Skocz do zawartości
makeć

Oddam za browarka, jeden grosik, piękny uśmiech,gratis

Rekomendowane odpowiedzi

... jeśli masz coś zbędnego i zawadza Ci w piwnicy, czy garażu, a nie wiesz za bardzo co z tym zrobić, to zapodaj tutaj, może komuś się przyda ;)

 

Nie ma targowania w tym wątku, co do piwa, czy grosika to proszę załatwiać to na PM.

Pozdr.

Edytowane przez makeć
rdycja tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że z wątków "Oddam/przyjmę" zrobił się koncert życzeń (przyjmę to, kupię tamto) oraz koszt oferowanych przedmiotów coraz częściej znacznie wychodził poza "gratis lub symboliczne WD40" ograniczamy treść postów tylko do "oddam gratis".

Zalega Ci coś w garażu, chcesz się pozbyć i przy okazji pomóc innemu forumowiczowi - ten wątek jest dla Ciebie.

Jak przy okazji chcesz zarobić parę groszy - handluj, ale poza forum.

Próby przemycania sprzedaży i listy przedmiotów marzeń będziemy usuwać i ostrzegać o niestosowaniu się do próśb obsługi forum.

Z racji tego, że te wątki są w działach regionalnych, to prośba do opiekunów - miejcie na to oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym, że z wątków "Oddam/przyjmę" zrobił się koncert życzeń (przyjmę to, kupię tamto) oraz koszt oferowanych przedmiotów coraz częściej znacznie wychodził poza "gratis lub symboliczne WD40" ograniczamy treść postów tylko do "oddam gratis".

Zalega Ci coś w garażu, chcesz się pozbyć i przy okazji pomóc innemu forumowiczowi - ten wątek jest dla Ciebie.

Jak przy okazji chcesz zarobić parę groszy - handluj, ale poza forum.

Próby przemycania sprzedaży i listy przedmiotów marzeń będziemy usuwać i ostrzegać o niestosowaniu się do próśb obsługi forum.

Z racji tego, że te wątki są w działach regionalnych, to prośba do opiekunów - miejcie na to oko.

 

... się pod tym podpisuję, a tak serio, to właśnie o to chodziło, nie inaczej ...

co niektórzy biorą, to za "giełdę" ...

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem ogłoszenie za symboliczne piwo - jak w temacie , i co ? Poszło się j . . . ć . O co tutaj chodzi?

 

Duży zezwolił! :lol3

 

Ja oddam za browarka dwie lampy przednie Hella i kierunkowskazy.Nie są zniszczone , popękane czy mocno zmatowione.Były nawet polerowane ale jednak postanowiłem wymienić na nowe.

Model B5 1999r

Polecam.

Edytowane przez The_Saint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż...

W związku z tym, że z wątków "Oddam/przyjmę" zrobił się koncert życzeń (przyjmę to, kupię tamto) oraz koszt oferowanych przedmiotów coraz częściej znacznie wychodził poza "gratis lub symboliczne WD40" ograniczamy treść postów tylko do "oddam gratis".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saint - akurat ogłoszenie Merkurego bym zostawił. Browarek, wg mnie, mieści się między "gratis lub symboliczne WD40" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niech będzie za darmo.

Polecam reflektory.Profil światła dają lepszy niż nowe które kupiłem.

 

pozdr.

Leszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam prawą manetkę do b5-tego jak ktoś potrzebuje to pisać na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwie klamki wewnętrzne wraz z głośnikami do drzwi tylnych do B6, mogę zabrać na zlot 26.10, dać znać na PW jak by kogoś zainteresowały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam boczki zwykle do passata b5 w kombi zwykle czarne, bez klamek, nie zniszczone lekko material odchodzi na boczku pasazera z tego co pamietam, jezeli ktos bylby chetny bede osiagalny okolo 30 listopada bo przebywam za granica i zjezdzam na weekend, jak ktos chetny pisac na PW pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam:hyhy

Niestety troche skorodowany i rysa. Niepogiety. B5FL 2002 LA7W lewy.

Może komus się przyda

20150212_122622.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam bądź zamienie pare gratów po zpotkaniu z dzikiem (zdezrak przod,maska,lampy kierunki,maska,błotnik itp.)jak cos pisać priv bądź esem 883583083 ale tylko es.pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam za darmo fotele przednie z poduchami oraz tylną kanapę :) fotel kierowcy posiada dziurę na oparciu (wytarte) a fotel pasażera plamy (nie wiem od czego) auto kupiłem i od razu wymieniałem na inne. Oferta ważna do 23 kwietnia później lądują w wielko-gabarytowym kontenerze bo akurat będą zbierać :)

Info na PW :)

 

Ed.

Jako że jest zainteresowanie graty nie zostały wyrzucone. Zostało mi jeszcze fotel pasażera, tylna kanapa wraz z oparciem (chyba że kolega z forum przyjedzie) no i boczki drzwi przód i tył.

Edytowane przez Guapo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za flaszkę ;

 

Lusterka el.do po lifta lewe + prawe kolor LC9Z

 

info pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 4-pak.

Zapasówka 16" stalowa z oponą Michelin. Więcej na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotele z poduszkami materiałowe do b5 fl kombi całe bez dziur i przetarć za czteropak.20160620_202355.jpg

Edytowane przez Aandrzej3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj foto tych foteli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pietrek ja mam welurowe siedzenia (taki sam kolor i faktura jak u mnie)podgrzewane sprawne przód z małą dziurką po fajce (kierowca) i wytarcie od fotelika dzieciecego na fotelu pasażera.Tylna kanapa dół ok,ale oparcia od strony bagażnika piesy zjedli ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj fotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności