Skocz do zawartości
Vipergti

Zawieszenie Syncro Sedan a Kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Okazało się że to most się sypnął

 

a jaka była przyczyna? bo ten most potrafi wiele znieść ale żeby go rozwalic to trzeba się chyba postarać?

 

I zastanawiam się czy coś jeszcze więcej..

napewno cały wydech razem z kolektorem bo jet inny niż w fwd

 

Aha, wie ktoś może czy przełożenia w Syncro 1,8 G60 i 2,0 były takie same/podobne? Chciałbym to spiąć z silnikiem 1,8t i wiem że G60 na pewno pasuje, ale nie wiem jak jest z 2,0..

 

G60 ma dłuższą skrzynie i to bardzo, wiem że da sie na niej jechać 250 albo i wiecej a w 2.0 na 220 koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale ja raczej potrzebuję całego mostu. poza tym nie potrafię go rozebrać...

 

---------- Dodano o 13:32 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:28 ----------

 

przyczyna była taka że spadł śnieg i mu przycisnąłem zazgrzytało i chyba zęby zmieliłem. z zewnątrz to wygląda nie źle ale w jednym miejscu jest pęknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Podepnę się pod temat. Czy ktoś się orientuje ile maksymalnie można wlać paliwa do zbiornika w b4 syncro? Szukałem ale nic nie znalazłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukałem ale nic nie znalazłem

słabo szukałeś... chodziły słuchy po forum że 70 litrów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż dzwoniłem do osób sprzedających kombi w syncro i pytałem ile da się w nie zatankować jeden facet powiedział ze nie lał do pełna ale weszło mu 115 litrów i ze jeszcze by wcisną , drugi twierdzi że do zbiornika wchodzi 120 litrów , natomiast trzeci iż tankował do pierwszego odbicia pistoletu i weszło ponad 70 , gdzie tkwi prawda? Tankował ktoś swoje syncro do pełna? Dla porównania baki kombi zwykłego i syncro:

http://moto.allegro.pl/passat-b4-syncro-bak-zbiornik-paliwa-tanio-i2187131387.html

http://moto.allegro.pl/bak-zbiornik-paliwa-passat-b3-b4-kombi-i2165322739.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi do baku weszły 73 litry ale ja mam b3. Co do Syncro... Wyjąłem półosie tylne, rozebrałem przeguby i wkręciłem kielichy w piasty. Wyciągnąłem też wał. Działa to bez zarzutu z napędem na 2 koła. Nie mam niestety już syncro. Gdyby ktoś chciał wyciągać napęd tylny to ostrzegam że most musi zostać na miejscu bo trzyma belkę tylną i bez niego koła się kładą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem rok czasu z odłączonym, na szczęście udało się kupić tanio dobry most, daj ogłoszenie na forum poczekaj troche myśle, że dostaniesz coś w najbliższym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności