Skocz do zawartości
power22

Tuning świętokrzyskie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znacie kogoś z okolic Ostrowca Św., Sandomierza lub Ożarowa kto podkręci Tdi zmianą oprogramowania?? Ewentualnie Kielce, ale musi to być ktoś, kto się naprawdę zna na tym .

Mamy dwa paski B5 AFN 110KM i B5FL AWX 130KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Znacie kogoś z okolic Ostrowca Św., Sandomierza lub Ożarowa kto podkręci Tdi zmianą oprogramowania?? Ewentualnie Kielce, ale musi to być ktoś, kto się naprawdę zna na tym .

Mamy dwa paski B5 AFN 110KM i B5FL AWX 130KM.

 

Łap http://www.bartpol-hamownia.pl/ tylko nic nie wiem na temat tej firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tej stronie i podoba mi się. Kontaktowałem się - w sumie próbowałem się kontaktować telefoniczne przez prawie cały dzień ale dałem sobie spokój. Raz numer zajęty a jak był sygnał to nie odbiera :dupablada. Napisałem maila i czekam na odpowiedź. Jak nie to podjadę w sobotę bez uprzedzenia. 20km mam ze wsi do tej firmy więc - rzut moherowym beretem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżę trochę wątek i odniosę się do wypowiedzi power22 jeśli próbowałeś się dodzwonić a nie mogłeś to normalne:) Bartek ma sporo pracy, oczywiście polecam jego firmę i jego str podana wyżej jest ciągle aktualizowana:) nie wiem czy ktoś miał z nim styczność z tego forum ale jako ,że to mój kumpel to go zareklamuje i polecę na przykładzie mojego auta.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaki jest przybliżony koszt zmiany opr(mapki) w 1,9 130 km ? robi to ktoś w Staszowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszt ok 1200zł moc wzrośnie ok 150-160HP na samym programie, w TSZ nikt nie robi dlatego polecam Ci Ostrowiec jeśli będziesz zainteresowany służę pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności