Skocz do zawartości
pakarod

Wskaznik doladowania greddy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie wiem czy wybralem dobry dzial ale tutaj prezentujemy swoje auta wiec moze ktos mi podpowie bo widzial...Szukam passata (najlepiej b5), ktory posiada jakies wskazniki (najlepiej greddy). Jesli ktos widzial lub ma takie wskazniki to moze wkleic zdjecie? Zastanawiam sie nad takim elementem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki... a cos bardziej w ludzkiej formie? Myslalem aby postawic taki wskanik nad nadmuchem bo wydaje mi sie, ze w slupku raczej nie bedzie wygladal dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje kwestia gustu lub możliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gust ok ale nawet gust ma jakies normy... (Mam nadzieje, ze nie obrazam Twojego auta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie montowałem takcih dodatków u siebie (zdjęcia pochodzą z róąnych forów). Co do norm to raczej tu nie za wiele można powiedzieć - po prostu design, fajny bajer, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuc w słupek, tylko rob indywidulana zabudowe. Jesli sie zdecydowales na Greddy to kup 60mm.

 

na zdjeciu numer 1 IMO kwestia monitorowania zegarów jest conajmniej trudna i bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wskaznik z dimcaru jest spoks, wlasnie sie nad nim zastanawiam, tylko ze mam slupek na zegary 52mm i tu jest problem.

IMO najlepsze miejsce to slupek, nad nawiewami tez mozna zrobic tylko zeby byly ladnie wkomponowane, najlepiej zeby jacys fachowcy od car audio Ci to zabudowali. Oczywsicie zegary powinny byc zwrocone w strone kierowcy a nie na wprost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sure ja jutro bede wiedzial czy kupuje ten wskaznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknij na to, greedy może i fajnie wygląda, ale autogauge mają niebieskie podświetlenie które pasuje do pasków z niebieskim kolorem

http://www.forum.vw-passat.pl/topics5/to-moje-male-cudenko-z-drzwiami-lsd-lambo-doors-vt7679,14.htm

nie zrażaj sie szparkami między mocowaniem a słupkiem, zdjęcie robiłem gdy robili mi drzwi i nie wpięli mi dobrze wskaźników na zatrzaski.

podpięcie wskaźników ze słupka jest bardzo proste, masz duży dostęp do nich zaraz przy bezpiecznikach, a jeśli stwierdzisz że chcesz je zdemontować w przyszłości - zakładasz z powrotem oryginalny słupek i po bólu. zero dziur od wiercenia, wkręcania czy klejenia czegokolwiek do kokpitu... :wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zerknij na to, greedy może i fajnie wygląda, ale autogauge mają niebieskie podświetlenie które pasuje do pasków z niebieskim kolorem

http://www.forum.vw-passat.pl/topics5/to-moje-male-cudenko-z-drzwiami-lsd-lambo-doors-vt7679,14.htm

nie zrażaj sie szparkami między mocowaniem a słupkiem, zdjęcie robiłem gdy robili mi drzwi i nie wpięli mi dobrze wskaźników na zatrzaski.

:wpale:

 

 

jesli probujesz przekonac kolegę ze lepiej zamontowac AG zamiast Greddy bo ladniej wygladaja to chyba nie za bardzo koszystasz z zegarów albo uzywasz ich do dekoracji....

otoz AG to jakosciowo kiepskie zegary, o czym sie przekonalem na wlasnej skorze, szczegolnie jesli chodzi o mechaniczni wskaznik doladowania. Przy wskaznikach nie ma zatrzasków.... napewno nie przy AG

 

Mam wrazenie, ze mowiac

 

podpięcie wskaźników ze słupka jest bardzo proste, masz duży dostęp do nich zaraz przy bezpiecznikach, a jeśli stwierdzisz że chcesz je zdemontować w przyszłości - zakładasz z powrotem oryginalny słupek i po bólu. zero dziur od wiercenia, wkręcania czy klejenia czegokolwiek do kokpitu...

 

to nie wiesz tak naprawde o co biega z montazem zegarów i tak jakby zegary zamontowanie rzekomo u Ciebie same sie zamontowaly i slupek miales w komplecie.

 

Na zdjeciach jest bardzo ladna zabudowa, ktora jak wiadomo jest robiona indywidualnie a nie do kupienia w sklepie. Jesli masz robiona taka zabudowe to pewnie ze mozesz sobie to zdjac w przyszlosci, jednak taka zabudowa to po znajomosci siakes 350pln (Czerek galeria tonów) Jesli chodzi o podpiecie to takze nie stanowi najmniejszego problemu, bo mozna sie wpiac w bezpieczniki, jednak z Twojego opisu wynika dostep do zegarow masz ze skrzynki.... :rotfl:

 

jesli natomiast szukamy gotowych slupków to sa ale na 52mm...

pomijam fakt czytelnosci zegara 60mm w prownaniu do 52mm

 

no offence.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobsdecorators, dzieki za chec pomocy ale tak jak wspomnial wolf nie jestem zainteresowany AG ze wzgledow na ich slabej jakosci pomiary. Interesuje tylko i wylacznie greddy. Jeszcez sie nie zdecydowalem na te wskazniki... caly czas sie wacham. Wolf ty juz je zamowiles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety jeszcze nie i chyba w tym samochodzie ich nie zamontuje. no chyba ze mi sie plany zmienia to na wiosne sie zasanowie. Nie zamontowalem dlatego ze mam teraz 52mm i slupek pod 52mm a greddy to 60mm i ni kuta nie wejdzie, a juz dlubac mi sie nie chce.... inwestycje w ten samochod wstrzymuje do wiosny, a potem zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi wejdzie? bo troszke mnie przestraszyles...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaki masz slupek. ale pod 60mm to nalezy zrobic indywidualna zabudowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie to sa koszta? Srednio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem, ze kiedys 1,5 roku temu czarek z galerii tonow powiedzial mi 350 zł. normalnie to kolo 500 teraz, no chyba ze sie z kim dogadasz. Jesli chcesz kawalek slupka z zywicy na jeden zegar to mam takie cos akurat:) swój obcialem bo 2 zegary mi wystarcza...

 

 

 

 

 

edit... baran ze mnie, ja mam 52mm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhyhy jeszcze zamowilem juz czarny (niestety bialych juz nie mieli) ale nie wiem czy zamontuje w passku czy w innym wynalazku na, ktorego poluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności