Skocz do zawartości
Gość Sebekk

Podgrzewane fotele!

Rekomendowane odpowiedzi

No przeszukałem już chyba wszystkie możliwe miejsca i nie znalazłem rolek. Zastanawiam się nad tym, czy nie jest to jakoś powiązane z lusterkami. Mam składane i znaczek jest na L, R, Chowanie lusterek i na środku między L a R jest taki znaczek z podgrzewania. Pytanie czy tylko lusterek czy foteli też. Tylko głupio by było tak bez regulacji.

Regulacje podgrzewania foteli przednich masz na konsoli środkowej po lewej i prawej stronie radia-navi, są to takie pokrętła od 1 do 5 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no kurka ciemny nie jestem, wiem gdzie mają być rolki ale kolega chyba niedokładnie poczytał. Napisałem że ich nie ma a nie że nie wiem jak wyglądają i gdzie są. Po prosty ich wcięło i tyle. Z tego co dowiedziałem się od jednego mechanika to wygląda na to że mają czujnik temperatury i jak na zewnątrz spadnie poniżej magicznej 4st to się załączają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie no kurka ciemny nie jestem, wiem gdzie mają być rolki ale kolega chyba niedokładnie poczytał. Napisałem że ich nie ma a nie że nie wiem jak wyglądają i gdzie są. Po prosty ich wcięło i tyle. Z tego co dowiedziałem się od jednego mechanika to wygląda na to że mają czujnik temperatury i jak na zewnątrz spadnie poniżej magicznej 4st to się załączają

atpie w to zalaczenie sie jakiego kolwiek ogrzewania automatycznie ponizej 4 stopni jak i watpie w ustawianie rozrzadu na 0 ale nie o rozrzad tu chodzi;)

Wiec z tego co zdazylem wygrzebac w moim pasku to wszystkie podgrzewania(siedzenia,szyby) sa zalaczane manualnie przez stycznik(miedziane blaszki w przelaczniku/wlaczniku)czyli nie maja sterowania elektronicznego;) ani tez nie znalazlem zadnych rownolegle podpietych wlacznikow czy kabli don.

Wiec jak to mozliwe ze sie samo cos zalacza?

Np tylna szyba, jak nie wcisniesz to ci sie w zimie nie rozmrozi;) a siedzenia jak nie pokrecisz to w zimie sie nie zagrzeja;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co dowiedziałem się od jednego mechanika to wygląda na to że mają czujnik temperatury

 

Ale skoro "mechanik"powiedział to trzeba słuchać :)

Przepraszam nie mogłem się powstrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mają czujnik temperatury i jak na zewnątrz spadnie poniżej magicznej 4st to się załączają

 

Nie,nie i jeszcze raz nie :) Byłby to może i ciekawy bajer,ale niestety aż tak dobrze niema...

 

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:39 ----------

 

Pytanie czy tylko lusterek czy foteli też.

 

Tylko do lusterek.

 

P.S. no i napewno Ci się nie skłądają,mam taki sam przełącznik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mi przypomnieliście że mi się jeden fotel zapalił i muszę mate na zimę wymienić :/

ma ktoś jakiś nr lub orientuje się ile to kosztuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to mi przypomnieliście że mi się jeden fotel zapalił i muszę mate na zimę wymienić :/

ma ktoś jakiś nr lub orientuje się ile to kosztuje ?

Na ebay uk masz za 35 funtow 8 mat - 4 na front i 4 na tyl, do tego 2 ori regulatory do tylnej kanapy za 12 funciszy i zima przed toba...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na ebay uk masz za 35 funtow 8 mat - 4 na front i 4 na tyl, do tego 2 ori regulatory do tylnej kanapy za 12 funciszy i zima przed toba...

proszę podaj mi link ;)

fajny bajer ten tył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk jak mozesz to zerknij tu:

Pełny opis kontrolek wyświetlających się na liczniku w 3B!!

na ostatnia strone i powiedz cos od siebie, bo mnie to interesuje, a innym kolo dzyndzla lata :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na ebay uk masz za 35 funtow 8 mat - 4 na front i 4 na tyl, do tego 2 ori regulatory do tylnej kanapy za 12 funciszy i zima przed toba...

proszę podaj mi link ;)

fajny bajer ten tył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proszę podaj mi link ;)

fajny bajer ten tył :D

daj minutke...

 

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 20:56 ----------

 

wlaczniki:

http://cgi.ebay.co.uk/VW-PASSAT-HEATED-SEAT-SWITCH-X2-/280569055723?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item41533809eb

maty:

http://cgi.ebay.co.uk/WAECO-HEATED-SEAT-KIT-RETRO-FIT-KIT-2-SEATS-/370437282909?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item563fc85c5d

 

 

mat o ktorych nie moge znalezc...zapomnialem jakiego hasla uzywalem, tak czy siek sie na nie napalilem za taka cene wiec bede szukal-byly za okolo 35 f plus wysylka na 4 fotele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat działają i się składają ot i tyle haha

też się nie mogłem powstrzymać

.

PS to do Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
akurat działają i się składają ot i tyle haha

też się nie mogłem powstrzymać

 

No ciekawy bajer jak na 3B,chętnie bym zobaczył filmik jak sie składają bo u mnie tego niema-wrzuć na forum tu do wątku ;)

.

PS to do Patryk_

 

No i dlatego chcę to zobaczyć...

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ciekawy bajer jak na 3B,chętnie bym zobaczył filmik jak sie składają bo u mnie tego niema-wrzuć na forum tu do wątku

też jestem ciekaw

 

---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 22:08 ----------

 

mat o ktorych nie moge znalezc...zapomnialem jakiego hasla uzywalem, tak czy siek sie na nie napalilem za taka cene wiec bede szukal-byly za okolo 35 f plus wysylka na 4 fotele

czyli też sobie zamawiasz?

to może w jednej paczce niech przysla ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jutro wrzucę filmik. przypomnijcie mi tylko w czasie dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wymacalem wlacznik ze skladaniem lusterek, ale u mnie on bedzie sluzyl do zapalania wszystkich swiatel wewnatrz jak w opcji taxi ;)

cyk i jasno....

 

---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 21:11 ----------

 

też jestem ciekaw

 

---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 22:08 ----------

 

czyli też sobie zamawiasz?

to może w jednej paczce niech przysla ? :)

ale ja to do uk zamawiam z uk ;)

A ty do pl....

ale jak chcesz to mozemy pomyslec...moja (prawdopodobnie)tesciowa przyjezdza na swieta, kupie, dam jej, ona ci wysle za pobraniem i git ;)

Oczywiscie najpierw je znajde, a do zakupu jeszcze ze 2 miechy planuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dla tych co nie wierzą w składane lusterka

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w golfie widzialem taka opcje, a te od golfa sa dokladnie takie same jak do passata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze masz lustra od golfa ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności