Skocz do zawartości
Emyl

Kto wymieniał dwumas na jednomas ? słyszałem ze skrzynie padaja...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie średnio przy jakim przebiegu wymienialiście dwumasę? tylko prosze konkretny realny przebieg bo ten z licznika nie zawsze jest prawdziwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak uczciwie? 300 tysięcy. Przy czym służyłby dalej, gdyby nie katowanie go po programie. Mom zdaniem miał zadatki na to, żeby polatać jeszcze ze 100 tysięcy, tym bardziej że sprzęgło (fabryczne, rok produkcji 1999) nie było jeszcze zużyte. No ale zależy jak się jeździ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyśwłaśnie mechanik mi mówił że wytrzymuje ok 400 tyś km to by się zgadzalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 400 tysięcy przebiegu - to wytrzyma. Natomiast zważywszy że licznik takiego przebiegu nigdy nie osiąga, to wszyscy narzekają że pada poniżej 200 tysięcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taksówki w Brukseli wymieniają sprzęgła/dwumasy średnio co góra 100tys km. Dlaczego, nie muszę mówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki szukam sprzegła- jednomasy... wyczytałem że ma być od 1z - znalazłem sachs o kodzie 80 3000 386 001

czy to podejdzie do mojego avb? ewentualnie podeślijcie odpowiednie nr katalogowe, please

 

ps. tylu z Was zakładało jednomas zamiast dwu i nie jesteście chłopaki powiedzieć co????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, koledze siada dwumas w b5 afn, chce sobie założyć jednomas, co polecacie żeby wytrzymało wmiare długo? dodam że ma zrobony sam program do ok. 140km i nie wiem ile tam niutonów wyjdzie z 320 pewnie. Co potrzebne jest do tej przeróbki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki już to przeczytałem;D ale z tego co czytałem to koła zamachowe są różnej wielkości tak? któro lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ? czytaj jeszcze raz ! wszystko jest tam opisane krok po kroku a dodatkowo masz podane part numbery wszystkich części,czego jeszcze chcesz ? zrobić za ciebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dwumas po założeniu wytrzymał z 15K, po czym znowu jest to samo. Wibracje przy 2-2,5 tys obrotów najbardziej wyczuwalne na 4 i piątym biegu po wciśnięciu mocniej gazu. Oczywiście auto po czipsie na 161 KM/367NM. Wymieniałem sprzęgło,dwumas i wysprzęglik na LUK`a nowego. Jedyna zmiana na lepsze to taka, że sprzęgło się nie ślizga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki już to przeczytałem;D ale z tego co czytałem to koła zamachowe są różnej wielkości tak? któro lepsze?

 

Krynio jeśli nie będziesz szedł z mocą i niutonem w góre to poszukaj zamiennika ori dwumasa AFN firmy Valeo,to jest gotowy komplet jednomasowy sprzęgła i na pewno i na długo ci wystarczy.

 

dekard możesz mi napisać co twój post wnosi do tematu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle wnosi, że było pytanie ile wytrzymuje dwumas. Mój wytrzymał mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, niech będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę sie do tematu, czeka mnie wymiana sprzęgła w AWX (programowo 170 KM), czy sprzęgło od b4 wytrzyma taką moc?, czy warto robić zamiankę? wiadomo chodzi mi też o koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AWX (programowo 170 KM), czy sprzęgło od b4 wytrzyma taką moc?

 

A czy podpasi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy podpasi ?

prawdopodobnie, na 99%

 

---------- Dodano o 19:49 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:47 ----------

 

Znajomy ma b4 i mówił ze tak, ze pasuje, wkładaja takie do b5 1,8 T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki jaaaano!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaaaano!

 

error "a" x3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności