Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ellah napisał:

NO w 2.0.2 i 3.07 ie ma takiej opcji. Możesz skompresować gotowa mape (co przy v16 daje 5.1 GB) i to wszystko, albo ja jestem slepy...

Powiem szczerze, że nie pamiętam jak to robiłem (ostatni raz robiłem V11 tym sposobem, potem zawsze przez sd). Tam się jakoś wybierało kraje i coś tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to może kiedyś tak można było teraz nie ma takiej opcji...no coz, zostaja mi plyty dvd dl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prośbę do was posiadam RNS510 miał:

HW: H70
SW: 4120

chciałem zrobić mi update map i nie szło na żadnej płycie - wiec doczytałem że można zrobić ja z SD no i zaczął się problem aktualizowało się prawie 3h i stało cały czas na 31procent - radio się wyłączyło i pokazało aby włożyc płyte SWL

ściągałem już różne wersję tej płytki i na każdej mam info SWL ERROR
ERROR - ECUORDER.txt - NO HW MAPPING FILE

i niestety radio sie nie odpala

ktoś pomoże mi jak to naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ściągnij firmware 1100, a potem 4120A i będzie śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli najpierw wgrać 1100 a pozniej 4120a ? skad je pobrac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj chciałem sobie wgrać nowsze mapki do rns 510 robiłem tak jak było napisane w poradniku MapsTool.

chodzi mi o mapy RNS 510 & 810 West Europe V15, czas wgrywania pokazywało 57min. po tym czasie nic się nie działo czekałem ponad 1godz. i dalej nic 31%

teraz coś się stało z radiem nie można go włączyć wyskakuje coś takiego.

Panowie co teraz mam zrobić?

 

 

yzyqa2a9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie.

Wczoraj przy próbie podnoszenia softu wyrzuciło mi błąd software download  "source activated, searching for SWL Image", od tej pory  radio przestało czytać wszystkie płyty, wyrzuca błąd CD/DVD, sprawdź CD/DVD. Myślicie, ze to soczewka lasera? Znalazłem kilka oryginalnych płyt i na 20 odczytał tylko jedną. Będę wdzięczny za wszelkie info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Wgrałem bez problemu soft 5238 ale nie mogę zainstalować mapy v16. Po próbie załadowania wyskakuje SWL ERROR. Co jest nie tak. ? Proszę o pomoc. Próba instalacji z karty SD

Edytowane przez Jordan1705

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, Tiguan 2008 rok z radiem RNS 510, mam kamerę cofania, czujniki z wizualizacją, sterowanie w kierownicy itd.

Chciałbym zaktualizować i najważniejsze wrzucić język polski oraz przy okazji nowe mapy. Znalazłem parę wersji ale multum tego i nie wiem którą a wolałbym nie uwalić sprzętu złym softem. Jakaś przykładowo 5269 z modem że nie kasuje HDD i ustawień ale nie wiem czy to ma sens. Tutaj stron 185 także masakra.

Proszę o wskazówki.

Trzeba wrzucać jakieś softy pośrednie czy po prostu poszukać najnowszego i tyle?

Aktywowane ukryte menu wrzucam wszystko co się wyświetla:

Delivery part number  1T0035680B

HW Version                  H03

SW Version                  1200

SV SW-Version           C_EU_7.112_t1014

HW Vehicle                  0xC201

SW Vehicle                   0x442A3404

Bootloader Vehicle      0x442A0401

HW Main                        00010002000201...

SW Main                         /J1.4_P10

Bootloader Main           00120314

HW Radio                       0004

SW Radio                        EUR_CHN_141W

Bootloader Radio          A2CSWDNL0010001

HW DAB                         ---

SW DAB                         ---

HW DVDDecoder         004(0x04)

SW DVDDecoder          _S0_S7.0

HW DVD Drive Vers...   A2C53173871

SW DVD Drive Vers...   VW1_C0_C.4.1

IBOC HW Version         --

IBOC SW Version          --

HMI CML                       1.12.21.0c (EU)

Text file version            07.12.2007

Edytowane przez Adik_ss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja się udała. Tymczasowo wsadzam mapę 2019, czekam na 2020

 

20191104_151344.jpg

Edytowane przez MstrG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. 

To mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość.  Wygrałem nowe mapy do RNS-a V16. Lecz nie mam polskiego menu , z tego co czytałem muszę wgrać Soft.  Jaki mi możecie polecić aby mieć PL. Odrazu mogę wgrać najnowszy? Proszę o poradę jaki . 

 

20191109_131318.jpg

 

Mogę wgrać 5238 oryginał? Nie uwale kamery cofania ani RNS-a ?? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak możesz wgrać bo u mnie też tak poszło. Masz radio z gwiazdą więc będzie działał ten soft 

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem ponieważ wgrałem soft i językiem Polski do rns510 w wersji z głośniczkiem i literką (i)  wszystko jest pięknie ładnie ale nie mogę wgrać najnowszych map v16  Wszystko idzie do momentu napisu : software download - Valid swl image found starting swl czy jakoś tak i stoi w tym momencie i nie wyskakuje dalej jasny ekran z wyświetleniem ile jest procent . do tego nie wiem co zrobić by znów grało radio bo nie chce wyjść z trybu serwisowego nawet po resecie radia i prosi dalej o płytę ale gdy ja włożę to ciągle jest to sam w tym samym momencie. Co zrobic by wyjsc z tego menu i w czym jest problem ponieważ na drugim moim aucie wgrałem bez problemu te mapy ale radio było w nowszej wersji rns510 z gwiazdką. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak bywa.Daj mu czas.To nie Windows 7 i android 9. To trwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wektor napisał:

Czasami tak bywa.Daj mu czas.To nie Windows 7 i android 9. To trwa...

Ale ona tak stoi około godziny i nawet ekran się nie zmienia więc to chyba nie jest normalne? W każdej innej nawigacji idzie to szybko do jasnego ekranu gdzie pokazane jest 31 procent jak dobrze pamiętam i tam wtedy robi się to bardzo długo a tutaj nawet płyta przestaje w stacji pracować. Moim zdaniem coś jest nie tak ale spróbuję jeszcze raz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ElNinijo napisał:

niech zgadne - instalacja z karty?

Dokładnie tak. Czy znasz problem co się dzieje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego!!!!

zasintaluj mapy z plyty!!! instalacja z kart potrafi tak zalatwic navi ze nastepnej bedziesz szukal na allegro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy tutaj na forum tak robi i ja zrobiłem już wcześniej swoje navigacje w ten sposób tylko teraz po wgraniu softu nowszego do rns510 starszego z głośnikiem obok klawisza wyciągania płyty mam problem ponieważ nie chcę zgrać map. Wydaje mi się że coś źle robię lub mapy mam może źłe bo na każdym innym radiu tylko z gwiazdką działa normalnie ta mapa z karty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności