Skocz do zawartości
holker

Gdzie kupić pewny sprzęt?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

muszę kupić nową antenę do CB i chciałbym się dowiedzieć gdzie kupię oryginalny sprzęt (chodzi o SIRIO ML-145 lub AS-100 lub Omega 27)? Kto mógłby polecić jakiś sklep internetowy albo jakiegoś użytkownika na allegro?

Pozdrawiam

 

p.s. to chyba dobry dział, bo do szukam usług nie pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem u tego użytkownika http://cbradio.abc24.pl, co prawda na miejscu, ale nie było żadnych problemów. Po roku kopiłem jeszcze jeden taki sam zestaw jak miałem.

Po 4 latach nadal jeżdże z tym samym sprzętem i nie ma problemów (Johnny II + właśne SIRIO ML-145)

Edytowane przez bor0wy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

muszę kupić nową antenę do CB i chciałbym się dowiedzieć gdzie kupię oryginalny sprzęt (chodzi o SIRIO ML-145 lub AS-100 lub Omega 27)? Kto mógłby polecić jakiś sklep internetowy albo jakiegoś użytkownika na allegro?

Pozdrawiam

 

Wejdź na CB FORUM i znajdź użytkownika o nicku Hasan - on ma oryginały bo u niego kupowałem swego czasu najpierw ML-145 a teraz Sirio Super 9. Na forum wymagana jest rejestracja, bo tylko jako użytkownik kupisz sprzęt taniej niż na Allegro. Poza tym Hasan sprzedaje towary na Allegro pod nazwą "Konektor" lub "Konektor5000"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem antenkę przeszło 3 lata temu u tego użytkownika: http://allegro.pl/show_user.php?uid=228477

Tylko widzę, że już od półtora roku się nie logował na Allegro-albo zwinął interes, albo pod innym loginem teraz działa.

Antenką oryginalna, do dziś sprawuje się wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Hasan sprzedaje towary na Allegro pod nazwą "Konektor" lub "Konektor5000"

Poszukałem i teraz to jest KONEKTOR5000_PL. Znalazłem ofertę na forum, o którym pisałeś i jest wyjątkowo korzystna. Dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności