Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, wektor napisał:

Trzeba pamietac, ze skoro wydaja w listopadzie, to dane nie mogą byc z października.Są na pewno dużo starsze

Dokładnie.

Obwodnicy Leszna jeszcze nie ma na mapce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest S3 od Szczecina do Bolkowa?

Edytowane przez adamB5FL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chcę zakładać nowego tematu, liczę, że ktoś tutaj przeczyta :P. Czy ma ktoś Soft SWL4120 do RNS510? Chciałem wczoraj instalować ale wywala SWL error. Czytałem, że czasem trzeba kilku prób, a nie jestem pewien tego pliku co pobrałem, więc pytam tutaj czy by ktoś nie podesłał, bo idą święta, a ja pozbawiłem się radia... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem V16. Tylko, że robiło mi to na raty. Kilka razy od nowa się instalowała. Więc wyłączyłem radio, zamknąłem auto i poszedłem do domu. Płyta była w radiu. Na drugi dzień włączam radio, naciskam ejekt, płyta wychodzi, sprawdzam i nowa mapa jest zainstalowana. Nie miałem żadnego komunikatu o prawidłowej instalacji, ale mapa jest i działa. I teraz pytanie: Czy po instalacji nowej mapy zostają POI? I czy nie kasują się ostatnie cele i pamięć celów? Bo zarówno POI jak i cele pozostały niezmienione. Czy może tak być? Czy coś jednak poszło nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko o czym piszesz tak miało być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, wektor napisał:

Wszystko o czym piszesz tak miało być.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, nagdob napisał:

Czy po instalacji nowej mapy zostają POI? I czy nie kasują się ostatnie cele i pamięć celów? Bo zarówno POI jak i cele pozostały niezmienione.

Nie kasują się. Tak ma być poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paaaanyyyyy ratunku

 

Jaki programem nagrywacie płyty na DVD?

 

Zmarnowałem juz kilka płyt Verbatim DVD + R DL Dual Layer. Mimo ręcznego czyszczenia lesera, navi nadal nie czyta płyty instalacyjnej. Proszę o porady bo płyty już mi się kończą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nagrywasz we właściwym formacie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dla nagrywanych plyt zmieniasz book-type plyty na dvdrom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki program używacie do nagrywania płyt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i rozumiem,że nie kopiujesz pliku/plików tylko tworzysz obraz płyty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMGburn i plytki Esperanza-przynajmniej u mnie taki zestaw zawsze się sprawdzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez masz obraz plyty muszisz go wypalic na plycie po prostu ale nie jako dane tylko z obrazu nagrac plyte OMG

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jak nie chcesz zepsuć sobie nerwów albo kilku płyt po kilka zł to lepiej poszukaj kogoś w regionie kto Ci to zrobi za kilka piwek albo zamów płytę (jest kilka ogłoszeń na allegro/olx) i będziesz miał spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Faktycznie jest obraz płyty.Z wypaleniem nie ma problemu,tylko kwestia jest tego że już raz kupiłem płytę gotową i nie chciał się wgrać przez laser. Potem dostałem link do mapy z karty SD. I tu mam pytanie jak zrobić mapę aby można ją było z karty wgrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczypta magii. I trochę czytania wątku. Potrzebny odpowiedni soft żeby przygotować mapę do wgrywania z karty sd. No i odpowiednią płytę "startową" żeby wgrywało z karty.

 

 

A tak z innej beczki - jadąc ostatnio na trasie S6 - jak niektórym wiadomo jest nowo budowana trasa od S3 (węzeł Goleniów Północ) aż do Koszalina (właściwie to kawałek dalej do Sianowa) przez Kołobrzeg. I wiecie co? I jest nawet jej ślad na mapie :D

Teraz czasami jazda w trakcie przebudowy prowadzi już czasami po nowych śladach przyszłej S6 razem z przewiązkami pomiędzy starą DK6 i nową S6. Mapa widzi całość. Czasami może gubić się jak przejeżdżamy przez połowę przyszłego ronda a ona każe zjechać z niego drugim zjazdem ;) ale to przecież nie problem bo za pół roku S6 będzie oddana od Goleniowa do Kołobrzegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja CI powiem ze oddany w tym roku kawałek obwodnicy kepna i tez juz jest slad na nowej mapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności