Skocz do zawartości
WLK

jak wyjac lampke oswietlenia kabiny (nad lusterkiem)?? 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie probuje wyjac lampke lecz niestety po zdjeciu przezroczystego plastiku lampki i wykreceniu dwoch wkretow nie moge dalej wyjac jej... Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ją podważyć płaskim śrubokrętem po bokach mniej więcej po środku lampki po jej lewej stronie(od strony kierowcy) Jest wsadzona w taką metalową ramkę w podsufitce. Nic sienie bój nic nie zepsujesz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miejscach,które pokazują strzałki , znajdują się sprężyste plastikowe mocowania.Włóż tam srubokręt i lekko naciśnij w kierunku "do lampki".

 

Edit: Wypowiedż ta, została zmieniona przeze mnie,w poprzedniej, umiejscowienie zaczepów lampki były podane błędnie.Wstawiłem też nowe zdjęcie.

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak dobrać się do wymiany żarówki oświetlenia sufitowego pasażera? Szukałem ale nigdzie nie mogę znaleść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podważ z jednej strony płaskim śrubokrętem. Lampka ma z jednej strony stały wystający kawałek plastiku a z drugiej jest sprężynująca blaszka :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyjąć tylną lampkę w podsufitówce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jw..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już 3 podejście do lampki w bagażniku.

Wkładam w szparę od strony tylnej kanapy wąski, płaski śrubokręt. Klosz z jej lewej strony unosi się do góry a z prawej od strony zderzaka stoi jak wryty. Próbuje szarpać, ale nic poza lewą stroną, która do końca nie wychodzi - nie idzie. Dotyczy wersji sedan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz auto takie jak podales w profilu to nie ten dzial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności