Michal1980 Zgłoś #1 Napisano 14 Listopada 2011 Skonczyly mi sie pomysly, wiec zapytam tutaj: w RNS300 podaje np adres oddalony ode mnie o 5 kilometrow, a nawigacje pokazuje inny kontynent - tzn jakies 5500km. Jak zapodaje inne miasto - ta sama sytuacja. Co do c***a ciezkiego jest nie tak z tym scierwem? Nawi widzi 9 satelit i prawidlowo odczytuje miejsce postoju. Plyta oczywiscie oryginalna jest w napedzie. Prosze o pomoc. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Michal1980 Zgłoś #2 Napisano 10 Grudnia 2011 Nikt nie halo? Dodam tylko, ze jesli w nawigacji wejde w POI i np wyszukam jakis parking, kini czy dilera VW, to wszystko jest gites - pokazuje i nawiguje. Ale jesli wpisze recznie jakis adres to jest zonk. Skolei jesli napisze sama ulice (bez numeru) to odleglosc pokazuje dobra, ale nie nawiguje, tylkp pokazuje strzalke offroad, wskazujaca jedynie kierunek. Co to za zagadka??? PS. W nawigacji kilkukrotnie przywarcalem udtawienia domyslne o kasowalem pamiec, ale bez rezultatu. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach