Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Na sofcie 4120A instalacja map V16 i w przyszłości nowszych powinna przebiegać bez problemowo ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ma dobrze zrobione partycje to tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wgraniem map nie było problemów bo nic się nie usunęło dodatkowo, tylko mamy więc pewnie dysk jest podzielony prawidłowo a więc wgranie nowego softu powinno być bezpieczne i polskie menu lektor oraz mapy powinny zostać, dobrze rozumiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz zostało znaleźć dobry soft i liczyć na to że wszystko się powiedzie... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki. 

Czyli ściągnąć wypalić i do radia. Wszystko powinno działać a dane powinny pozostać. ... 

Oby tylko poszło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem próbę  zgodnie z Twoimi wskazówkami i cały czas wywala mi error... 

SWL ERROR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz ustawiony format czasu 12h czy 24h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24h raczej 

A teraz wogole nie mam systemu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaz screena z tym bledem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada jakby z jakichs przyczyn (mi nienznaych) laset itp nie mogl odczytac tego softu z plyty, jak masz inna nagrywarke to sporbuj na innej nagrac a jak nie to sporbuje pdoeslac CI jeszcze 5238

dlaczego tam masz downgrade?czy jestes pewien ze Ty robiles update?a nie downgrade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie da się zostać na tym sofciem co było ? 

Nie będę więcej kombinował i zostawię to w spokoju tylko żeby mi to wróciło do tego co miałem, te wariacje na rondzie jakoś przyjmę 

Miałem problem wgrać mapy z płyty teraz masz problem nagrać soft z płyty także najlepiej będzie to zostawić 

Ja zrobiłem wszystko tak jak mówiłeś, wypaliłem płytę i wsadziłem do radia, najpierw pokazało błąd płyty ale poszło i non stop mi wywalało płytę i błąd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw musimy dojsc do tego dlaczego nie mozesz zainstalowac softu?

bo nawet przewracajac soft ktory byl i tak go bedziesz musial zainstalowac?

jaki miales soft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagraj ten soft na innej nagrywarce, program imageburn i uzyj nagrywarki w komputerze stacjonarnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywałem imgburn prędkością jeden tylko że na laptopie, a o stacjonarny komputer to teraz ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Ostatnimi czasu trochę wypadłem z obiegu. Auto należało do mojego dziadka, a teraz jest w moich rękach. 

Aktualnie posiadam RNS510 z softem 5274 i mapami 8477, szukam jakiegoś nowszego sprawdzonego softu bez skutków ubocznych w postaci rozładowywania akumulatora (słyszałem, że takie były). Mógłby ktoś podesłać na priv linka do softu oraz map? :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności