Skocz do zawartości
royal90

co się stanie gdy założę pompowtryski od 130 konnego silnika

Rekomendowane odpowiedzi

A te pompowtryski BA to są zamienne z AR? Tzn mogę założyć np. 3 sztuki BA a jedną AR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pompek o numerach 038130073BA cd RB3 to takich nie ma proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam pompek o numerach 038130073BA cd RB3 to takich nie ma proszę o pomoc

 

Są tu:

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=038130073BA+&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-kpr-v4-uni-1-5-0907

 

Ciebie interesuje tylko oznaczenie 038130073BA i nic więcej. Po tym szukasz pompek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A te pompowtryski BA to są zamienne z AR? Tzn mogę założyć np. 3 sztuki BA a jedną AR?

 

W moim AVF mam 3 szt BA i 1AR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

sprawdzałem pompowtryski VAG-com pozycja 013 1cyl -0,75mg/R 2cyl-0,52mg/R 3cyl1,34mg/R 4cyl-0,09mg/R

pozycja 023 -16,0 -12,0 3,0 -10,0

pozycja 018 0,0 0,0 0,0 0,0

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

sprawdzałem pompowtryski VAG-com pozycja 013 1cyl -0,75mg/R 2cyl-0,52mg/R 3cyl1,34mg/R 4cyl-0,09mg/R

pozycja 023 -16,0 -12,0 3,0 -10,0

pozycja 018 0,0 0,0 0,0 0,0

Proszę o pomoc

 

A czemu podejrzewasz, że jeden pompowtrysk jest uszkodzony? Jakie masz objawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest dobrze tylko jak mechanik podłączył pod komputer i powiedział że jest zły na 3cyl a ile wam pali w mieście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam zły, troche ma na plusie. Mój na 4 garze ma około 2 i jest po regeneracji. Przestałem się tym przejmować jak auto dobrze chodzi. Dopiero będę się martwił jak się coś zesra :D Ja po mieście nie jeżdże to nie pomoge. Ale na trasie u mnie wychodzi po regeneracji wtrysków 5.1 według kompa przy emeryckiej jeździe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój w mieście jak się mu daje to ok 8l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma AVF i sporo jeździ po mieście ostatnio był u mnie bo przerabialiśmy mu konsole na 2 din, u niego średnie spalanie było 7.6l. A on też oszczędnie nie jeździ i ma chipa więc chyba spalanie w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jutro zapytam się mechanika co robić z tym fantem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój w mieście jak się mu daje to ok 8l

 

Tyle ma palić.

 

Zobaczymy jutro zapytam się mechanika co robić z tym fantem

 

Nic, jeździć dalej a nie słuchać mechanika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest dobrze tylko jak mechanik podłączył pod komputer i powiedział że jest zły na 3cyl a ile wam pali w mieście

 

Ja też mam podobny wynik na 4 cylindrze i od razu mówię, że to nie musi być wina pompki. Wymieniłem na nówkę sztukę i niewiele to pomogło. Wina może być po stronie wyrobionego gniazda lub wałka, tudzież szklanek. Póki co sprawdzam co pół roku czy się mocno nie pogarsza i jeżdżę dalej bo w niczym to nie przeszkadza, więc szkoda pchać palce. Można zacząć się bardziej martwić jak dojdzie do 2. Ja się mieszczę w 6l/100 (3/4 w trasie) i ma mapę na 170 KM.

Edytowane przez jzpzs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o spalaniu w mieście a AFVie 8 litrów w mieście? Z tym, że zależy jakie miasto jaka jest temaratura powietrza(bo czym zimniej to wiadomo jak pali Passat:) i jaka jest średnia prędkość jest taka opcja w kompie.I jak tu pisze ktoś ze jak mu daje to 8 litrów pali w miescie to bajek człowieku nie opowiadaj. bO spali ci 10-11 litrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak dajesz pale przez miasto i zimny to 10 polknie,ale ja czesto daje z wysp na PL i przez 2,5tys km srednia predkosc 120 prawdziwe spalanie pompowtrysku wychodzi 4,5 a spalanie pompy jest nizsze bo nawet 4,3 sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak dajesz pale przez miasto i zimny to 10 polknie,ale ja czesto daje z wysp na PL i przez 2,5tys km srednia predkosc 120 prawdziwe spalanie pompowtrysku wychodzi 4,5 a spalanie pompy jest nizsze bo nawet 4,3 sie uda.

 

Nie wierze w takie spalanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz wierzyc ja pisze co wiem,skocz w trase 2500km w jedna strone 120kmh prawie non stop to zobaczysz sam,wracalem tez raz bmw e66 v8 4,4 benzyna i w 10l sie zmiescilem da sie trasa robi swoje.

Edytowane przez lisekexeter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
srednia predkosc 120
120kmh prawie non stop

Kolego średnia predkość a predkość jazdy to 2 inne sprawy... załoze sie że jadąc non stop te 120 srednią z trasy bedziesz miał rzędu 80-90

Edytowane przez marcin_pesel
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze tak napisze jak wracam z Anglii zawsze jade 120kmh nie wiecej i mniej tez nie.bo zawsze lece w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
srednia predkosc 120 prawdziwe spalanie pompowtrysku wychodzi 4,5

 

Proponuje abyś zaczął jeździć w granicach 80 km/h - wtedy pewnie będzie Ci ten Passat paliwo produkował a nie spalał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności