Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, czuprus napisał:

a nie da się zostać na tym sofciem co było ? 

Nie będę więcej kombinował i zostawię to w spokoju tylko żeby mi to wróciło do tego co miałem, te wariacje na rondzie jakoś przyjmę 

Miałem problem wgrać mapy z płyty teraz masz problem nagrać soft z płyty także najlepiej będzie to zostawić 

Ja zrobiłem wszystko tak jak mówiłeś, wypaliłem płytę i wsadziłem do radia, najpierw pokazało błąd płyty ale poszło i non stop mi wywalało płytę i błąd 

a ja Ci radzę oddać radio w ręce fachowca.Może i zapłacisz ale masz pewność że będzie działać.Ja wgrywałem sam V16 na różne sposoby i nawypalałem się płyt i nic,w końcu dałem do magika od radii samochodowych i mam już mapę wgraną. Czasami nie warto samemu kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko ogarnąłem dzięki naszemu koledze z forum. Kupiłem płytę do czyszczenia napędów oraz wypaliłem płytę jescze raz i działa wszystko elegacko 

A co do mapy trzeba było spróbować metody z kartą bo ja sama płyta też nie ogarnąłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest obecnie najnowszy sofy do rns 510? Czy opłaca się go wgrać jeśli mam aktualnie wgrany 4120? Co poprawia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4120 jest w mojej opinii wystarczający. Ma już poprawionego lektora polskiego, który nie gubi się, natomiast wyższe softy wodotrysków raczej nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem dopytać, co mają inne wyższe softy niż 4120A np (taki ja mam), że wszyscy chcą nowsze instalować ? Bo jeżeli mapy działają instalują się to po co to zmieniać ? Szybkości urządzenia samego nie poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, bzyku_flashi napisał:

co mają inne wyższe softy niż 4120A

Wyszukaj w google stronkę my-gti.

Tam są punkt po punkcie opisane wszystkie softy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Krawcol82 napisał:

Wyszukaj w google stronkę my-gti.

Tam są punkt po punkcie opisane wszystkie softy.

Różne wersje softu są do urządzeń różnego typu, z różnych lat produkcji i wersji hardware 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też, ale są softy pasujące do wszystkich wersji. Natomiast różnice pomiędzy nimi to np. dodatkowe języki w menu, inny graficznie kompas, polepszona regulacja podświetlenia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki Soft i mapy czy mogę wgrać coś nowszego? Coś się zmieni szczególnego?

20190215_141338.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ruszaj tego, soft masz dobry

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak macie soft wyższy niż 4120 to zostawcie i nie ruszajcie bez potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyzszy lub rowny 4120 :)

@artmin polacz te posty jak mozesz i skasuj moj ostatni

Edytowane przez ElNinijo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2019 o 15:58, ElNinijo napisał:

 program imageburn

jak konkretnie trzeba ustawić ten program by poprawnie nagrał płytę z mapą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, adams napisał:

jak konkretnie trzeba ustawić ten program by poprawnie nagrał płytę z mapą?

Ja nagrywalem trialową wersją CloneDVD/CD i też działa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adams na dole okna z programem po prawej stronie masz ikonke otwartej ksiazki

klikasz w to, pozniej wybierasz swoja nagrywarke jaka masz, z listy rozwijalnej wybierasz typ płyty (dvd+r dl) i dla tego typu plyty zmienisz book type na dvdrom, poznije ok i nagryawsz oczywiscie najwolniej jak sie da

plyte uzyj verbatim + r dl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, ElNinijo napisał:

@adams na dole okna z programem po prawej stronie masz ikonke otwartej ksiazki

klikasz w to, pozniej wybierasz swoja nagrywarke jaka masz, z listy rozwijalnej wybierasz typ płyty (dvd+r dl) i dla tego typu plyty zmienisz book type na dvdrom, poznije ok i nagryawsz oczywiscie najwolniej jak sie da

plyte uzyj verbatim + r dl

+ do tego zaznacz żeby zweryfikowalo po zapisie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie płyty to noname z Auchan także działa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa każda płyta z każdej nagrywarki-pod warunkiem czystego laserka w RNS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, temat sledze, walcze z nim od ponad roku. Nie zgodze sie, ze zawsze winny jest laser. Moze tez byc cos walniete w radiu. U mnie oryginalny naped czyta wszystkie plyty procz nagrywanych z mapami. Czyta nawet nagrywane mp3 na dvd-rw. Czyscilem ze trzy razy laser, dwa razy laser wymienilem na nowy od chinczyka, raz za kilka dolcow, drugi raz za wiecej. Dodatkowo ostatnio caly naped wymienilem na nowy od chinczyka za 40$. Wnioski mam takie, ze zaden laser z aliexpress nie czytal nagrywanych plyt. Oryginalne czytaly losowo. Soft wgrywalem dwa razy 5238 by Josi. W koncu wymienilem czytnik kart i puscilem z karty, poszlo od strzala. Uwazam, ze albo mam cos w radiu walniete, albo w sofcie. Dodatkowo dwa lata temu aktualizowali mi mapy w ASO z oryginalow. Poszlo od reki. Moze wtedy cos sie wgralo zabezpieczajace?

Edytowane przez ravenpoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej trafiłeś na kiepskie napędy. U mnie też czytało mp3 ze wszystkiego, wszystkie audio oryginaly i nagrywane, a nie moglem zaktualizować softu... czyszczenie lasera wstępnie pomogło, a wymiana całego napędu spowodowała, że zapomniałem o problematycznych aktualizacjach-nagrywam czymkolwiek na czymkolwiek i wszystko staruje za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności