Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Obstawiam,że wszystkie 8521 do 23 to V16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, wektor napisał:

Obstawiam,że wszystkie 8521 do 23 to V16

Tylko jak to sprawdzić? Będzie pisać w menu navi jak włożymy płytę? Tylko bez zapisywania jej na dysk. Bo mam V16 West i nie chcę problemów z ponownym jej wgrywaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w plikach powinno byc a jak nie ma to instalowac i sprawdzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, goście napisał:

1.czy warto wgrywać nowszy soft ( jak do tej pory zero problemów z stabilnością pracy NAWI )

2. jaką mam wersje map bo numer 8515 mało mi mówi

3. Jak poznać czy soft jest fabryczny czy taki po ingerencji zewnętrznej. Wcześniej miałem MFD a RNS kupiłem na aledrogo i nic na jego temat nie wiem

    (łącznie z tym czy nie jest ciepły )

4. pytanie do posiadaczy V16 z Poznania lub okolicy lub kogoś komu będzie się chciało sprawdzić,  czy jest już uwzględniony  Tunel pod torami na Dębcu

5. radio bez problemu czyta wszelki oryginalne płyty CD, a ma problem z nagrana płytą z V16 ( z wątku wskazuje na źle nagraną płytę ale czy może to być również wina lasera? )

moje auto to Passat 2007,

Gateway z literką E i wgranym softem w ASO dla dołożonego haka firmy WESTFALA

( jak na razie z obecnym softem radia zero problemu z rozładowywaniem AKU ) nie wiem co będzie z nowszym

1. nie

2. v15 west

3. czy jest cieply to podjedz pod komisariat i popros o sprawdzenie (ewentualnie jeszcze do aso z tym samym pytaniem). jak mozesz ogladac filmy w czasie jazdy to po ingerencji

4. nie wiem czy takie rzeczy da sie zobaczyc na mapie (jesli to jest wiadukt a nie tunel to na 99% sie nie da)

5. dobrze czytales, laser zazwyczaj nie ma problemu z szerokimi sciezkami plyt cd... problemy zaczynaja sie z waskimi sciezkami plyt dvd a szczegolnie dvd dl)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ElNinijo napisał:

w plikach powinno byc a jak nie ma to instalowac i sprawdzac

Toż pisałem, że instalować nie chcę. Sprawdzę w plikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie wiem na co liczysz?na to ze ktos bedzie instalowal zeby sprawdzic za Ciebie bo Tobie sie nie chce instalowac?

w pierwszej kolejnosci grzeb w plikach

Edytowane przez ElNinijo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, ElNinijo napisał:

no to nie wiem na co liczysz?na to ze ktos bedzie instalowal zeby sprawdzic za Ciebie bo Tobie sie nie chce instalowac?

w pierwszej kolejnosci grzeb w plikach

Przeczytaj dokładnie mój wcześniejszy post. Napisałem, że nie "nie chce mi się instalować" tylko, że stracę V16 West, o ponowna jej instalacja jest kłopotliwa. Zawsze jest kłopotliwa dla płyt DL, przynajmniej dla mnie. A jak już siedzi w navi to niech spokojnie siedzi. Jak będę potrzebował jechać na wschód, m.in. na Chorwację to pojadę nawigując z płyty, a nie z dysku. Wot i wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, artmin napisał:

 

3. czy jest cieply to podjedz pod komisariat i popros o sprawdzenie (ewentualnie jeszcze do aso z tym samym pytaniem). jak mozesz ogladac filmy w czasie jazdy to po ingerencji

 

 

3. Jak mu sprawdzą,że jest ciepły to go grzecznie przymusem poproszą o jego pozostawienie na miejscu za pokwitowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wektor napisał:

3. Jak mu sprawdzą,że jest ciepły to go grzecznie przymusem poproszą o jego pozostawienie na miejscu za pokwitowaniem.

Przynajmniej ktoś odzyska swoją własność 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej jak ma ciepłego rnsa to jest paserem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sprawdziłem w pliku dbinfo czy coś takiego. CD_8522 to V15 East. W takim razie dlaczego na chomiku niektórzy podają, że V15 East to CD_8517? Jakaś ściema? Czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8522 to nie jest mapa wydana przez VW, tylko to jest mapa stworzona na bazie mapy z BMW.

VW od jakiegoś czasu nie wydaje mapy East Europe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krawcol82 napisał:

8522 to nie jest mapa wydana przez VW, tylko to jest mapa stworzona na bazie mapy z BMW.

VW od jakiegoś czasu nie wydaje mapy East Europe.

No dobra. A mapa 8517 jest autorstwa VW? Jeżeli tak to jest to chyba V14 East - ostatnia jak wyszła VW, bo V15 East VW już nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak to wygląda nagdob

3 godziny temu, artmin napisał:

Tak czy inaczej jak ma ciepłego rnsa to jest paserem.

W zasadzie niekoniecznie.Jeżeli kupił "w dobrej wierze" to tylko sprzęt do zatrzymania.Jak np kupił za symboliczne "pincet,panie i gra" to może być paserem.

Edytowane przez wektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która wersja obejmuje Polskę, Niemcy, Austrię, Słowenią i Chorwację? East, Central czy West? A może jest jakaś wersja która obejmuje po prostu całą Europę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Chorwacja to tylko East.Reszta w West.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.01.2019 o 18:35, wektor napisał:

3. Jak mu sprawdzą,że jest ciepły to go grzecznie przymusem poproszą o jego pozostawienie na miejscu za pokwitowaniem.

 

Dnia 4.01.2019 o 21:03, adamB5FL napisał:

Przynajmniej ktoś odzyska swoją własność  

 

9 godzin temu, artmin napisał:

Tak czy inaczej jak ma ciepłego rnsa to jest paserem. 

 

6 godzin temu, wektor napisał:

I tak to wygląda nagdob

W zasadzie niekoniecznie.Jeżeli kupił "w dobrej wierze" to tylko sprzęt do zatrzymania.Jak np kupił za symboliczne "pincet,panie i gra" to może być paserem. 

No dobra Panowie, a na jakiej podstawie można stwierdzić że RNS  jest kradziony???

Tylko i wyłącznie na podstawie jego numeru seryjnego który jest unikatowy dla każdego RNS-a,

a ponieważ radio jest częścią wymienną to do danego numeru nadwozia auta  nie jest ściśle przypisany dany numer RNS-a

( po WIN-ie nie zidentyfikujesz numeru fabrycznego radia)

więc jeśli ukradną ci ci RNS-a, a ty nie znasz jego numeru fabrycznego i nie potrafisz udowodnić że to właśnie twój RNS miał  taki numer fabryczny

no to mogą Mi ..........................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, wektor napisał:

W zasadzie niekoniecznie.Jeżeli kupił "w dobrej wierze" to tylko sprzęt do zatrzymania.Jak np kupił za symboliczne "pincet,panie i gra" to może być paserem.

Gadałem z policjantami którzy prowadzili moje sprawy kradzieży rns i akurat mówili że jeśli przyjdziesz przed zakupem żeby sprawdzić to ok...ale jak już złapią z gorącym towarem w środku to już robi się gorąco i z automatu masz zarzut paserstwa a potem się tłumacz że w "dobrej wierze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, goście napisał:

No dobra Panowie, a na jakiej podstawie można stwierdzić że RNS  jest kradziony???

Tylko i wyłącznie na podstawie jego numeru seryjnego który jest unikatowy dla każdego RNS-a,

a ponieważ radio jest częścią wymienną to do danego numeru nadwozia auta  nie jest ściśle przypisany dany numer RNS-a

( po WIN-ie nie zidentyfikujesz numeru fabrycznego radia)

więc jeśli ukradną ci ci RNS-a, a ty nie znasz jego numeru fabrycznego i nie potrafisz udowodnić że to właśnie twój RNS miał  taki numer fabryczny

no to mogą Mi ..........................

W fabryce jest.

jak kupisz w aso lub robisz z ac w aso to tez jest.

jak zmienisz i nie masz spisanego vinu rnsa to nie masz co liczyc na odzyskanie nawet jak odnajda.

jak nie masz papierow na zakup to z ac dostajesz ok 2k (czyli wartosc rynkowa z allegro).

ja bralem pewne radio fabrycznie nowe ale nie z aso  i dla pewnosci zrobilem zdjecia radia wraz z numerami.

a auto kupilem bez rnsa ale szybko zalozylem i do ac juz mialem. wiec wg ubezpieczyciela mialem nadal wersje fabryczna i za taka dostalem zwrot z ac wg stawek aso.

 

wiec tak ... moga ci.... nie masz radia wiec nie ma sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, artmin napisał:

W fabryce jest..

NIE MA  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jestem pracownikiem ASO VW od 13 lat i nie raz maiłem do czynienia z takim problemem

Do danego numeru WIN auta nie jest dopisany numer seryjny RNS-a ( sprawa dotyczy passata B6 i RNS-a)

Inaczej ma się sprawa w autach nowszych gdzie win auta zakodowany jest w sofcie radia

jeśli dmuchną Ci auto lub RNS-a a ty nie masz numeru seryjnego radia i nie potrafisz udowodnić że to twój RNS  no to niestety d.....pa

A co do mojego RNS-a to na 100% jest legalny.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności