Skocz do zawartości
wodzu

Kamera cofania pod radio 2din

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym się zapytać czy ktoś montował do b5tki kamerę cofania i podłączał ją pod jakiekolwiek radio 2dinowe lub 1dinowe z monitorem. Interesują mnie raczej tylko kamery "dedykowane" czyli takie które można łatwo wkręcić w miejsce podświetlenia tablicy. Chodzi mi o to jakie modele można polecić i w jakich pieniądzach, jaka jest jakość obrazu itp.

 

Do modów: Znalazłem temat o kamerach cofania ale dotyczy ona b6 i chodzi tam głownie o sterowniki które tu są zbędne. Jeśli istnieje już podobny temat to proszę mnie skierować na właściwe tory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja montowałem kamerę cofania u siebie i jest podpięta do radia 2DIN zajrzyj do mojego tematu

 

a tak ona działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dziekuje za linki ale te tematy właśnie już zgrubsza przeglądałem wcześniej. Większość dotyczy MFD i adapterów, a ja mam niefabryczne radio 2dinowe.

ja montowałem kamerę cofania u siebie i jest podpięta do radia 2DIN zajrzyj do mojego tematu

 

a tak ona działa

 

i o to właśnie chodziło - dziękuje. Tyle że ta kamerka troche drogawa w porównaniu że na allegro chodzą już od 130zł. Miałeś moze porównanie z innymi kamerami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tyle że ta kamerka troche drogawa w porównaniu że na allegro chodzą już od 130zł. Miałeś moze porównanie z innymi kamerami?

 

ja kupiłem dokładnie kamerkę model 9523 od tego gościa http://allegro.pl/kamera-cofania-vw-golf-passat-polo-crafter-touareg-i1900207905.html zdecydowałem się na nią dlatego bo tylko ona miała automatyczne włączanie się jak wrzucę wsteczny, w innych trzeba było ręcznie włączać kamerkę. Poza tym widziałem ją wcześniej na żywo u Charakterka i wyglądała solidnie i ma podświetlenie. Porównania nie miałem z innymi po prostu przejrzałem allegro i sklepy i ta była najlepsza, ale ma swoją cenę:( Mogę ci ją spokojnie polecić bo jeżdżę z nią już pół roku i działa idealnie, rzeczywiście jest wodoszczelna (nawet na bezdotykowej).

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś fotki jak wygląda kamera cofania w passacie b5 w czy obok lampki tablicy, i czy przez to tablica nie jest gorzej oświetlona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam kamere cofania pod radio mfd podlaczone za pomoca adaptera i wlaczajacy sie po wbiciu wstecznego czy da rade do tego zestawu zastosowac wlacznik pdc parktronic zeby wylaczal kamere po jego wcisnieciu mam jedno wolne miejsce i chcial bym tam wlozyc jakis fajny przycisk ktory cos daje no i jak to podlaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam kamere cofania pod radio mfd podlaczone za pomoca adaptera i wlaczajacy sie po wbiciu wstecznego czy da rade do tego zestawu zastosowac wlacznik pdc parktronic zeby wylaczal kamere po jego wcisnieciu mam jedno wolne miejsce i chcial bym tam wlozyc jakis fajny przycisk ktory cos daje no i jak to podlaczyc?

 

mozna to tak podlaczyc zeby cam wlaczala sie automatycznie przy wlaczeniu wstecznego a tak ze po wcisnieciu dodatkowego wlacznika nie wlaczajac swiatel wstecznych

dobrze by bylo dolozyc dodatkowo diody podczerwone duzej mocy jesli nie ma w cam- takie jakie sa w camerach przemyslowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Panowie że dobrze to wygląda i chyba sam się skuszę na takie rarytasy :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam w swoim passacie PIONEER AVH-P5100 DVD i mam pytanie czy można pod niego podłączyć kamerę cofania - http://allegro.pl/kamera-cofania-w-ramce-tablicy-rejestracyjnej-4-ir-i4483727877.html

Ktoś z Was może miał styczność z taką kamerą ? jakie opinie na ten temat macie ?

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg.pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się, montował ktoś taką kamere http://allegro.pl/kamera-cofania-vw-polo-passat-b5-kombi-bora-golf-4-i5482654860.html u Siebie w aucie i teraz pytanie czy duzo przerabiania gdyż mam takie oswietlenie http://allegro.pl/lampka-oswietlenia-tablicy-rejestracyjne-passat-b5-i5503713695.html chodzi mi o wymiary śruby czy pasują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką u siebie tyle że ja mam klape z FL. U mbie pasowało idealnie. Wydaje mi się że raczej powinno podpasować bo chyba różnicy w wymiarach lampek być bie powinno. Najwyżej poproś sprzedawce o to żeby podał ci dokładne wymiary kamerki, rozstaw otworów itd to pomierzysz i sprawdzisz czy będzie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie pasować bo passat b5 fl ma inne lampki niż przed liftem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inne lampki bo rogi ścięte chodzi mi o rozstaw śrub czy podejdzie. Aktualnie nie mam dostępu do auta i nawet pomierzyć nie moge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem u siebie kamerę cofania zamiast wkładki zamka w klapie kombi o tą kamerę http://allegro.pl/mini-kamera-cofania-przod-tyl-bez-linii-170st-fv-i5236875842.html tylko jak by ktoś kupował to uwaga bo dostałem kamerę NTSC zamiast PAL ale udało mi się ją na PAL przerobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podłącze się, montował ktoś taką kamere http://allegro.pl/kamera-cofania-vw-polo-passat-b5-kombi-bora-golf-4-i5482654860.html u Siebie w aucie i teraz pytanie czy duzo przerabiania gdyż mam takie oswietlenie http://allegro.pl/lampka-oswietlenia-tablicy-rejestracyjne-passat-b5-i5503713695.html chodzi mi o wymiary śruby czy pasują?

 

Ja taką montowałem do przedlifta. Otwory pasują idealnie tylko narożniki ściąłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja montowałem u siebie kamerę cofania zamiast wkładki zamka w klapie kombi o tą kamerę http://allegro.pl/mini-kamera-cofania-przod-tyl-bez-linii-170st-fv-i5236875842.html tylko jak by ktoś kupował to uwaga bo dostałem kamerę NTSC zamiast PAL ale udało mi się ją na PAL przerobić.

 

Możesz napisać jak to zrobiłeś,bo ja mam przerobić z PAL na NTSC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja taką montowałem do przedlifta. Otwory pasują idealnie tylko narożniki ściąłem ;)

O taką odpowiedź mi chodziło ;)

a jak taka kamerka się sprawuje daje radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O taką odpowiedź mi chodziło ;)

a jak taka kamerka się sprawuje daje radę?

 

Mega fajny efekt a w nocy to juz poezja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz napisać jak to zrobiłeś,bo ja mam przerobić z PAL na NTSC.

 

Trzeba rozebrać i w jednym miejscu zrobić zworkę, jeśli ktoś odważny rozbierać (a nie jest łatwe bo to posklejane) to mam zdjęcie z kamerki gdzie wlutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności