Skocz do zawartości
vwgtiusa

Progi PASSAT B6 wersja R-line

Rekomendowane odpowiedzi

ja w swoim jak sie bawilem w pakiet od r36, zderzaki mialem oryginalne i kupilem progi z laminatu (byly w kolorze bialym) .... i tu zaczely sie schody.. nie maja mocowan jak oryginalne (specjalne otwory w podlodze od dolu) mozna bylo to dziadostwo tylko spasowac na klej do szyb, lub na hama na pianke montazowa :D a i tak trzeba bylo docinac... jak oryginalne, skladaly sie z dwoch czesci (dluga przednia + krotka z tylu) wkoncu sie wnerwilem, i jak z jednej strony przykleilem na klej, to z drugiej strony stary plastikowy prog scialem na koncach, a ten z laminatu przykleilem do niego i juz bylo lepiej.... ale szczerze to nie jest gra warta swieczki bo czlowiek tylko ku...rwi a nie ma zadnej przyjemnosci.... po jakims czasie naszlo mnie na pakiet od passata RGT. zderzaki dostalem po bardzo dlugich poszukiwanach i weszly na zasadzie plug & play :D i znowu na sama mysl o progach zaczelo mną trzasc.... i tutaj znalalzlem sprzedawce (nie pamietam juz nicka z allegro), mial progi z laminatu, ale te posiadaly juz wszystkie oryginalne mocowania tak jak fabryka dala i byly w kolorze czarnym. nie skladaly sie z dwoch oddzielnych czesci, jak oryginalne, tylko byly w jednym calym kawalku. byly nawet podwiniete pod podwozie aby mozna bylo w specjalne otwory wetknac plastikowe zaczepy, wystarczylo tylko wywsiercic w progach male dziurki na te otwory aby pasowalo idealnie.... tez gdzie niegdzie trzeba bylo improwizowac, ale to juz nie tak jak przy tych od r36. wiec jak chcesz pakiet, obojetne od czego, to szukaj tak aby mocowania byly jak najbardziej zblizone do oryginalnych... do dnia dzisiejszego ciesze sie z pakietu RGT, a mocowanie tego bylo czysta przyjemnoscia :)

Edytowane przez thomeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba prześpię się z tematem. Na ori szczerze mówiąc jest mi szkoda kasy, 5000 pln to od pyty dużo na taki mod :(

 

A nikt Ci za to nie odda :D olej to... lepiej powiedz mi jak znajdziesz jakies fajne progi:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacza, nie bój się :) wg mnie to tylko kwestia czasu kiedy ten pakiet zawita. Po prostu będę kupował na raty części , a nie wszystko na raz i do lata będę miał ori pakiet. Na allegro masz progi:) Wszystkie na prawą stronę akurat zostały.

 

Thomeck- masz może namiary na tego gościa u którego zamawiałeś progi ? Podeślij mi kilka fotek jak wyglądają te pordóbki na samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kacza, nie bój się :) wg mnie to tylko kwestia czasu kiedy ten pakiet zawita. Po prostu będę kupował na raty części , a nie wszystko na raz i do lata będę miał ori pakiet. Na allegro masz progi:) Wszystkie na prawą stronę akurat zostały.

 

Thomeck- masz może namiary na tego gościa u którego zamawiałeś progi ? Podeślij mi kilka fotek jak wyglądają te pordóbki na samochodzie.

 

przesylam zdjecia progow jakie mam.....

 

P1140281.jpg

P1140301.jpg

 

do podwozia sa mocowane tak samo jak oryginalne, na takie wpusty.... gora tez idealnie podeszla do nadwozia... male szparki jakie byly uzupelnilem czarnym silikonem..... na samochodzie sa bardzo sztywne.... dla wzmocnienia jak chcesz mozesz w srodek wpuscic troche pianki montazowej.... za oryginaly chca chore ceny, a te jakoscia nie odbiegaja prawie wogole....

 

na poczcie teraz znalazlem dane goscia od ktorego kupowalem na allegro:

 

Dane Sprzedającego TFB

Damian Osica

 

TFBTUNING

DUCHNÓW UL.GÓRY WARSZAWSKIE 44

05-462 WIĄZOWNA

Polska

504976420

[email protected]

 

na allegro pod nazwa TFB chyba jest.

 

poprzednie progi od r36 to mialem jakas porazke, nie bylo mocowan do podwozia ani od gory, tylko na klej, i czlowiek tylko sie zastawial jak to przymocowac :)

 

Jak bedziesz chcial kupic to niech Ci przesle fotki, no chyba ze dokladne fotki ma na stronie (MOCOWANIA NAJWAZNIEJSZE !!! )

 

Pozdrawiam :)

P1140280.jpg

P1140296.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to przez ten kolor czy co... ale wygladaja dziwnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to przez ten kolor czy co... ale wygladaja dziwnie .

 

hehe.... na kolor mozesz pomalowac dowolny, ale rzezbienie jest identyczne jak oryginalow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sam ksztalt tylko ze w jednej czesci ? nie ma osobno poszerzen tylu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten sam ksztalt tylko ze w jednej czesci ? nie ma osobno poszerzen tylu ?

 

wszystko w jednej czesci..... ale jak patrzylem to oryginaly do RGT tez sa w jednej czesci.... od r36 mialem w dwoch czesciach, to jedno na drugie tak nachodzilo ze trzeba bylo uciac na dlugosci ten krotszy, a poza tym byly chyba zle uformowane, bo przednia dluzsza czesc jak szla po linii auta, tak krotka tylna szla pod nieco innym katem... z daleka nie bylo to widoczne, ale nie powinno tak byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panowie, że temat dobrze omówiony. Niestety, swojego czasu też poszukiwałem i brałem pod uwagę nie ori. Ale przeczytwaszy kilka wątków na różnych forach, stwierdziłem, że nie ma to sensu. Lakiernik powiedział że się za takie rzeczy nie zabierze i mam szukać oryginalnych, bo nawet z porysowanymi wyjdę na tym lepiej.

Prośba do sprzedawców o przysłanie zdjęć ich wyrobów kończyła się wysłaniem fotek dobrze mi znanych z neta i przekonywaniem, że to ich produkt :/ Ok, teraz coś tam już widać na aukcjach, ale myślę, że opinie tu przedstawione mówią same za siebie.

Szukajcie, Allegro potrafi nieraz zaskoczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę Panowie, że temat dobrze omówiony. Niestety, swojego czasu też poszukiwałem i brałem pod uwagę nie ori. Ale przeczytwaszy kilka wątków na różnych forach, stwierdziłem, że nie ma to sensu. Lakiernik powiedział że się za takie rzeczy nie zabierze i mam szukać oryginalnych, bo nawet z porysowanymi wyjdę na tym lepiej.

Prośba do sprzedawców o przysłanie zdjęć ich wyrobów kończyła się wysłaniem fotek dobrze mi znanych z neta i przekonywaniem, że to ich produkt :/ Ok, teraz coś tam już widać na aukcjach, ale myślę, że opinie tu przedstawione mówią same za siebie.

Szukajcie, Allegro potrafi nieraz zaskoczyć ;)

 

niestety najpierw trzeba sie naciac zeby pozniej czlowiek zmadrzal i wiedzial czego szukac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thomeck , dziękuję za zdjęcia . Progi brałeś od tego samego gościa co ja chciałem kupić :) , no na zdjęciach widać przy tylnich drzwiach że jest jakaś szpara pomiędzy progiem a drzwiami samochodu.

 

Chyba jednak pójdę w orginał tego Rline ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, muszę sie pochwalić :D Udało mi sie dobrze dostać komplecik progów do rlina :jupi Szybka aukcja i szybka decyzja. Za dobre pieniądze dostałem progi, dokładki na drzwi i w gratisie emblematy na błotniki i tylną klape.

Z tymi progami to jest jakaś zmowa chyba :/ Ze trzy miesiące szukałem i nic sie nie pojawiało na serwisach aukcyjnych.

Przede mną poprawka lakiernicza (samodzielna) no i montaż

Pozdrawiam pozytywnie zwariowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam pozytywnie zwariowanych

 

Jeśli się do nich zaliczam, to dzięki :)

 

To maluj Chłopaku i zakładaj, no i pochwal się tym towarem deficytowym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się do nich zaliczam, to dzięki

Jasne ze tak, Ciebie po samym nicku już lubie i tym bardziej pozdrawiam.

Wkleje kilka fotek po calej modyfikacji. W ciągu trzech miesięcy udało sie mi zrobić dokładki zderzaków (przód tył), kratki w przedni zderzak, kiere Rline z łopatkami, i nakładki na ped@ły :D

Męczy mnie jeszcze grill, a dokładnie kolor... ale to po progach. Mam pewną wizje, zobaczymy...

Narazie jest co robić a to najważniejsze zeby sie nie nudziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze tak, Ciebie po samym nicku już lubie i tym bardziej pozdrawiam.

 

Senkju, senkju :) Innego nicka sobie nie wyobrażałem, a że był wolny to heya :D

 

A co chcesz z grillem robić? Musisz znaleźć satynę w dobrym stanie. Niestety, liczą sobie za używki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej bedzie go okleić tylko nie wiem czy zaszaleć coś z kolorem/wzorem, czy poprostu wybrać szczotkowane alu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taniej bedzie go okleić tylko nie wiem czy zaszaleć coś z kolorem/wzorem, czy poprostu wybrać szczotkowane alu

 

Jeśli masz czarny, to spróbuj z czarnym, choć zwykły z metallikiem mogą się gryźć... Może jest folia w satynie albo chrom matt?

Ja bym zbytnio nie kombinował, żeby odpustu nie było... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jaki numer / gdzie mogę dostać, spinki do progów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ASO bez problemu, groszowe sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie moge pochwalić sie R lalą.

DSC_0131.jpg

nieciekawie prawda??

dlatego po zmianie progów wyglada tak?

DSC_0134.jpg

DSC_0136.jpg

DSC_0135.jpg

DSC_0139.jpg

no i dumnie znaczek na blotniku:

DSC_0138.jpg

 

A ogólnie powiem ze naprawde fanie sie prezentuje. Aż sam sie dziwie czemu sie za to wcześniej nie wziąłem. No ale lepiej poźniej niż wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności