Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Na SWL error jest jakas plytka ratunkowa. Kojarze cos w tym poscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wgral soft 4120 bez a bo kolega mowil ze 4120a wejdzie i jest w bledzie wchodzi ale 4120

chcialem zapytac sie jaki soft stabilny polecicie zeby bylo wszystko po PL i mozna ogladac filmy w czasie jazdyzastanawia mnie soft 5238 SW czy bez SW bo nie wiem co te literki znacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instaluj jak Ci podpowiadamy 5238 by josi lub np. od pab567. Wczesniej kolega Ci napisal, ze stabilny i bez bledow. Nie aktualizuj gateway'a jezeli masz stary, bo bedzie po aku. A jezeli to zrobisz zaladuj fix gateway.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Instaluj jak Ci podpowiadamy 5238 by josi lub np. od pab567. Wczesniej kolega Ci napisal, ze stabilny i bez bledow. Nie aktualizuj gateway'a jezeli masz stary, bo bedzie po aku. A jezeli to zrobisz zaladuj fix gateway.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

gateway sie nie aktualizuje z softem?

bo jak podalem wyzej zdjecie to tez mial sie wgrywac

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

ma ktos namiary na ten soft co koledzy podaja bo tu chodzi o zmiane partycji na dysku tak zeby mapy v14 weszly

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

po czym mozna poznac ile nasz dysk ma pojemnosci bo sa rozne softy z roznym podzialem

Edytowane przez rakud29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos da namiary na ten soft 5238 zeby mapy nowe sie wgraly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soft 5238 RNS wersja P autko 2013 rok... chce w końcu wgrać te mapy v14 nagrywam właśnie płytkę... i tak czytam o aktualizacji gateway ?? ja chyba tego nie muszę robić? to jak ktoś wgrywa nowszy soft tak? ja cyknę tylko mapki mam nadzieję że tym razem nagrana płytka ruszy... wcześniej nie dałem book type na dvd+rom =/ zobaczymy co teraz będzie =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj znac bo ja wgralem soft RNS510-5274-C6-josi-VIM-Testmode-60-35-5.iso i mapa v14 za nic nie wejdzie dochodzi prawie do konca i zaczyna od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipaaaaa =/ eh no 3 płyty nie będę kupował :P chyba pozostaje opcja z karty zrobić :P ale nie wiem jeszcze jak nie zagłębiałem się ta metodą muszę poczytać =/ mi nie rusza nawet płyta wypluwa ją ... płytę z softem od wersji R czy Q co przez przypadek ściągnąłem radio widziało tylko był błąd no bo soft nie do tego radia ... softu już nie chce ruszać tylko sama mapę ale dzisiejsza próba zonk :P pozostaje karta :P ale wałkować te wszystkie strony żeby przeczytać co i jak chwila zejdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Softów powyzej 5238 nie polecam. Jesli na 5238 macie problemy to laser do czyszczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto powie jak się robi downgrade bo wgrywają soft 5274 to się robiło upgrade a chce wgrać soft 5238 i ponoć trzeba zrobić downgrade tylko nie wiem jak się to robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ukrytym menu (wchodzisz poprzez przytrzymanie przycisku setup przez okolo 40-45 awkund) zaznaczasz opcje zezwalaja na instalacji starszych wersji oprogramowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś przez przypadek odkryłem pod siedzeniem wzmacniacz :P myślałem ze mam zwykłe audio... nie jest to dynaaudio bo bym wiedział od razu ale zawsze coś... a więc panasonic... jakie to ma parametry? rozumiem ze radio idzie na low i tylko sygnał na wzmacniacz i z niego na głośniki =] tylko pytanie ile? mogle nr spisać aż chyba pójdę tam jeszcze raz zajrzeć :P a zaglądałem tam bo mi nie działała kontrolka pasów niemiec sobie rozłączył kostkę =] ja mam soft 5238 i już płytki nagrałem i to raczej będzie kwestia lasera do czyszczenia spróbuje tej płytki czyszczącej na mokro... jak zawiedzie będę szukał pomocy u jakiegoś speca... ktoś ogarnięty z wielkopolski ? =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak:

 

1.rodzice maja soft 4120A

2.szwagier 5238 by Josi od kolegi pab567

3.kolega grabo 4120A

4.w moim pazdziouchu 5269

 

w kazdym z 4 przypadków instalowalem mapy z tej samej plyty (sam ja nagrywalem ale moja specyfikacja sprzetowo programowa do nagrywania map jest specyficzna :))

 

efekt tak:

1. poszlo od strzalu

2. poszlo za 2 razem (za 1 wypluł płyte) ale ponowiłem sprawe i poszło

3. poszło za 4 razem chyba (w miedzyczasie czyszczenie lasera płyta czyszczącą - bylismy juz przygotowani na czyszczenie lasera na stole)

4. poszło od strzału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś możliwość odblokowania ukrytego menu w rns 510 bez VAGa. Mam passata cc 2011 r. i chcę wgrać soft z polskim menu tylko nie wiem jaką mam teraz wersję softu a nie mam dostępu do VAGa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz zainstalowac soft z odblokowanym ukrytym menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem jaki soft mam wgrać do rns 510 żeby wszystko działało. Samochód jest z 2011 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiem jaki soft mam wgrać do rns 510 żeby wszystko działało. Samochód jest z 2011 roku.

5238.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak mogę odrużnić soft modifikowany od orginalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów.

Czy jest ktoś z Wielkopolski kto by zrobił aktualizacje softu i map moje znajomemu????

Oczywiście odplatnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jak mogę odrużnić soft modifikowany od orginalnego.
Eeehh...przewaznie po nazwie pliku, np.: 5238 by josi, 5238 mod, itp...

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności