Skocz do zawartości
M@T!

Lusterka zewnętrzne fotochrom

Rekomendowane odpowiedzi

kozacki mod.

A widziałeś gdzieś wkłady do aut z lusterkami bez kierunków (do tych mniejszych lusterek przed 2004?). Czy to nie będzie jakieś Audi A6/S6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie podobno w a4 i a6 też były bo przy okazji szukania informacji natykałem się na forum a4 i a6 ale nic wiecej nie wiem, bo nie przywiazywalem wagi do tego, ale zapewne coś spasować można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to by była kwestia podmiany wkładu i przeciągnięcia pary kabli z kabiny... hmm... dobry pomysł, dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, marecek napisał:

to by była kwestia podmiany wkładu i przeciągnięcia pary kabli z kabiny... hmm... dobry pomysł, dzięki!

tak dokładnie, wymiana wkładu, podciągnięcia dwóch przewodów, tylko wtyk do wkładu załatwić, by było jak trzeba. we wcześniejszych komentarzach wrzucałem zdjęcia jak wygląda gniazdko do fotochromu przy wkładzie, ale serio, działa super :) zaraz jeszcze zrobie filmik jak w dzień działa i widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy wkład dostępny jest na aukcji allegro, pamiętam kontaktowałem się z tą firmą, bo gdzieś w czeluściach internetu wykopałem ich zdjęcie(to co teraz na aukcji mają) że mieli takie lusterka, i owszem potwierdzili i mieli mi się odzywać, kiedy będą znowu mieć ale chyba zapomnieli o mnie ;) aczkolwiek jak widać poradziłem sobie.
Ogólnie cena dla mnie trochę duża jak za zamiennik, skoro za tą (nawet niższą) cenę można mieć całe lusterko z wkładem instalacją itd z passata b6/eosa/golfa itd :) a wkład pasuje a działa przesuper  i nawet jakoś lepiej widać w tym wkładzie, nie wiem czemu ;) 

link do aukcji:

http://allegro.pl/skoda-superb-vw-sharan-eos-alhambra-oryg-fotochr-l-i7187033479.html
Cena za wkład jak dla mnie duża i lepiej polować na całe lusterko z passata/eosa/golfa itd, może być na 11 pin. to jest lusterko el sterowane, podgrzewane, elektrycznie składane i z fotochromem, który właśnie można sobie przełożyć i sprzedać dalej lusterko bez fotochromu :)

Edytowane przez Sanki16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak odpuszczę, mam na szybie z przodu ponad 60% przyciemnienia... mało co mnie oślepia w nocy :P a te lusterka to do tych większych z kierunkami... ja mam zwykłe, taki kształt jak w 3B przed liftem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności