia. Po zastosowaniu preparatu jak ręką odjął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź kostki podłączeniowe do lampy. Psiuknij np. czymś takim (http://allegro.pl/atas-isol-zabezpie...754541282.html ). Miałem podobny problem. Styki lekko przyśniedziały i występowała przerwa w dopływie napięcia. Po zastosowaniu preparatu jak ręką odjął.

 

Już całą lampę rozbierałem i przekładałem bebechy do niej.

 

Kostki wszystkie wyczyszczone itp, nie wiem czy to jednak nie nawala moduł ten co jest w klapce na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to jednak nie nawala moduł ten co jest w klapce na tyle.

Pisałem Tobie o nim kilka dni temu na PW-podmień go na inny, jeśli masz możliwość-ale z takim samym numerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem Tobie o nim kilka dni temu na PW-podmień go na inny, jeśli masz możliwość-ale z takim samym numerem.

 

Muszę pierw dorwać taki sam :) aby sobie podmienić i zobaczyć czy to to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam. kupiłem passata b6 2006r biksenon skrętny i jak u większości z was bład 02629....ale z tego co przeczytałem wszystkie strony mimo waszych starań nikomu nie udało się znaleźć konkretnej przyczyny problemu, co skutkuje tym ze nie mam odwagi brać się za to co juz każdy z was kilka razy sprawdził ;/ Pytanie proste?: "czy ktoś podmienił te "klapkę" z tyłu lampy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikomu nie udało się znaleźć konkretnej przyczyny problemu
bo przyczyn może być kilka

mechaniczne uszkodzenie lampy, defekt modułu skrętu i defekt czujnika skrętu

czy ktoś podmienił te "klapkę" z tyłu lampy
a co ma kawałek plastiku do błędu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Jakubie, jeden siłownik stanął w końcowym położeniu. Ostatnio grzebałem w Touranie i ruszyłem długim cienkim śrubokrętem ramię siłownika, po prostu na chama wysunąłem go z 1-2mm, po czym posmarowałem lekko smarem w sprayu. Auto kumpla, już dwa tygodnie jeździ i jest oki. Może się kiedyś znów zablokuje ale na razie jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hi all. I am from latvia, thats why i dont know polish. I will write in English an i hope that there can help me someone.

Hi!

You know english... Did you read this :?:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/02629

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yes a read these. But i think maybe there can be some other solution. I read somwhere thas sensor clerance may be too

 

But why they delete my message?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Zebrane wszystkich. Zastąpiony zderzak i nadal wspina ten błąd . Ktoś ma jakieś domysły co . Patrząc na niektórych reflektorów samochodowych prób°

02629 - Sensor for Swivel Module Position; Left

014 - Defective - MIL ON

Freeze Frame:

Fault Status: 11101110

Fault Priority: 3

Fault Frequency: 2

Reset counter: 6

Mileage: 283986 km

Time Indication: 0

Date: 2015.02.01

Time: 15:03:05

 

Freeze Frame:

Voltage: 13.77 V

Speed: 33.8 km/h

ABS 1

 

Może nie ma spekulacji o tym, dlaczego przejażdżkę. w przybliżeniu przy określonej prędkości . A to oznacza, ABS 1 w błędzie poniżej ? Czytałem gdzieś, że z powodu czujnika luzu może być również ościeżnicy

 

Tutaj wydaje się, wszystkie super, ale dziś rano i zacząłznów vilezla dokładna samochód sam błąd . Nie zaczynamy rozumieć, dlaczego . Mogę powiedzieć tylko jedno, wczoraj podczas jazdy na ulicy był plus . Dziś minus .

 

Kto ma jakieś domysły jeszcze tam jest ?

 

Który z nich domysły ? seychasplaniruyu usunąć luz ograniczników , patrzeć na niego . a następnie umieścić go na

 

 

Zdjąłem przedni lewy odstęp czujnika. Na żetony ; działa dobrze mówię trudne , ale mogę powiedzieć , że czujnik światła porusza rytshazhok podwyższonej i obniżonej . Nie mam , jak dobrze wiemy . gdzie można , że podzaedaet , aleoko nie widzi .

Okazuje się, teraz musimy strzelać wszystko w centrum uwagi Taku w jej poszukiwaniu przyczyny ?

 

Ale powiedz mi, jak myślisz, że Rozejrzałem się na czerwone VCDS sam odsetek jest odpowiedzialny za w górę iw dół, i teoretycznie, jeżeli jest wadliwy to może tutaj nie jest związane z silnika, który wybawiciela i płytę, która obraca obiektyw? Ja rozumiem, że ten, który obraca obiektyw, który jest odpowiedzialny za obrót w lewo i na prawo od obiektywu?

 

i mam rację, że silnik, który ja wyobrażałem wokół utrzymuje światła w górę iw dół?

 

Ja po prostu nie rozumiem, czy nie było problemu teoretycznie w centrum uwagi, to musi być w prawo na poligonie, aby pokazać, a nie w czasie jazdy? Czy mam rację?

 

Nie wiem tylko jeszcze, czy rozpocząć strzelanie zderzak i grzebie się w centrum uwagi. Powiem jedną rzecz, która miała koło i próbował przenieść lampę odprawy czujnik sootvstvsenno wznosiły się i opadały. Czy przeszkadza reflektorów czy zdaje egzamin?

 

ale same dla tego czujnika odpowiada?

https://fotki.yandex.ru/next/users/i...63/view/476458

 

Dodano później --- ---

 

or've zrobił to czujnik jest również odpowiedzialny za pionowe i wysyła sygnał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
But why they delete my message?
because you wrote the same thing four times in four different topics.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
because you wrote the same thing four times in four different topics.

 

so maybe you can help me with my problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
so maybe you can help me with my problem?
may be a problem is a sensor which is located inside the lamp. It is above the lens. And please, do not use the google translate :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
may be a problem is a sensor which is located inside the lamp. It is above the lens. And please, do not use the google translate :)

 

Ok. Just to me somone write that my messages will be deleted if i will use not polish language.

 

But why when i start car engine headlight test is ok. It turns to all sides. And i dont understand why this error not always. For example i today drive to shop and there wasnt error? Maybe its sensor near front wheel. What do you think?

 

I think if it will be sensor inside car (https://fotki.yandex.ru/next/users/igor-torkhov/album/196163/view/476458) it will show error in engine start. Or i am not right?

 

So why only when driving and not always

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error "02629 - Sensor for Swivel Module Position; Left" means that the problem is in the lamp. Usually it is this sensor. You can also check the electric motor. It may jams.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Error "02629 - Sensor for Swivel Module Position; Left" means that the problem is in the lamp. Usually it is this sensor. You can also check the electric motor. It may jams.

 

but why not always? and why when i check with PC it woks great?

 

And how i uderstand i must take off headlight. it very bad :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Use Software Coding: 2311169 for xenon module. It is for one level sensor (only on rear axle). If the problem is the front level sensor, the error should disappear. If not, the problem is in the lamp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności