Skocz do zawartości
__ArroW__

3 grudnia - Zakończenie oraz podsumowanie roku 2011 - Kręgielnia Grakula Toruń

Rekomendowane odpowiedzi

można spróbować, ale najpierw się rozejrzymy, mam blisko więc obadam temat najpierw parkingu, bo z tego co słyszałem to niestety, ale ma być płatny parking, czyli lipa ogólnie już na samym starcie ;) co nie zmienia faktu, iż można tam się wbić

 

 

 

Pewno że tak!! obczaj klimat i zobaczymy co i jak!! a jak nie wypali to zawsze do Copernicusa można podskoczyć!! :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewno że tak!! obczaj klimat i zobaczymy co i jak!! a jak nie wypali to zawsze do Copernicusa można podskoczyć!!

 

dziś było otwarcie i powiem szczerze, że przejeżdżając tamtędy się załamałem jak ludzie maja naj... ;) także za tydzień nie prędzej się rozeznam bo wcześniej to gorączka nowości leci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Kruszwica i parking na pttk-u ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek byłem już w Toruń Plaza wstępne oględziny są zrobione, ruchu nie było aż takiego, z parkingiem troszkę lipa. Zajrzę jeszcze w tygodniu żeby zapytać o szczegóły np. rezerwację, tylko musiałbym wiedzieć czy chcecie kręgle + bilard, same kręgle, lub sam bilard? Widziałem bolida z redbulla stawianego więc i taka atrakcja tam zapewne będzie, McDonalds również się tam znajduje, w centrum gier jest oszklona sala dla palących. Podjadę jeszcze się zorientuję z cennikiem, bo nie było możliwości, na pewno bilard jest po 20zł za h.

 

 

Może Kruszwica i parking na pttk-u ?

 

ja tam akurat jestem przyzwyczajony po stać na zimnie ;), ale innym ciężej będzie to znieść także nie ta pora również według mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tam Pizzeria Al Capone wiedz nie wiedz problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
jest tam Pizzeria Al Capone wiedz nie wiedz problemu

W przyszłym roku można tam zorganizować spocik, w grudniu chyba już jest postanowione;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ustalcie w końcu miejscówkę :fajny Kruszwica może być - pizzeria jest obok parkingu, więc daleko nie trzeba "pedałować" za daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Mnie obojętnie, i tak wtedy pracuję, także czy to będzie Toruń czy Kruszwica to się dostosuję;) Chociaż chyba Toruń jest bardziej po środku, także dla pozostałych to wygodniejsza lokalizacja. Ostatni spocik w tym roku, także super by było gdyby frekwencja dopisała:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi
McDonalds również się tam znajduje

 

 

hahahaha :D atrakcje muszą być dla wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahahaha atrakcje muszą być dla wszystkich

 

oj tam, rzuca się po prostu w oczy wychodząc z bilarda ;)

 

 

Definitywnie Toruń !

 

myślę, że to zostało ustalone i tak będzie, kwestia powiedzmy tego tygodnia jak ustalę czy Galeria będzie lepszym obiektem czy Plaza, choć wydaje mi się, że raczej pozostaniemy przy Galerii

 

 

jest tam Pizzeria Al Capone wiedz nie wiedz problemu

 

spoko, ale już nie mieszajmy, wpadnij do Torunia, od nowego sezonu i Kruszwicę postaramy się zahaczyć ;)

 

 

W przyszłym roku można tam zorganizować spocik, w grudniu chyba już jest postanowione

 

też mi się tak wydaje ;)

 

 

To ustalcie w końcu miejscówkę Kruszwica może być - pizzeria jest obok parkingu, więc daleko nie trzeba "pedałować" za daleko.

 

przecież ustalone :P

 

 

Mnie obojętnie, i tak wtedy pracuję, także czy to będzie Toruń czy Kruszwica to się dostosuję Chociaż chyba Toruń jest bardziej po środku, także dla pozostałych to wygodniejsza lokalizacja. Ostatni spocik w tym roku, także super by było gdyby frekwencja dopisała

 

również mam taką nadzieję, że jako punkt centralny wpadnie spora liczba osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! ja też jestem za Toruniem!! a czy w Plaza czy w Copernicusie to już nie ma takiego znaczenia!! jak lipa z parkingiem w Plazie to do Copernicusa!! Niech miejscowi ustalą gdzie będzie najlepiej!! ArroW lub Ela niech zadecydują ostatecznie gdzie!! ja się dostosuje!! :mlask Pozdro!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja także będę na pewno i się dostosuje w którym miejscu. pewnie i tak bede musiał się pod kogoś podpiąc na ogon bo nie znam torunia.

 

a w nastepnym sezonie do CMG też by można było zawitać. ja nawet mam mały pomysł ale o tym na spocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja także będę na pewno i się dostosuje w którym miejscu. pewnie i tak bede musiał się pod kogoś podpiąc na ogon bo nie znam torunia.

 

a w nastepnym sezonie do CMG też by można było zawitać. ja nawet mam mały pomysł ale o tym na spocie

 

jeśli śmigasz przez Ino to z tambylcami się zabierzesz ;), a jeśli zdecydujesz się na przejazd przez 80tkę to mogę czekać przy głównej trasie, zgarniesz mnie i poprowadzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to będziesz czekać bo ja prosto ze szkoły z bdg będę śmigał. jeszcze się zdzwonimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to będziesz czekać bo ja prosto ze szkoły z bdg będę śmigał. jeszcze się zdzwonimy

 

spoko lajt, będziemy w kontakcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja także będę na pewno i się dostosuje w którym miejscu. pewnie i tak bede musiał się pod kogoś podpiąc na ogon bo nie znam torunia.

 

a w nastepnym sezonie do CMG też by można było zawitać. ja nawet mam mały pomysł ale o tym na spocie ;)

 

no ja też mam pomysł na spota w Lipnie!! ale pogadamy w CT lub na forum o przyszłorocznych spotach!! :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym terminie nie będę mogła się pojawić :dolamam Udanego spocika i do nastepnego :)

 

 

 

 

P.S. Eltom przejmujesz prowadzenie w spotowym rankingu ;) graty :ok: :kumple

Edytowane przez Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety w tym terminie nie będę mogła się pojawić Udanego spocika i do nastepnego

 

Lipa lipa, ale niestety zdarza się nawet najlepszym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności