Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy na sofcie 4120a i mapie v12 będzie krzyczało o bramkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowana wersja softu nie ma wplywu na komunikaty

 

to zalezy od wersji mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie będzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy na forum. Panowie stałem się szczęśliwym posiadaczem paska z 2008 r. z navi które posiada oryginalny soft i mapy z 2008 r więc sami rozumiecie że obecnie moja navi jeździ po polach.

Model rns`a B. Nagrałem już 6 płytek z swl 4120A i wciąż nic. Za każdym razem wyrzuca płytki. Pytanie : czy możecie podać linka skąd ściągnąć godne zaufania pliki z dobrym softem i w miarę nowszą mapą. Może kilka sugestii na priv jak mam to zrobić pkt. po pkt-cie.(jeśli to nie problem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam taki sam model paska i rns co ty . Nagrałem na płycie cd Verbatim. Wszystko działa, nie ma problemów z kierownicą multi ani z akumulatorem. Po wgraniu nawigacja nie jest od razu widoczna w fisie, więc albo odłącz aku na kilka minut albo idź do domu na godzinkę ;-)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnych linkow !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, przepraszam. Poszukaj chomika ice331

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sofcik 4120A zainstalowany. Podziękowania dla kolegów którzy tak szybko zareagowali na moją prośbę : EINinijo, dszyszko,Wojti77.

Teraz szukam info na temat mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktory soft CI podszedl?

 

jakiego info nt map potrzebujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem 4120A z chomika Leo1977 , teraz szukam west v12 tylko niewiem którą wybrać bo znalazłem różne różniste od 4,24 GB do 6,3GB i niewiem dlaczego są takie różnice w pojemności?

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznica jest czy masz east czy west

west jest wieksza rozmiarowo

east jest mniejsza

 

polska jest na obu mapach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jakąś sprawdzoną zachodnią i jak ją nagrać i wgrać bo właśnie wywaliłem do kosza kolejną płytę (6). Nagrywam obrazy . Wrzucałem bez klucza w aucie i z kluczem = NIC nie idzie. NULLLLLLL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagraj na innej nagrywarce. Jakiego programu używasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze nagrywam laptopem, w dodatku soft to co proponuje Windows 7. Nie zdażyło mi się jeszcze spalić płytki i żeby coś nie działało. hmmm... skąd takie problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podjąłem dwie nieudane próby instalacji SW 5274. Sprzęt mam zgodny 1T0035680P. W przypadku czystego 5274 komunikat o błędzie płyty zanim zacznie instalację, a MTV zatrzymuje się przed getway. Instalacja 5269 szybka i bez problemów. Te same płyty.

W czym problem? Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz jaka masz wersje hv-vehicle

 

znajdziesz ta informacje w ukrytym menu

 

napisz prosze wersje hv-vehicle wiem wczesniej bylo co innego - moj blad

Edytowane przez ElNinijo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązałem.

3 CD wypalone na porządnej nagrywarce BD za pomocą ImegeBurn wyrzuciłem.

Wystarczyło nagrać na laptopie za pomocą polecenie z W 8.1 i soft w RNS jest :)

Edytowane przez grypiomi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki podpowiedzcie bo poległem. Robiłem aktualizację softu z 2850 na 4120A w swoim RNS wsio poszło dobrze tylko mapy mi wywaliło. Próbowałem wgrać V12 ale wywala że błąd płyty. Na forum skody superb czytałem że trzeba wgrac jakiś niższy soft i mapę np V9 a nastepnie aktualizacje do V12. Podpowie ktoś co i jak zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki podpowiedzcie bo poległem. Robiłem aktualizację softu z 2850 na 4120A w swoim RNS wsio poszło dobrze tylko mapy mi wywaliło. Próbowałem wgrać V12 ale wywala że błąd płyty. Na forum skody superb czytałem że trzeba wgrac jakiś niższy soft i mapę np V9 a nastepnie aktualizacje do V12. Podpowie ktoś co i jak zrobić.
Ja u siebie po wczytaniu 4120A też straciłem mapy, ale od razu wczytałem najnowsze (swego czasu) bez problemów. Spróbuj jeszcze raz nagrać mapę na DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki podpowiedzcie bo poległem. Robiłem aktualizację softu z 2850 na 4120A w swoim RNS wsio poszło dobrze tylko mapy mi wywaliło. Próbowałem wgrać V12 ale wywala że błąd płyty. Na forum skody superb czytałem że trzeba wgrac jakiś niższy soft i mapę np V9 a nastepnie aktualizacje do V12. Podpowie ktoś co i jak zrobić.

 

W niższych softach była tylko jedna partycja na HDD. Ja wgrałeś 4120A to przed wgraniem zrobiło ci formatowanie i wszystko co miałeś na dysku twardym to tracisz - mapy i oczywiście muzykę jeśli miałeś takową.

Dla soft 4120A już masz mapy i soft na oddzielnych partycjach i jak to nazywasz nie będzie ci już "wywalało" map przy update do jeszcze nowszego soft.

Co do map to polecam V12 na SD, dużo mniej problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności