Skocz do zawartości
vwgtiusa

Progi PASSAT B6 wersja R-line

Rekomendowane odpowiedzi

No Danielu, taka robota :ok

Ktoś tu ostatnio mówił, że na czarnym nie ma sensu dodawać pakietu, bo nie widać. To jest chyba najlepszy przykład, że widać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uznanie. Trochę się zeszło od czasu kiedy je kupiłem, do montażu, ale też i dużo się działo. Głównie problemy zdrowotne.

Progi cieszą oko, teraz auto nabrało innego kształtu, jest bardziej "zawaliste" , nie wiem jak to ująć. Stare progi nadawały takiej podkasanej sylwetki. Nowe są jak auto po sterydzie :devil

Naprawa, szpachlowanie i malowanie: własnoręcznie. Koszt mniej niż 100 zł. :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawa, szpachlowanie i malowanie: własnoręcznie. Koszt mniej niż 100 zł. :jupi

 

Naprawa czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawy próg od przedniego koła był podbity. Ktoś poprostu zjechał, może z krawężnika i podbił sam róg progu. Nie wiem co to za materiał, na pewno nie ABS, z którego są zrobione te progi ale udało mi sie go na gorąco odkształcić i pospawać. Później to już wiadomo, szpachla żeby uzyskać linie i przetłoczenia. Robota bardzo pracochłonna, ale udało mi się naprawdę ładnie to naprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to za materiał, na pewno nie ABS, z którego są zrobione te progi
Oryginalne są robione z abs-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że ABS jest sztywny. Te progi są rewelacyjne pod względem naprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piknie wygląda. Powiedz czy kupowałeś te dolne listwy w drzwi od Rline czy lakierowałeś te które są normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dostać oryginalne od R-ki. Sprzedający nie znał ewidentnie tematu bo zdziwił się jak go poprosiłem, żeby je dla mnie zdjął. Są dużo lżejsze niż te zwykłe. Co do lakierowania to nie podpowiem. Ale słyszałem że tak też ludzie robią więc to nie może być trudne, nawet dla amatora. Gdybym ich nie dostał, robiłbym w kolor swoje stare, na pewno nie dałbym 600 zeta w ASO :takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
maciag83 said:
Udało mi się dostać oryginalne od R-ki. Sprzedający nie znał ewidentnie tematu bo zdziwił się jak go poprosiłem, żeby je dla mnie zdjął. Są dużo lżejsze niż te zwykłe. Co do lakierowania to nie podpowiem. Ale słyszałem że tak też ludzie robią więc to nie może być trudne, nawet dla amatora. Gdybym ich nie dostał, robiłbym w kolor swoje stare, na pewno nie dałbym 600 zeta w ASO :takiego

 

Ale obiektywnie p

Edytowane przez infoset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupiłem w kolorze LC9X z auta z anglii z 2009 roku. Listwy na drzwiach zmatowiłem papierem na wode i poprawiłem akrylem. z progami to już pisałem, i malowałem spray-em.

Powiem tak, tak cholernie cieżko dostać te progi, ze gdy zobaczyłem aukcje, to z miejsca wykręciłem numer i od razu rezerwowałem dla siebie.

Nawet jeśli byłyby one białe, to i tak bym je kupił, tzn, bym sie nie bał malować ich w inny kolor. A ciekawostka taka że robiłem to w piwnicy w bloku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ciekawostka taka że robiłem to w piwnicy w bloku

 

Zdolna bestyja, nie ma co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:palacz takie tam ... zabawy :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywany próg na alle można wyrwać w okoliach 500-600 PLN , Trzeba po prostu codziennie skrupulatnie przeglądać oferty i tyle, jak coś jest w dobrej cenie i w dobrym stanie to momentalnie znika.

 

Ja ściągałem te listwy w drzwiach u siebie i malowane były pod kolor ale nie jestem zadowolony szczególnie z tylnych list bo widać że przy śiąganiu się minimalnie poodginały i teraz w blasku słońca jest wrażenie takiego pofalowania :(.Będę musiał się rozejrzeć chyba z czasem za listwami od Rline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w starych zderzakach nie ma czujników parkowania czy jak kupię zderzaki w wersji R line z otworami na czujniki to bez problemu da się doposazyc auto w nie?

Od razu zapytam przy zmianie progów po prostu ściągamy stare i montujemy r liny nie trzeba nic przerabiać jakichs mocowań czy coś?

Przedni zderzak trzeba zmieniać i kupić też grill ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzeję temat.... W niedługim czasie oddaję auto do lakiernika i przy okazji chcę dołożyć pakiet R-line. Niestety polować na okazje z Aledrogo nie mam czasu więc mam pytanie o zamienniki, czy ktoś kupował? Ma ktoś założone dokładki tył, przód, progi np. z firmy:

http://www.tuningkingzshop.pl lub http://www.TFBtuning.pl ?

Proponują oni zestawy w dość dobrych cenach i zastanawiam się nad ich jakością.... Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakość i wygląd są adekwatne do ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakość i wygląd są adekwatne do ceny

 

Pewnie tak, ale czy ktoś to widział na żywo, porównywał lub mocował do swojego auta? Bo na zdjęciach nie wygląda źle, a za zestaw chcą ok. 1200zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykuję dla dobra forum. Ale to dopiero maj albo czerwiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zaryzykuję dla dobra forum. Ale to dopiero maj albo czerwiec.

 

Ale już tu ryzykowali, i kończyło się zwrotem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu nigdzie na to nie trafiłem. Cóż w takim razie trzeba szukać oryginałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności