Jump to content
holker

Gdzie kupić pewny sprzęt?

Recommended Posts

Witam,

muszę kupić nową antenę do CB i chciałbym się dowiedzieć gdzie kupię oryginalny sprzęt (chodzi o SIRIO ML-145 lub AS-100 lub Omega 27)? Kto mógłby polecić jakiś sklep internetowy albo jakiegoś użytkownika na allegro?

Pozdrawiam

p.s. to chyba dobry dział, bo do szukam usług nie pasuje :)

Ja kupowałem u tego użytkownika http://cbradio.abc24.pl, co prawda na miejscu, ale nie było żadnych problemów. Po roku kopiłem jeszcze jeden taki sam zestaw jak miałem.

Po 4 latach nadal jeżdże z tym samym sprzętem i nie ma problemów (Johnny II + właśne SIRIO ML-145)

Edited by bor0wy

Witam,

muszę kupić nową antenę do CB i chciałbym się dowiedzieć gdzie kupię oryginalny sprzęt (chodzi o SIRIO ML-145 lub AS-100 lub Omega 27)? Kto mógłby polecić jakiś sklep internetowy albo jakiegoś użytkownika na allegro?

Pozdrawiam

Wejdź na CB FORUM i znajdź użytkownika o nicku Hasan - on ma oryginały bo u niego kupowałem swego czasu najpierw ML-145 a teraz Sirio Super 9. Na forum wymagana jest rejestracja, bo tylko jako użytkownik kupisz sprzęt taniej niż na Allegro. Poza tym Hasan sprzedaje towary na Allegro pod nazwą "Konektor" lub "Konektor5000"

Ja kupiłem antenkę przeszło 3 lata temu u tego użytkownika: http://allegro.pl/show_user.php?uid=228477

Tylko widzę, że już od półtora roku się nie logował na Allegro-albo zwinął interes, albo pod innym loginem teraz działa.

Antenką oryginalna, do dziś sprawuje się wyśmienicie.

Poza tym Hasan sprzedaje towary na Allegro pod nazwą "Konektor" lub "Konektor5000"

Poszukałem i teraz to jest KONEKTOR5000_PL. Znalazłem ofertę na forum, o którym pisałeś i jest wyjątkowo korzystna. Dzięki wielkie