Skocz do zawartości
vwgtiusa

Jak prawidlowo nagrac firmware na plyte?? do rns510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

poczytalem troche tematow zmiany softu w rns 510, moja wersja to A, a soft 1020.

 

Chcialem zmienic na 3810A ktory udostepnia pwrlax.

 

Zamiescilem plik 3810A.nrg jako obraz wirtualny plyty. Otworzylem Naped wirtualny.

 

Zaznaczylem zawartosc- czyli pliki i foldery, i przeciagnalem je do okna Nero.

 

Nagrywalem zawartosc na plytce DVD-R Verbatim predkoscia x2

 

Po wlozeniu do navi i zresetowaniu, cos miesza i slychac laser przez chwile po czym pozostaje cisza i ciemny ekran.

 

Probowalem tak z 10x i ****, nagralem na druga plytke i tez nic...

 

co robie nie tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się nie nagrywa obrazów. Musisz w programie do nagrywania - nie wiem dokładnie jak ta opcja jest opisana w nero - wybrać "nagraj plik obrazu" otwierasz plik .nrg i wypalasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak się nie nagrywa obrazów. Musisz w programie do nagrywania - nie wiem dokładnie jak ta opcja jest opisana w nero - wybrać "nagraj plik obrazu" otwierasz plik .nrg i wypalasz

 

Inna opcja to dwukrotne kliknięcie na pliku z obrazem, otwiera się nero i nagrywasz. Problem w tym, że kolega vwgtiusa próbował już różnych opcji i nic nie przynosi rezultatu.:taksobie

Nigdy nie miałem tego problemu z nagranymi płytami z softem ale może to wina nagrywarki lub płyty. :hmm

 

Vwgtiusa jak nic nie zdziałasz to podeślę Ci pocztą płytę z której ja instalowałem ten soft.

 

P.S. Przeglądnij jeszcze to: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/15900-Jak-i-jaka-plyte-skutecznie-wypalic-dla-MCD-MFD

Edytowane przez pwrlax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probuje nagrac teraz tym clonecd, mozna nagrac predkoscia x1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok, clonecd poszlo predkosc x1, mam aktualizacje...dzieki jeszcze raz pwrlax za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko ok, clonecd poszlo predkosc x1, mam aktualizacje...dzieki jeszcze raz pwrlax za pomoc

 

no problem, cieszę się, że mogłem pomóc- niech Ci śmiga :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez dziekuje

 

moje pytanie kolejne w sumie pytalem Ciebie na PW

 

a jak najlepiej jest nagrac teledyski na DVD??, pisales o formacie mpeg2, przerobilem pliki na mpeg2 zrzucilem na plytke DVD i nie zadzialala? cos moze znow robie nie tak...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez dziekuje

 

moje pytanie kolejne w sumie pytalem Ciebie na PW

 

a jak najlepiej jest nagrac teledyski na DVD??, pisales o formacie mpeg2, przerobilem pliki na mpeg2 zrzucilem na plytke DVD i nie zadzialala? cos moze znow robie nie tak...?

 

Ja zapodaję płyty nagrane jako DVD a informacje o formacie znalazłem na: http://www.rns510.de/EN/html/faq.html#3

 

 

"Which video and audio formats does the RNS 510 support?The RNS 510 supports the following video and audio formats: CD audio, MP3, WMA, MPEG2."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności