Skocz do zawartości
marcin9962

test licznika, wskazówek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chodzi mi o test wskazówek jaki jest w nowych modelach VAG i nie tylko. Widziałem w skodzie II jak właśnie jest taka opcja zrobiona, czy ma ktoś jakieś wskazówki gdzie i jak to zrobić ? czy jest to możliwe tylko przy wymianie zegarów na nowe ?

http://www.youtube.com/watch?v=kncW_ILJpQY&feature=player_embedded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ta opcja jest tylko w zegarach z białym podświetlaniem. Z niebieskim nie ma takiej opcji,musisz wymienić zegary i zaznaczyć opcje inspiracje pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ta opcja jest tylko w zegarach z białym podświetlaniem

 

ale nie we wszystkich

 

Witam chodzi mi o test wskazówek jaki jest w nowych modelach VAG i nie tylko. Widziałem w skodzie II jak właśnie jest taka opcja zrobiona, czy ma ktoś jakieś wskazówki gdzie i jak to zrobić ? czy jest to możliwe tylko przy wymianie zegarów na nowe ?

 

ale to już było opisywane na forum wystarczy poszukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nie we wszystkich

 

 

 

ale to już było opisywane na forum wystarczy poszukać

 

szukam szukam i nic:dolamam

 

dokładnie też szukam i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam białe zegary i spacerku wskazówek nie mogę u siebie włączyć, czyli wchodzi to nie w każdym aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy wejść w "instrumenty", potem w "adaptacje" i tam jest "staging". Przestaw na "enabled".

to info mam od gościa co miał to w octavi II, ja tego nie mam :( niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy komus udało sie właczyc  test wskazówek przy zapłonie w passacie b7???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, viking napisał:

witam mam pytanie czy komus udało sie właczyc  test wskazówek przy zapłonie w passacie b7???

od  5 lat lub więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

od  5 lat lub więcej...

no to  kolego jak ci sie udało to pochwal sie jak to zrobiłes , bo jakos nigdzie nie moge znalezc jak to zrobic

Edytowane przez viking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, viking napisał:

no to  kolego jak ci sie udało to pochwal sie jak to zrobiłes , bo jakos nigdzie nie moge znalezc jak to zrobic

Przecież masz powyżej napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, viking napisał:

bo jakos nigdzie nie moge znalezc jak to zrobic

Test wskazówek to inaczej staging, a opis jak to zrobić, gdy powyższa metoda nie działa, znajdziesz w tym poście. Od razu uprzedzam, że jeśli nie potrafisz lutować i posługiwać się programatorem do pamięci eeprom to sam tego nie zrobisz. Jest jeszcze metoda bezinwazyjna przez złącze OBD ale do tego potrzebny jest specjalny (drogi) kabel - o tym też poczytasz w temacie  Włączenie opcji "staging" jak w CC?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności