Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Jaki mogę zapodać soft do rns 1T0035680F , mam wersje 3970. ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś niepotrzebną płytkę z najnowszymi mapami v16 niepotrzebną już a która ładnie poszła i wszystko działa? Bo u mnie nie chce się wgrać i nie wiem czy to wina źle nagranej płyty czy napędu. Proszę o info na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Załadowałem soft RNS_510_FW_5274_update_modified.iso z my-gti.com do mojego RNS 510 (1T0035680H) i już 2 razy mi rozładował aku. Pierwszy raz od razu po aktualizacji, drugi raz po kilku dniach. Z tego, co czytam, to się może zdarzać przy niektórych kombinacjach radia i softu. Którą wersja byłaby najbardziej bezpieczna do mojego modelu radia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc . Jaki soft nowszy do wersji F po sw  3970 który najlepiej pracuje . Proszę o poradę . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4120A lub 5238 modified by Josi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2019 o 19:41, adams napisał:

Taka rada, jeśli ktoś kupuje nowy laser to trzeba odlutować tego gluta widocznego na zdjęciu - to niby takie zabezpieczenie...

Polecisz jakiegoś godnego sprzedawcę? Laser w moim RNS510 B pokazał mi środkowy palec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jaki polecicie soft do mojej navi?
 

20190708_220805.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i mam pytanie istnieje jakaś możliwość inna niż z allegro ściągniecie pinu z RNS510 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, MarcinS1992 napisał:

istnieje jakaś możliwość inna niż z allegro

Istnieje. Można wyjąć radio i wysłać zdjęcie do gościa, który się tym zajmuje, ale on może Ci podać tylko oryginalny kod, koszt: 49zł. Jak masz zmieniony to będzi kicha. Zostaje tylko samemu odczytać...

Edytowane przez Albercik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znasz namiary na takiego gościa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło @PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Soft 5238 z podzialem, wcześniej udało  mi się wgrac mape z sd v15, teraz przy probie v16 nie rozpoznaje jakby karty sd, nie znajduje obrazu.

Probowalem rozne wersje kart SD z roznych wersji map toola, za każdym razem to samo - po komunikacie " SWL initialization in progres - please wait" po ook 13 sec radio lapie reset i nic się nie dzieje. Takie same objawy sa przy wyjętym SD stad wniosek ze na tym etapie soft nie rozpoznaje nagranego obrazu plyty na SD.

Ktos miał podobny problem? Udalo się komus wgrac v16 z SD przy fw 5238?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale wczesniej czytnik wymienilem na nowy z alli bo stary sie zepsul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ellah no ja na 5238 też wgrywałem V15 bez problemu z SD. Teraz nie mam 510, żeby sprawdzić V16, ale... jeden z forumowiczów ma 510 w wersji A i wgraliśmy ostatnio do niego soft 4120A (oryginalnie był 4020). Nie chce czytać nawet mojej V15 z karty. Zachowanie identyczne jak u Ciebie. V11 z płyty wessał bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Albercik, na te chwile wydaje się ze to problem z softem, albo jednak dvd nie czyta do końca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ellah napisał:

wydaje się ze to problem z softem, albo jednak dvd nie czyta do końca

Ja go rozwiązałem sprzedając auto z RNS'em 510 i zostawiając sobie 315 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zajebiste rozwiązanie, pomoglo na wszystko …:)

Generalnie wracając do tematu, to nie jest to wina ani karty sd, ani plyty bo oba czytają, gdzies przy inicjalizacji algorytm cos sprawdza w radio i dlatego nie idzie dalej. Poddaje się, soft 5238a czyli z prawidłowym podzialem a nadal nie chce ruszyc update...

 

Jakim programem usuwasz z mapy niepotrzebne kraje? Po kompresji v16 jest nadal za duza na single DVD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO w 2.0.2 i 3.07 ie ma takiej opcji. Możesz skompresować gotowa mape (co przy v16 daje 5.1 GB) i to wszystko, albo ja jestem slepy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności