Skocz do zawartości
Gość Sebekk

Podgrzewane fotele!

Rekomendowane odpowiedzi

Napalilem sie na ten bajerek, ale sobie chcialem w automaciku trzasnac, znaczy po wyjeciu kluczyka mialyby sie skladac, a nie na rzadanie, bo opcja skladania na rzadanie bedzie u mnie zapalac swiatlo w kabinie ;)

Ale sie nie pali, nie szukam specjalnie takich, jak sie trafia to zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to dla tych co nie wierzą w składane lusterka

 

Respect :ziomal

 

Mam taki sam przełącznik jak Ty,u mnie nie funkcjonuje...Jaką masz wersję wyposażenia??

Jutro demontuję i sprawdzam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh sam nie wiem, ale z tego co widzę po tablicach i okolicy gdzie były robione zdjonka twojego PASKA to mieszkasz niedaleko. Możemy się spotkać i pooglądać

 

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

 

aha i jeszcze jedno. Dziś odkryłem że fotele mam podłączone do regulacji temperatury w środku. Jak dałem na HI to aż zaczynało parzyć, jak zmniejszyłem to przestawały grzać. Ale sam przyznaję że dziwna taka opcja. Wolałbym normalne rolki do regulacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh sam nie wiem, ale z tego co widzę po tablicach i okolicy gdzie były robione zdjonka twojego PASKA to mieszkasz niedaleko. Możemy się spotkać i pooglądać

 

Jak najbardziej :) Z Drogomyśla jest niedaleko :)

 

 

aha i jeszcze jedno. Dziś odkryłem że fotele mam podłączone do regulacji temperatury w środku. Jak dałem na HI to aż zaczynało parzyć, jak zmniejszyłem to przestawały grzać. Ale sam przyznaję że dziwna taka opcja. Wolałbym normalne rolki do regulacji

Tak z ciekawości-jaką masz wersję wyposażenia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i problem, znowu mi nic nie grzeje, już zgupiałem o co kaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

I ja podłączam sie do tematu bo i u mnie fotel kierowcy szwankuje, raz nie grzeje wcale a czasmi juz na 2 stopniu tak daje że aż parzy w tyłek i szybko trzeba wyłaczyć:dolamam sprawde podłaczenie pod fotelem, a co do pokretła to mozna je zamienic pasazera z kierowcą i sprawdzic czy działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam z kolei taki problem mianowicie.

Fotel kierowcy miał jak kiedyś zauważyłem przy odkurzaniu wnętrza rozpięte wszystkie wtyczki już od kupna, nie działało w nim ogrzewanie i poduszka boczna odpięta.

Kiedy połączyłem teraz na zimę wszystko aby grzało okazało się że fotel grzeję na maxa cały czas nawet na ustawieniu w pozycji zero i pokrętło jest zauważyłem ciepłe.

Drugi fotel dobrze grzeje pokrętło zimne.

Odpiąłem dzisiaj taką białą wtyczkę żeby niechodzilo9 cały czas

Co może być przyczyną tej awarii??

czy da się to jakoś opanować samemu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja chciałbym się dowiedzieć które elementy siedzenia powinny grzać? Tylko element na nery czy pod tyłkiem też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że nie czytałeś powyższych postów. Pod tyłkiem też. :manga

Edytowane przez vipereeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kurde grzeje mi tylko plecki u pasażera ;/ a dodatkowo zauważyłem ze pod nogami kierowcy mam mokro. I teraz moje pytanie, czy jak nie działa część z elementów grzejących to może być to wina kompa? (czy jak grzeje cokolwiek to znaczy ze komp ok a coś po drodze sfiksowało?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz przelaczniki grznia foteli mialem pdobny problem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale skoro grzeje część elementów to czy to może być wina przełączników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie przepalil fotel keierowcy i i grzl najpierw plecy a puzniej nic, naprawilem i znowu sie w najslabszym punkcie przepalil. Dalem sobie spokuj, na wisne kupie nowe maty i to naprawie jak trzeba. a ten drut sie wykorzysta do podgrzewania czegos innego, np kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko odnośnie grzania foteli. Mam Paska 1999, 1,9 TDI B5 i nie widzę żadnego włącznika, którym mógłbym włączyć grzanie foteli. Zaglądałem kiedyś po nie i wypatrzyłem jakieś przewody od spodu do nich dochodzące, także nie wiem czy to grzanie jest czy nie, może mi ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaglądałem kiedyś po nie i wypatrzyłem jakieś przewody od spodu do nich dochodzące, także nie wiem czy to grzanie jest czy nie, może mi ktoś pomóc?

 

Jak masz żółte wtyczki to to airbaga.

Grzanie ma zielone końcówki

Brązowe do elektryki

Czerwone do pamięci elektryki.

 

Pokrętła od grzania są na konsoli środkowej (tam gdzie radio) pośrodku.

Jeśli podejrzewasz, że możesz mieć grzanie zdejmij środkowe zaślepki na konsoli i zobacz, czy nie masz zielonych gniazd pod nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przyznam się że nie widziałem dokładnie koloru końcówek kabli, postaram się jakoś delikatnie te zaślepki zdjąć. Mam jeszcze pytanko trochę do innego wątku, żaluzje od wywietrzników nie wszystkie mi się otwierają, jak je można wyjąć żeby sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żaluzje od wywietrzników nie wszystkie mi się otwierają, jak je można wyjąć żeby sprawdzić?

 

Jak boczne kratki - 99% do wymiany. Jak środkowa - czasami wyskakują i można je naprawić.

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=42076 oto instrukcja jak to wymiąchać z auta. A potem zdejmij przedni panel Siedzi na 4 (bok) albo na 6 (środek) zatrzaskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Panowie, wracając do tematu podgrzewanych foteli. Czy mogę dodatkowo zamontować sobie takie coś u siebie? Nawet nie wiem czy mam w standardzie i tylko odpięte, ale przy założeniu, że nie mam maty grzewczej, to czy jest możliwość zamontowania jej samemu i podpięcia do deski rozdzielczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Panowie, wracając do tematu podgrzewanych foteli. Czy mogę dodatkowo zamontować sobie takie coś u siebie? Nawet nie wiem czy mam w standardzie i tylko odpięte, ale przy założeniu, że nie mam maty grzewczej, to czy jest możliwość zamontowania jej samemu i podpięcia do deski rozdzielczej?

Założysz kolego nie ma z tym żadnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Założysz kolego nie ma z tym żadnego problemu

No do będę drążył temat. Czy maty od VW T4 będą pasować? Nie znalazłem na allegro do moje auta, więc może inne mogę zamontować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności