Skocz do zawartości
aro76

Passat w nowej wersji Alltrack

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krismil
Chętnie poznam opinie innych :)

Ktoś już jeździł? Jak oceniacie zawias w porównaniu do zwykłego B7? Jak DCC sprawuje się przy podwyższonym zawieszeniu? Ktoś dopatrzył się jakichś innych zmian poza kosmetyką, trybem Off Road, osłonami podwozia i zawieszeniem?

 

Witam

Posiadam ten samochód bardzo mocno wyposażony... niestety wraz z zawieszeniem DCC.

Niestety.. gdyż przy przejazdach przez progi zwalniające słychać tylko jeden wielki huk :(

Przy obciążonym bagażniku jest lepiej, niemniej na tą chwilę w serwisach rozkładają ręce.

Jeździłem Alltrackiem ze zwykłym zawieszeniem i takich huków nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alltrackiem ze zwykłym zawieszeniem

A występuje ze zwykłym zawieszeniem? Pytam bo jak byłem na jeździe próbnej to mówili że jest w standardzie. Testowałem go na polnych drogach i huku nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..przy przejazdach przez progi zwalniające słychać tylko jeden wielki huk..

krismil, ja generalnie nie zidentyfikowałem takiego zachowania w moim egzemplarzu... chociaż nie ukrywam, że zawieszenie potrafi nieźle załomotać podczas szybkiej jazdy po dużych nierównościach (zwłaszcza w trybie Comfort). Nie odczuwam tego jednak jako problem i podejrzewam, że w takich warunkach podobnie zachowałyby się inne samochody ze zbliżonym konstrukcyjnie zawieszeniem.

 

Po profilu widzę, że jesteś z moich okolic... niewykluczone, że już się mijaliśmy ;) Jeżeli chcesz możemy porównać fury - w razie W odezwij się na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krismil
A występuje ze zwykłym zawieszeniem? Pytam bo jak byłem na jeździe próbnej to mówili że jest w standardzie. Testowałem go na polnych drogach i huku nie było.

 

Ja zamawiałem w PL na początku roku i za DCC była dopłata

 

Po profilu widzę, że jesteś z moich okolic... niewykluczone, że już się mijaliśmy ;) Jeżeli chcesz możemy porównać fury - w razie W odezwij się na PW.

 

Zostawiłem swoje namiary na PW.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam ten samochód bardzo mocno wyposażony... niestety wraz z zawieszeniem DCC.

Niestety.. gdyż przy przejazdach przez progi zwalniające słychać tylko jeden wielki huk

 

Może to chlapacze przednie ci stukają, wiem ,że był taki problem, chlapacze były za długie i czasami jak się wjechało w dziurę był słyszalny huk jakby uderzenie podwozia , po obcięciu przednich chlapaczy o 3cm, wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlapacze to trzeba jak najszybciej ściągać!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość annam90

Samochód dla tych co potrzebują rodzinnego modelu, ale jednocześnie tęsknią za jakąś terenówką. Jak dla mnie oba motywy się ze sobą gryzą, ale myślę, że model ma wieeelu zwolenników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś. Wiel ile sie czeka na Alltracka jeden z moich uzytkownich chcialby takkegp zamowic? Ltoś tu juz zamawial i dostal termin realizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności