Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj wyczyścić laser, może brudny i nie kopiuje wszystkich plików..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po akcji wgrywania mapy przez kartę też miałem problemy z systemem. Mapy z nowym softem nie bardzo chciały chodzić, aż w końcu za którymś razem sie udało. Zmieniłem laser na nowy i wszystkie płyty działają od strzała, niezależnie czy to soft, muzyka czy mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam wgraną wersję firmware 5238 modified z mapami v16. Radio włącza się około 90s do pełnego załadowania. Uciążliwe to jest kiedy jest potrzeba korzystania z kamery cofania. Bo trzeba na nią długo czekać. Czy soft 5274 działa szybciej od 5238? Wkurza mnie jedynie ten długi rozruch. Jak miałem fabryczny soft 2850 z mapą v9 to radio śmigało od ręki. Co prawda soft był po angielsku ze starym logiem i niemożnością wgrania map v16 ale przynajmniej z zamulaniem nie było problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nowe mapy na 2020 dla rns 510 dopiero w maju.

IMG_20200128_185800.thumb.jpg.4b745c42244219b5f896a9e0db6fbbf7.jpg

Edytowane przez metalmaniak1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ma ktoś może pewny soft do rns510? Mi padł 4210. Brak dźwięku i nie pokazuje dysku w media 

Edytowane przez mati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgraj 4210A

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, mati napisał:

Hej. Ma ktoś może pewny soft do rns510? Mi padł 4210. Brak dźwięku i nie pokazuje dysku w media 

Najlepiej 4120A lub 5269

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. soft 4210a poradził sobie z moim radiem.

Mam problem z drugim rns'em podczas wgrywania softu wyskakuje błąd 185. Z każdym softem dzieje się to samo.

Swl recoery zakończony sukcesem mia tylko czarny ekran.

Ktoś coś pomoże ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.02.2020 o 20:25, mati napisał:

Mam problem z drugim rns'em podczas wgrywania softu wyskakuje błąd 185. Z każdym softem dzieje się to samo.

Jaką masz wersję RNS'a? Wykręć, sprawdź numer części (1T0 ...).

 

Jak masz A lub B to wgraj 1100 najpierw (z my-gti ściągniesz). Potem dajesz np. 2660, a na koniec 4120A. Mojego RNS'a z takim problemem to uratowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie trochę poczytałem, ale zanim zajmę się robotą wolę się upewnić.Mam RNS 510 w wersji C które pamięta jeszcze ustawienia fabryczne. Chciałbym to zmienić. Obecnie mam wersje softu 2680. Musiałem sobie vcdsem odblokować możliwość sprawdzenia.

Co wiem ?

- Wgrać soft z płyty

-Wersje 4120 a najlepiej 4120A

Czego się obawiam?

- Rozładowywania akumulatora , jak sprawdzić którą wersje softu wgrać aby gateway był ok i nie trzeba było nic robić?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4120A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.02.2020 o 14:32, Albercik napisał:

Jaką masz wersję RNS'a? Wykręć, sprawdź numer części (1T0 ...).

 

Jak masz A lub B to wgraj 1100 najpierw (z my-gti ściągniesz). Potem dajesz np. 2660, a na koniec 4120A. Mojego RNS'a z takim problemem to uratowało.

Nawigacja wersja A. Przy każdym sofcie wywala błąd. Zaczynając nawet od najniższego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeśli nie łyka 1100 to w połączeniu z błędem 185 wygląda mi to na uszkodzony eeprom na płycie. Można by spróbować jeszcze podmienić dysk twardy (2,5" IDE/ATA - nie sata), ale nie dam gwarancji, że to coś da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam najlepszy soft do postawienia na nogi navi jest soft 900 jeżeli on nie pomoże to jest problem . Każdy RNS 510 przyjmuje inaczej jednemu pomoże a innym nie . Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to ze nowe mapy na europe wschodnia juz sie pojawily ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet juz mam

teraz czekac na zachod i mozna isc instalowac

Edytowane przez ElNinijo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc.

Próba wgrania map z SD skończyła się uwaleniem RNS. Aby przywrócić do przedniego stanu włożyłem płytę z softem który miałem czyli 5238 bez modyfikacji. Proces się rozpoczął i zakończył czarnym ekranem. Płyty łyka i wypluwa ale ekran czarny. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie nie jest mi Cie zal, bo gdybys troche poczytal ten watek to bys doczytal ze sd karty to jest zlo i bagno i potrafia uwalic rnsa - teraz bys nie plakal

ale ze nie mam w zwyczaju kopac lezacego to sprobuj tym: https://christian-jeanin.ro/en/mapstool/api/v3/download/file/swl-recovery-cd.zip

moze CI sie rns podniesie (i oby tak bylo)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć przyjaciele

Przedstawiam się, jestem danny007, członek PERSONELU VW Golf Spain Club. Dziękuję wszystkim za wkład, który widzę na forum.
Zatrzymałem się tutaj, szukając kartografii Europy Wschodniej. Jeśli go znajdziemy, pomogę ci go tutaj umieścić. Jeśli go znajdziesz, będę na bieżąco z postem.

Dziękuję wszystkim

___________________________________________________________________________________________________

Hello friends

I introduce myself, I am danny007, a member of the STAFF of the VW Golf Spain Club. Thank you all for the quality contributions that I am seeing in the forum.
I have stopped here looking for the cartography of Eastern Europe. If we find it before I help you put it here. If you find it, I'll keep up with the post.

Thank you all

On 1/28/2020 at 7:01 PM, metalmaniak1 said:

Wygląda na to, że nowe mapy na 2020 dla rns 510 dopiero w maju.

IMG_20200128_185800.thumb.jpg.4b745c42244219b5f896a9e0db6fbbf7.jpg

Czekam
___________________________________________________________________________________________________

Waiting

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności