Skocz do zawartości
ciuciek

Bi-xenon skrętny - usterka?

Rekomendowane odpowiedzi

now i have 2301953 software codding.

But i will not have problem if i change codding?

 

And if i remember i need login to change codding. I dont know login

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
if i remember i need login to change codding
don't think so
But i will not have problem if i change codding?
Only when the problem is the front axle sensor. Otherwise the problem is in the headlamp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przypomnienia, wyciąg z regulaminu

 

2. Wysyłanie wiadomości na forum

2.1 c) obowiązującym językiem jest język polski i taki prosimy stosować. Dotyczy to zarówno formy stylistycznej wiadomości, jak również gramatyki i interpunkcji.

 

Jak my piszemy na nie polsko-języcznych forach to też piszemy w języku tam obowiązującym a nie po polsku

Wiec proszę trzymajmy się tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W krotce daje Passata do elektryka który mówi ze ogarnie temat z poziomowaniem. Mam więc inne pytanie. Czy da się wyjąć odblysnik bez rozklejania reflektora? Chce go zregenerować bo słabo świecą ów ksenony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji wyjecia bez rozklejania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin spania nie masz? :).

Czy da się wyjąć odblysnik bez rozklejania reflektora? Chce go zregenerować bo słabo świecą ów ksenony
Tak jak napisał Marcin wyjmuje się przodem, ale upewnij się czy potrzebna jest regeneracja, czy może wystarczy samo czyszczenie soczewek. To da się zrobić bez otwierania lampy. Spec od xenonów powinien ci to ogarnąć Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy może wystarczy samo czyszczenie soczewek.

 

 

skoro spec od ksenonów to ogarnie to i ja myśle ze również. domyślam sie ze w gre wchodzi tylko czyszczenie przez nie wielki otwór w którym znajduje sie żarnik... soczewka moze być co najwyzej zakurzona lub (okopcona>>>choć wątpie) jak miałem wyjęty reflektor to dotykałem odbłysników w celu wyczucia na nich nierówności, czy odłuszczenia powłoki polerowanej i nie wyczułem zadnych problemów. najlepiej było by włożyć lusterko do srodka ale otworek jest tak mały ze musiał bym miec lusterko dentystyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dość długo walczyłem z problemem czujnika modułu lampy lewej. Wysłałem lampę do elektryka i już kilka miesięcy jeżdżę bez problemu. Tutaj podaję link: http://auto-elektronik.com.pl/sterownik-bi-xenon,61,l1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow, moj problem trasa 700km, temperatura 37 stopni na dworzu. Pod koniec trasy wywalilo blad, ze zarowka cos nie tak, bi-xenon od strony kierowcy nie swieci(ten skretny). Jak wylacze i wlacze silnik to swieci i skacze, jak by nie mogl znalezc swojego polozenia. Co jest wina? Gdzie usterka?

 

bardzo prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego bez podłączenia pod komputer nikt ci nie powie co może być przyczyną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mam problemy z VCDs, dzis patrzylem na lampy. To ta uszkodzona swieci na niebiesko i nizej. Ta od strony pasazera na bialo.

 

Raz blad wywala raz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój problem z lampa

Przedstawiam film

 

 

Obejrzyj film „Passat b6 problem z bi xenon” w YouTube -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da się obejrzeć filmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już można obejrzeć ten film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że lampa zrobiła test, więc mechanicznie raczej jest ok. Wygląda na padnięty żarnik, albo przetwornicę. Jak masz lampy po lifcie to przetwornicę chyba da się wyjąć bez demontażu lampy, jak przed liftem to zderzak w dół. No i przede wszystkim trzeba podpiąć kompa

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przed czy po liście. Po czym to twierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lifcie nie liście :)

Jakie masz zegary, czerwone czy białe? W lampach poliftowych przetwornica jest z boku jak na zdjęciu.

 

5454452822_1.jpg

 

Zerknij czy masz taką lampę. Jeśli tak i jeśli to faktycznie padła ta przetwornica to powinno się ją dać wyciągnąć bez demontażu lampy. Jeśli nie masz takiej lampy to przetwornicę masz od spodu i żeby cokolwiek sprawdzić trzeba wyjąć lampę.

 

Nie wymieniałeś ostatnio żarników na jakieś chiniole?

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lifcie nie liście :)

Jakie masz zegary, czerwone czy białe?

 

Zegary mam czerwone

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Nie było nic ruszane. Auto było tylko w serwisie serwisowane.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

DSC_0037.jpg

 

Mam lampy chyba takie jak kolega tutaj wstawił. Czyli jak robić, to przetwornica padła czy ten zarnik?

DSC_0039.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę ci trzeci raz ale już naprawdę ostatni. JAK NIE PODŁĄCZYSZ POD KOMPA TO NIE BĘDZIESZ WIEDZIAŁ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod błędu 978! Sprawdziłem w Atu. Tylko tyle info mam. Widać jak nic że żarówka ta co mi gaśnie świeci na niebiesko. Gdy ona świeci to doświetlanie zakrętów włącza się. Gdy gaśnie, doświetlanie zakrętów nie załącza się. Czy gdy żarówka świeci na niebiesko to oznak zużyte żarówki czy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności