Skocz do zawartości
NiemoR

[Archiwum] Porary Dolnośląskie - ZAMÓWIENIA

Rekomendowane odpowiedzi

Jest parę osób, które zainteresował temat porarów. Projekt byłby identyczny jak na koszulkach, a po dyskusji na ostatnim spocie myślę że poniższe rozwiązanie będzie najlepsze:

- każdy z zainteresowanych proszę aby wpisał się na liście chętnych - polary kupujemy osobiście o dostarczacie do mnie - to dlatego, że nie wszystkim musi pasować zakup polarów droższych firm a chcą jedynie mieć sztukę na wyjazdy. Po za tym nie ma to jak przymierzyć i dopasować, bo nie są to już koszty jak przy koszulkach... - koszt haftu będzie ustalony na dniach - na chwilę obecną to okolice 50zł - koszt wysyłki do firmy jak również do nas dzielimy na wszystkich zamawiających - termin wpisywania na listę proponuję wyznaczyć do 23 listopada - tydzień wystarczy zdecydowanym - termin na dostarczenie ich do mnie proponuję wyznaczyć do 27 listopada - ja w poniedziałek, 28 listopada wysyłam paczkę do firmy zajmującej się haftem.

Hugster

------------------------------------------------------------------------- Jednak zmiana planów :/ Sprzedawca z Nysy nie ma kpl rozmiarów w kolorze czarnym :( Natomiast jakby się nas min 4 osoby zebrało to ta oferta nawet lepiej się kalkuluje http://allegro.pl/kurtka-polar-classic-army-fleece-jacket-czarny-xxl-i1954979036.html Nie dość, że są wszystkie rozmiary S-3XL w kolorze czarnym, jak przekroczymy wartością zamówienia 500 PLN mamy 10% rabatu i wysyłkę free ! Będę wdzięczny za konkretne rozważenie tematu osoby z listy i cichych zainteresowanych, żeby możliwie najpóźniej w przyszłym tyg puścić zamówienie Lista zamawiających z rozmiarami : - Hugster - XXL - Blop - XL - mmissiek - XXXL - NiemoR - XXL - Karpik1 - XL - kamell - własny ancuk ma dosłać - witusb24 - L

Aktualizacja 09.12.2011

Panowie, dziś poszło zamówienie na polary ze wskazaniem adresu dostawy bezpośrednio do firmy, która wykona dla nas hafty - po konsultacjach podano mi tam termin ok tygodnia na ich wykonanie od chwili kiedy polary dotrą w ręce hafciarzy. Zaraz na PW każdy z listy otrzyma kwotę (uprzedzam wątpliwości - w zależności od rozmiaru cena polaru nieznacznie się różniła 125-129 zł niestety sklepy z ceną 119 zł nie miały kpl potrzebnych nam rozmiarów) i dane do przelewu. Chwilowo założyłem całą kwotę, ale będę wdzięczny za w miarę energiczną wpłatę bo idą święta i dosyć mocno mi konto opustoszało ;)

Aktualizacja 29.12.2011

Żebyście uspokoić lękających się, że polary będą dopiero na wiosnę :( Polary są w trakcie wykonywania (wykonanie samego haftu na plecach to ponad 2 godziny), właśnie potwierdzałem planowany termin wysyłki i nie uda się, żeby dziś do mnie poszły... Więc otrzymam je dopiero w Nowym Roku :/

Edytowane przez Hugster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat polarów przejmuje NiemoR. Zostanie on zaraz uaktualniony o wszystkie nowe informacje!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hugster

Edytowane przez Hugster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja post # 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena na pw to cena z wyszyciem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena na pw to cena z wyszyciem?

 

Tak i transportem do mnie - kwestię rozdania/rozesłania między nami ustalimy indywidualnie.

 

Cena polaru z wysyłka do firmy, która je wyhaftuje 125 zł lub 129 zł

 

(okazało się, że sklepy które mają je po 119 zł nie miały kpl rozmiarów a poza tym nawet przy wspólnej wysyłce po "dopakowania" kolejnej sztuki do jednej paczki i tak doliczają 10 zł :zeco)

 

Koszty haftu 50 zł

 

Wspólna paczka do mnie 1 zł od osoby

Edytowane przez NiemoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chwilowo założyłem całą kwotę, ale będę wdzięczny za w miarę energiczną wpłatę bo idą święta i dosyć mocno mi konto opustoszało

 

doładowanie konta poszło Radziu od Taty Blopa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chwilowo założyłem całą kwotę, ale będę wdzięczny za w miarę energiczną wpłatę bo idą święta i dosyć mocno mi konto opustoszało

 

Radek kasa poszła, tak więc karpik na święta będzie pływał :bleble:mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja post # 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi się czytać od początku, ale co to są porary?

 

taka nasza gwara... zapewne ktos jeszcze pieknie wymawia niczym pani prezydent warszawy i jej boskie "R'' ~ "Rhh..." ;D

 

Polar - rodzaj tkaniny wykonanej z PET i innych tworzyw sztucznych. Charakteryzuje się hydrofobowością i dobrą izolacją ciepła, posiada dużo lepsze właściwości termoizolacyjne niż wełna, a w przypadku zamoczenia nie traci tych właściwości. Wykorzystywana jest do wytwarzania odzieży sportowej, zimowej i jesiennej, która wymaga zdolności do odparowywania potu, czyli do tzw. oddychalności.

 

Została opracowana w 1979 roku w przedsiębiorstwie Malden Mills. Nazwa "Polar" wywodzi się od materiału produkowanego przez to przedsiębiorstwo - Polartec. Obecnie produkowanych jest wiele rodzajów polarów, w zależności od zastosowania, różnią się gramaturą (np. Polar 100 - oznacza to, iż 1 metr kwadratowy materiału waży 100 gramów) oraz właściwościami termicznymi i oddychalnością.

 

 

polar-honeyh_0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co to są porary?

 

:haha

TO JEST DOKŁADNIE TOOOOO :jupi

 

 

Przed chwilą kurier odnalazł mój dom :haha, a od pierwszego z 6 telefonów zajęło mu to dokładnie 36 min :zeco a moją wiochę idzie spacerkiem w 15 min pokonać :lol

 

W każdym razie dostarczył TO

 

1002549c.th.jpg1002552c.th.jpg1002555l.th.jpg1002553t.th.jpg1002554i.th.jpg

 

Poza nickiem i imieniem ;) wszystkie identyczne i tak samo elegancko wykonane :dobrze

Teraz będzie czas obdarowywania ;) tj. do Wrocka i Lubina wybieram się 12-15 stycznia

Jarek i Witek będziemy w kontakcie bo w waszą stronę nie mam na razie planu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo i gittarrra :dance Wyglądają super :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza nickiem i imieniem wszystkie identyczne i tak samo elegancko wykonane

Teraz będzie czas obdarowywania tj. do Wrocka i Lubina wybieram się 12-15 stycznia

Jarek i Witek będziemy w kontakcie bo w waszą stronę nie mam na razie planu...

 

A jak rozmirówka Radek (bo dumam czy XL nie będzie za wielkie na mnie :hmm)

 

Nooo i gittarrra Wyglądają super

 

fajne,fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak rozmirówka Radek (bo dumam czy XL nie będzie za wielkie na mnie :hmm)

 

Nawet sobie przymierzyłem taki OPIEKUŃSKI XL jeden, ale mi nie pasuje :(

 

Za krótki i za opięty :lol

 

Ale już jak drugi OPIEKUŃSKI XXL to już jak ulał :D:hyhy

 

Więc wydaje mi się, że "będzie pan zadowolony" :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet sobie przymierzyłem taki OPIEKUŃSKI XL jeden, ale mi nie pasuje

 

Za krótki i za opięty

 

Ale już jak drugi OPIEKUŃSKI XXL to już jak ulał

 

Więc wydaje mi się, że "będzie pan zadowolony"

Dziękuje Radzio za dostarczenie porarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet sobie przymierzyłem taki OPIEKUŃSKI XL jeden, ale mi nie pasuje

 

Za krótki i za opięty

 

Ale już jak drugi OPIEKUŃSKI XXL to już jak ulał

 

Więc wydaje mi się, że "będzie pan zadowolony"

 

Radek dzięki za polara, pasuje jak ulał :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radek dzięki za polara, pasuje jak ulał :dobrze

 

Super ciesze się ;)

Ja wczoraj też testowałem ;)

Gitara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radek dzięki za polara, pasuje jak ulał

 

A mój idzie do krawca :lol rękawy dłuuuuuuugawe a reszta gites a całość z hawtem bajera Radzio :D :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mój idzie do krawca :lol rękawy dłuuuuuuugawe

 

Właśnie rozmiarówka przydlugawa, ja zobaczę jak się ułoży jak coś to dasz namiar do skracarki rękawów :D

 

Ale gatunkowo jestem zadowolony, ciesze się, że wam też się podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwie sztuki dziś powędrowały w ręce właścicieli.

 

Cała akcja przebiegła bez problemów i zakończyła się pełnym sukcesem :D

 

W związku z tym proponuję zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proponuję zamknięcie tematu.

.. zgodnie z wolą Twą, zamykam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności