Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, ledwo listopad się rozpoczął :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, wektor napisał:

Spokojnie, ledwo listopad się rozpoczął :-)

może zaprzestali robienia map na rns 510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sadzę:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy dostępne są z reguły po 46 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z rns510 

1T0035680P

HW VER. H06

SW VER. 5238

Podczas wgrywania softu lub mapy v14

Gdy wkładam płytkę pokazuje się ładowanie plików z płyty później czarny ekran zdjęcie poniżej 

Gdy auto ma włączony silnik to chwilę powisi na tym ekranie i zaczyna uruchamiać się spowrotem jakby nie był wgrywany soft lub mapa

Gdy auto ma wyłączony silnik to czarny ekran z tym napisem ze zdjęcia tylko mignie i po chwili radio się uruchamia 

nie chce przejść do następnego etapu czyli czarnego ekranu z napisem software download- source activated, searching for SWL Image

Nagrałem już kilkanaście płytek i dalej to samo dodam że na innym radyjku rns 510 instalacja softu czy mapy przeszła bez problemowo czy ma ktoś jakiś pomysł gdzie może być problem 

Screenshot_2017-11-09-21-25-12-826_com.google.android.youtube.png

Edytowane przez maciejo86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, ElNinijo napisał:

skad Ty jestes z tej WLKP?

Witam jestem z Kościana niedaleko Poznania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja bede w ostrowie wlkp i gdybys pewnie byl blizej to bysmy te mapy ogarneli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam klopot z akutalizacja z spolszczeniem mojej rns 510 wersja b sw0800 problem polega na odczytaniu plyty przez czytnik . Plyta nagrana w wielu formatach od iso po nrg i blad ciagle ten sam . Czytnnik nie czyta plyty po wlozeniu do napedu pojawia sie blad cd \ dvd error. Dodam ze inne plyty czyta normalnie .Panowie pomoze ktos cos jak to ruszyc czy nagrac soft jako osobne pliki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany wielokrotnie-zabrudzony laser, należy go wymontować i wyczyścić. Niektórzy używają płyt czyszczących.

Poszukaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laser czysciutki wyczyszczony dla pewnosci jeszcze raz czyta wszyskie plyty cd . A softa i boot logo co zmienic nie moge to nie moge 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze, czy czyta DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie tata kupił touareg-a z 2008 roku. W aucie były płytki z mapami v3. Navi to rns 510 Na obudowie są numery: 7L6035680A HW: 04 SW: 1022 . Rok produkcji radyjka 14.04 2008. Jaki tam mogę wgrać firmware i mapy. Pytam Ponieważ pierwszy raz mam styczność z tą navi. Na razie nie mogę wejść kabelkiem w niego  ponieważ autko naprawiam bo miało spotkanie z sarną. Wiem tyle że wszystko jest po niemiecku. Turek jest bez kamery i miało fabrycznie założone tą navi.

Na forum my-gti znalazłem tylko takie coś:

7L6 035 680 A: Production 11/2007 – 05/2008
HW04 / SW1002 & SW1022
HW05 / SW1022 (C_EU_5.540_txxx)

Bardzo proszę o pomoc bo nie chcę uszkodzić navi.

Edytowane przez wojtf23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz przed sobą lekturę tego wątku.Są tu wszystkie odpowiedzi  na twój problem.Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytać 151 stron. Hahaha. I czytać tylko i wyłącznie na temat passatowskich  navi. Nie po to pomagam na forum żeby dostawać takie wypowiedzi. Nawet jak ktoś pyta po 10 razy to zawsze dostanie odpowiedź z mojej strony. Ale najwyraźniej ludzie na forum biją posty tylko z takimi wypowiedziami.

 

wektor Twoja wypowiedź niczego nie wnosi więc nie potrzebnie się wysilałeś. A jeżeli jest jakiś problem zróbcie kompedium wiedzy na temat rns510 z opisem wszystkiego a nie czytać jakieś zapytanie i przez 10 osób na 3 stronach wypisane posty. I tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemal każde forum w necie ma taka zasadę.Wiesz skąd się bierze owe 151 stron? Z wielokrotnego odpowiadania na te same pytania.Wątki puchną i stają się kompletnie zamulone.Najpierw wyszukiwarka, potem czytanie potem pytanie.Proste.Forum jest dobrowolne,nie komercyjne.Nie wypada żądać czegoś lecz sugerować lub poprosić.

Tak sobie wlazłem w buty moderatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie tak dokładnie, bo przykładowo właśnie teraz robimy offtop i między innymi właśnie przez takie wypowiedzi jak twoje żeby poszukać. Niestety wystarczyło przeszukać ten temat szukajką i niestety nic nie jest opisane na temat jaki firmware najmłodszy dla touarega a dokładniej nie ma żadnej pomocnej odpowiedzi na moje pytanie.

wektor nie znając całego wątku każesz mi przeszukać całe 151 stron przez co stracił bym cały dzień a nic bym nie znalazł bo stwierdziłeś że jest odpowiedź na moje pytanie. Jeżeli nie znasz całego wątku nie pisz takich rzeczy.

A po to zadaję takie pytanie bo może ktoś z forum ogarniał to właśnie w Touareg-u a nie w passacie i liczę na pomoc.

Edytowane przez wojtf23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie coś na temat map v15 do RNS 510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają się pojawić ale kiedy. Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności