Skocz do zawartości
papluch

VWigilia VAG-owa :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość eltom

ja też właśnie dojechałem i dziękuję za kolejny już udany spocik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ja również dziękuję za bardzo udany spocik:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heeej ;) zarejestrowałam się mimo tego,że mam golfa ale mi wczoraj pozwoliliście ;p

 

Dziękuję wam wszystkim jeszcze raz bardzo bardzo za to,że byliście :) pierwszy raz organizowałam coś takiego więc jeśli było coś nie tak,to proszę o wybaczenie ;) dziękujemy za wszystkie słodycze, zabawki i inne rzeczy. Połowę zawieźliśmy dziś ze Starrsem do Hospicjum "Nadzieja" a połowę do świetlicy dla dzieci "Antoninek". Później gdzieś wrzucę zdjęcia :)

I jeszcze raz dzięki wielkie :) mam nadzieję,że pierwsza ale nie ostatnia wspólna impreza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heeej zarejestrowałam się mimo tego,że mam golfa ale mi wczoraj pozwoliliście ;p
Powitać serdecznie :D
Dziękuję wam wszystkim jeszcze raz bardzo bardzo za to,że byliście pierwszy raz organizowałam coś takiego więc jeśli było coś nie tak,to proszę o wybaczenie
Było zaje*iście ;) Wszystko dopięte na ostatni guzik, przemiła atmosfera, także organizacja pierwsza klasa, gratulacje:brawo
Połowę zawieźliśmy dziś ze Starrsem do Hospicjum "Nadzieja" a połowę do świetlicy dla dzieci "Antoninek". Później gdzieś wrzucę zdjęcia
I super, bardzo nam miło, że mogliśmy chociaż częściowo wziąć udział w tej zacnej inicjatywie :serducho
nie ostatnia wspólna impreza
Też mam taką nadzieję :ok::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Miło przeczytać takie info. Mam nadzieję, że udało się wywołać kilka dziecięcych uśmiechów :) Fotki też byłyby bardzo mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani dyrektor z Hospicjum pytała komu podziękować, gdy powiedzieliśmy że to bezinteresowny dar zaniemówiła.

 

(Bardzo sympatyczna Starsza Pani)

 

Jutro mam nadzieje uda nam się dotrzeć na wigilie do świetlicy "Antoninek" w którym dzieci dostaną paczki z naszych darów. Postaramy się zrobić fotorelacje :) i zgarnąć dla was kilka uśmiechów oraz ukraść kilka łez jeśli tak owe się poleją ;)

 

Ps. Wybaczcie za moje ADHD ale Filip (dodzi syn) bardzo mnie lubi WQ@#!$, Z racji tego że go lubię jeszcze go nie zabiłem :P

 

Miło było was wszystkich widzieć, dostałem już zje#$% od Arrowa że nie pojawiam się na spotach lecz postaram się to zmienić.

 

:*********************************** :**************************** ;*************************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Heeej zarejestrowałam się mimo tego,że mam golfa ale mi wczoraj pozwoliliście ;p

 

Hej Dodzia:) Super, że do nas dołączyłaś:)

 

 

pierwszy raz organizowałam coś takiego więc jeśli było coś nie tak,to proszę o wybaczenie

 

Wszystko świetnie zorganizowane:super: Super, przemiły spocik:ok

 

 

mam nadzieję,że pierwsza ale nie ostatnia wspólna impreza

 

Również mam taką nadzieję:) Bardzo miło było Was poznać i wziąć udział w tej zacnej akcji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pani dyrektor z Hospicjum pytała komu podziękować, gdy powiedzieliśmy że to bezinteresowny dar zaniemówiła.

 

(Bardzo sympatyczna Starsza Pani)

 

Racja wpadliśmy tam jak prawdziwy Mikołaj na chwilę i zaraz ucieczka :D

 

Jutro na wigilii w Świetlicy "Antoninek" to ja się na bank pobecze ^^ byłam teraz wieczorem jak już pakowali paczki dzieciakom i przeszczęśliwi byli.. strasznie miłe to..

 

Narazie kto ma facebooka może zdjęcia zobaczyć tu: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.211494565600475.53836.100002197991453&type=1

jeszcze jutro dodam z tej wigilii ale ogólnie jest problem bo koledze który robił zdjęcia z Mikołajem zdarzyła się wpadka,nie wyłączył czegoś tam na aparacie i sporo się rozmazało :( jak byście mogli podrzucić wasze fotki na picase to będę wdzięczna

 

 

Trochę fotek od Szafiego: https://picasaweb.google.com/117715084690247682862/Output?authkey=Gv1sRgCKzhn63NmPHkxgE

Edytowane przez Dodzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak byście mogli podrzucić wasze fotki na picase to będę wdzięczna

Jutro wieczorem wstawię na picase:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję osobą, które zechciały przybyć na ten wyjątkowy spocik w gronie miłośników VW nie tylko passatów ;), dla mnie również Wigilia dopięta na ostatni guzik wszystko ładnie i pięknie, atmosfera zajedwabista, after również świetny zresztą jak każdy ;) oby więcej takich spotkań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja choć przyjechałem na sam koniec VWigilii tez pozytywnie odebrałem organizację :)

 

mikołaj pierwsza klasa ;p

 

mam nadzieję że spotkań i inicjatyw będzie więcej ;)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś z Arrowem i Krzychem (Mikołajem) byliśmy na wigilii w Świetlicy "Antoninek" do której przekazaliśmy połowę zebranych rzeczy, co nieco nagrałam aparatem:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jak pisałę m Dodzi zabawki leżą i nie mam komu ich przekazać;/

No chyba że starrs zjawi się u paplucha to przekazał bym im.

Szkoda wyrzuci jak mogą się przydać innym .

Edytowane przez __ArroW__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś z Arrowem i Krzychem (Mikołajem) byliśmy na wigilii w Świetlicy "Antoninek" do której przekazaliśmy połowę zebranych rzeczy, co nieco nagrałam aparatem:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ClbZo...2&feature=plcp

 

http://www.youtube.com/watch?v=EsyXS...1&feature=plcp

 

http://www.youtube.com/watch?v=LOlAZ...ature=youtu.be

 

super oby więcej takich inicjatyw ;) brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jak pisałę m Dodzi zabawki leżą i nie mam komu ich przekazać;/

No chyba że starrs zjawi się u paplucha to przekazał bym im.

Szkoda wyrzuci jak mogą się przydać innym .

 

Do paplucha napewno będę się udawał więc jakieś przekazanie można zrobić a zbierać fanty dla dzieciaków możemy cały rok coś nie coś miejsca na nie się znajdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do paplucha napewno będę się udawał więc jakieś przekazanie można zrobić a zbierać fanty dla dzieciaków możemy cały rok coś nie coś miejsca na nie się znajdzie

No to świetnie daj znać jak będziesz isę wybierał to zabawki mu podrzucę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności