Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

To musi zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizawałem mape w Sharanie.Wszystko poszło ok.Czemu na mapie nie ma nazw miast z polskimi znakami typu Kraków tylko KRAKOW.Nie można też wyszukać adresu z polskimi znakami np Łódź tylko podpowiada LODZ.

Czy tak ma być czy coś jest nie tak.

Sharan 2013r z polskim MENU fabrycznym.Wersja softu 5238

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak są mapy napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale np Rzeszów jest poprawnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam znalezione w sieci:

Trochę info na temat firmware uzyskanych od usera 16D

 

HW Vehicle: 0xC001, HW Radio: 0003 - 1T0 035 680 A (C3/C4A) - (Firmware 1000 do 1202)

HW Vehicle: 0xC201, HW Radio: 0004 - 1T0 035 680 B (C6/C7) - (Firmware 0900 do 1504)

HW Vehicle: 0xC801, HW Radio: 0006 - 1T0 035 680 C (C8/C9/C10/C11) - (Firmware 2660 do 2868)

HW Vehicle: 0xC801, HW Radio: 0006 - 1T0 035 680 D/F/G/H/J (C10/C11/C12) - (Firmware 3970 do 5269)

HW Vehicle: 0xCA01, HW Radio: 0006 - 1T0 035 680 D/H/J (C12) - (Firmware 4120 do 5269)

HW Vehicle: 0xCC01, HW Radio: 0006 - 1T0 035 680 D/H/J (C12) - (Firmware 4120 do 5269)

HW Vehicle: 0xCC01, HW Radio: 0006 - 1T0 035 680 L/P/Q (C12) - (Firmware 5218 do 5269)

HW Vehicle: 0xCE01, HW Radio: 000? - 1T0 035 680 T/R/S (C14) - (Firmware 6270 do 6xxx)

 

ściągnąłem firmware 6270 a mam wersje P wiec próbując zainstalować był error i zacząłem sprawdzać dziś znalazłem takie coś jak wyżej ... według tego nie da się wgrać i mam szukać firmware do 5269? znalazłem tez wersje 5270 i 5274 ???

 

ktoś obeznany doradzi? jest sens wgrywać z 5238 na 5269? i czy pójdzie ewentualnie 6270?

 

które mam wgrywać ?? :) i potem na koniec V14

Edytowane przez Zioolko00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz :P nie zdążyłem tego doczytać :) mam 5238 i nie wiem jaki wgrać jaki szukać czy w ogóle wgrywać czy tylko mapę zaktualizować :) znalazłem takie 5274 5270 5269 ale firmware oryginalny jaki ostatni jest to nie wiem ... czy tamte jakieś modyfikowane czy jak? ktoś się zna ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są wogóle jakieś różnice. Ja osobiście aktualizowałem bo mapy bym nie wygrał. Ale najnowsze mapy wchodzą od softu 3... Więc czy jest sens?

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie pytam =] u mnie jest np. OPS ale nie wiem teraz czy 360 stopni gdzieś czytałem ze od wersji zależy tzn ktoś przełożył rnsa na próbę i miał OPS 360... dlatego pytam mądrzejszych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już sie poddałem z v14, dvd wcale nie czyta z cd zielony pasek się skończy ze dwa razy wyskoczy logo vw i zaczyna sie powtarzać "das auto" i tak wszystkie cd, płyty różnych firm różne programy do nagrywania, rns czyszczony.już nie mam pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede za 3 tygodnie kolo ciebie na urlopie mam mape ktora u mnie poszla . jak nie ogarniesz to pomoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bede za 3 tygodnie kolo ciebie na urlopie mam mape ktora u mnie poszla . jak nie ogarniesz to pomoge

 

ok czekam na sygnał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a mi ktoś odpowie? mam 5238 czym się różni 5269 5270 i 5274 niby ostatni ?? jest sens wgrywać czy tylko v14 wgrać ?? ktoś pomoże ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v14 a softa nie zmieniaj, nie ma sensu 5238 wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja już sie poddałem z v14, dvd wcale nie czyta z cd zielony pasek się skończy ze dwa razy wyskoczy logo vw i zaczyna sie powtarzać "das auto" i tak wszystkie cd, płyty różnych firm różne programy do nagrywania, rns czyszczony.już nie mam pomysłów.
Ja też nie mogłem płytę odtworzyć. Wgrałem przez kartę sd, pisałem o tym kilka postów wyżej

 

Wysłane z mojego Moto Z Play przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogłem płytę odtworzyć. Wgrałem przez kartę sd, pisałem o tym kilka postów wyżej

 

Wysłane z mojego Moto Z Play przy użyciu Tapatalka

 

tym maps-tool wrzuciłeś na kartę ,karta do rnsa i reset?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tym maps-tool wrzuciłeś na kartę ,karta do rnsa i reset?

 

Jakieś płyty musi czytać przy tej konfiguracji. Procedura jest taka: karta do rns (sprawdzić czy odtworzy się pliczek audio), reset, 20 s po restarcie płyta z softem z map tool i czekamy pół godziny. Ewentualnie potem jeszcze płyta z mapami, jak pokazuje że nie ma mapy (u niektórych jest potrzebna, u innych nie - u mnie była potrzebna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś płyty musi czytać przy tej konfiguracji. Procedura jest taka: karta do rns (sprawdzić czy odtworzy się pliczek audio), reset, 20 s po restarcie płyta z softem z map tool i czekamy pół godziny. Ewentualnie potem jeszcze płyta z mapami, jak pokazuje że nie ma mapy (u niektórych jest potrzebna, u innych nie - u mnie była potrzebna)

 

robiłem tak ciągle był czarny ekran czekałem około 40 min i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robiłem tak ciągle był czarny ekran czekałem około 40 min i nic
To wlacz RNS'a.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie a znacie może kogoś z Łodzi lub okolic kto by ogarnął aktualizację rns 510 w moim pasku B7 z 2012 r?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Panowie a znacie może kogoś z Łodzi lub okolic kto by ogarnął aktualizację rns 510 w moim pasku B7 z 2012 r?

 

Napisalem priva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności