Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Skusić się na aktualizacje nie w serwisie? Na â€OLX.pl†są oferty za 200 / 300 pln do najnowszej wersji map, podobno oryginały. Czy nie będzie konfliktu i błędów? Mam 510 - ale jaka dokładnie wersje mapy i systemu nie wiem, nie wiem jak to sprawdzić....

Mam auto od tygodnia... dopiero się wczytuje we wszystko co dotyczy vw.

Edytowane przez Bosman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wgralem juz swl4120a, probowalem zainstalowac mape v14 z karty sd i plyty cd. Niby wszystko ladnie, radio karte czyta. Odtworzylo sie audio, wlozylem plyte. Zaczelo sie robic, wyskoczylo okno aby potwierdzic ze chce zainstalowac mapy, nie zdazylem nacisnac okno zniklo. Pozniej mialem komunikat Software Download - Valid Swl image found, starting SWL. Poczekalem 2 godziny i ekran dalej tak pozostal. Co jest tego wina?

 

Musialem zresetowac radio, wyjac plyte i na nowo wgrac soft bo sie popsulo :(

 

[ATTACH=CONFIG]153228[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]153229[/ATTACH]

 

Czy problemem moze byc to ze navi musi miec wgrana jakas juz wersje mapy, przed wgraniem tej v14?,

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ponownie wlozylem karte i plytke, ale tym razem udalo mi sie zatwierdzic chec aktualizacji mapy.

Bylo 31% i tak jak pisaliscie, pozniej pokazalo ze jest nagrana. Mialem problemy z uruchomieniem radia, nie chcialo pracowac, po kilku minutach w koncu udalo sie uruchomic. Ale mapy dalej sa nie widoczne, tak jak by ich wcale nie bylo.

Na soft 4120a nie wchodzi mapa z karty sd musisz wgrać modyfikowany z numerkiem 5... Lub wgrać mapę z płyty DL.

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegow i kolezanki

 

Odrazu pisze nie znam sie na zeczy, probowalem przeprowadzic aktualizacje do najnowszej wersji. (znalazlem to na forum) Wlozylem karte wywalalo blad, wlozylem plyte tez wywalalo blad. Wcisnelem plyte z powrotem juz mi jej nie oddalo. Tak walczylem ze w koncu uszkodzilem odtwarzacz i musialem zakupic calkiem nowy. Teraz mam wersje M5.

 

Prosilbym was o pomoc, w sprawdzeniu jaka wersje mam, co moge zrobic. Czego nie moge zrobic z moim radiem, nie chcialbym znow miec problemow z radiem. A wiec zalaczam wam kilka zdjec z mojego radia. Nie wiem czy to wersja a,b,c.

 

Licze na wasza pomoc!

 

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

 

[ATTACH=CONFIG]153212[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]153213[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]153214[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]153215[/ATTACH]

 

Czy po aktualizacji do najnowszej wersji softu bede mogl miec zainstalowane mapy v14?

Wersja radia A czyli najstarsza.

Do samej mapy v14 nie trzeba nic przedtem wgrać.

Ale widzę że masz oryginalny soft wtedy trzeba zrobić udate softu na 4120a lub 5... Modyfikowany

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez konrad9100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skusić się na aktualizacje nie w serwisie? Na â�OLX.plâ� są oferty za 200 / 300 pln do najnowszej wersji map, podobno oryginały. Czy nie będzie konfliktu i błędów? Mam 510 - ale jaka dokładnie wersje mapy i systemu nie wiem, nie wiem jak to sprawdzić....

Mam auto od tygodnia... dopiero się wczytuje we wszystko co dotyczy vw.

Jeśli nie chce ci się czytać skuś się.

Z nich takie oryginały jak z passata wyścigówka.

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wersja radia A czyli najstarsza.

Do samej mapy v14 nie trzeba nic przedtem wgrać.

Ale widzę że masz oryginalny soft wtedy trzeba zrobić udate softu na 4120a lub 5... Modyfikowany

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Dzieki za info, w koncu ktos sie odezwal. No dzis zas probowalem wgrac mape i nie szlo. Radio tak sie popsulo ze niby soft jest ale nie slychac muzyki z radia ani plyt cd. Tak zaraz zmienie soft, z nr 5 co polecasz? Czy ten standart 5274 modyfikowany z my-gti bedzie dobrym softem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam tego 510 nowego wersja P

hw10

soft 5239

 

Nie działa mi kamera cofania ;/ na rns 315 hulało na RNS510 nie hula :/

 

co mogę mu wrzucić żeby zrobić downgrade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Mam prośbę i pytanie, auto mam od 3 tygodni i średnio w temacie.

Mam rns510 w nastepujacej konfiguracji: HM60, SM5238, Mapy 8129.

Chciałbym zaktualizować mapy. Pytanie, czy muszę też soft ?

I pytanie o pewną lokalizację z której można zassać właściwy plik.

 

Chyba, że ktoś z Wawy może mi za rozsądną opłatą zaktualizować temat bo ma odpowiednie pliki wypalone itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam u siebie model radia

RNS510 1T003568OH

HW Version H64

SW Version 4020

Mapa West Europe

Wersja mapy 7690

 

Jaki soft moge wgrać do niej oraz czy aktualne mapy to V13 czy V14 ? Czy soft 4120A będzie dzialac na tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za info, w koncu ktos sie odezwal. No dzis zas probowalem wgrac mape i nie szlo. Radio tak sie popsulo ze niby soft jest ale nie slychac muzyki z radia ani plyt cd. Tak zaraz zmienie soft, z nr 5 co polecasz? Czy ten standart 5274 modyfikowany z my-gti bedzie dobrym softem?

 

 

Ja bym wgrał z końcówką 28 modyfikowany. Poszukaj wersji bez aktualizacji gateway.

Co do psucia softu przy wgrywaniu dokładnie tak samo miałem. Nie było dźwięku przy wgraniu fix. Dopiero ponowne wgranie softu​ pomagało.

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez konrad9100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam tego 510 nowego wersja P

hw10

soft 5239

 

Nie działa mi kamera cofania ;/ na rns 315 hulało na RNS510 nie hula :/

 

co mogę mu wrzucić żeby zrobić downgrade?

Czy kupiłeś nowy konwerter ? Bo inny jest dla 315 inny dla 510[emoji4]

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie

 

Mam prośbę i pytanie, auto mam od 3 tygodni i średnio w temacie.

Mam rns510 w nastepujacej konfiguracji: HM60, SM5238, Mapy 8129.

Chciałbym zaktualizować mapy. Pytanie, czy muszę też soft ?

I pytanie o pewną lokalizację z której można zassać właściwy plik.

 

Chyba, że ktoś z Wawy może mi za rozsądną opłatą zaktualizować temat bo ma odpowiednie pliki wypalone itd.

Softu nie musisz

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam u siebie model radia

RNS510 1T003568OH

HW Version H64

SW Version 4020

Mapa West Europe

Wersja mapy 7690

 

Jaki soft moge wgrać do niej oraz czy aktualne mapy to V13 czy V14 ? Czy soft 4120A będzie dzialac na tym ?

Softu nie musisz wgrywa. Mapy wygraj najnowsze jakie masz

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Softu nie musisz wgrywa. Mapy wygraj najnowsze jakie masz

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

 

Ale jakbym chcial wgrac 4120A zeby np odblokowac DVD itp to smialo moge to zrobić na tej wersji radia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jakbym chcial wgrac 4120A zeby np odblokowac DVD itp to smialo moge to zrobić na tej wersji radia ?

4120A w zasadzie do każdej navi możesz wczytać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za info, w koncu ktos sie odezwal. No dzis zas probowalem wgrac mape i nie szlo. Radio tak sie popsulo ze niby soft jest ale nie slychac muzyki z radia ani plyt cd. Tak zaraz zmienie soft, z nr 5 co polecasz? Czy ten standart 5274 modyfikowany z my-gti bedzie dobrym softem?

 

Kolego wgraj 5238. Masz początkową wersję radia i nic wyższego nie wgrasz, chyba że chcesz uwalić RNSa

 

Panowie mam u siebie model radia

RNS510 1T003568OH

HW Version H64

SW Version 4020

Mapa West Europe

Wersja mapy 7690

 

Jaki soft moge wgrać do niej oraz czy aktualne mapy to V13 czy V14 ? Czy soft 4120A będzie dzialac na tym ?

 

Możesz bez obaw instalować 4120a.

Co do map to Zachód najnowszy jest v14, a Wschód v13

Edytowane przez lukastd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego wgraj 5238. Masz początkową wersję radia i nic wyższego nie wgrasz, chyba że chcesz uwalić RNSa

 

 

 

Możesz bez obaw instalować 4120a.

Co do map to Zachód najnowszy jest v14, a Wschód v13

 

Dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy,

 

Gdzie znajdę link do map:

wschód V13 1T0 051 859 AL

zachód V14 1T0 051 859 AM

 

Z góry dzięki:mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sorry że tak na "chamski ryj" ale nie mam zbyt dużo czasu by poszukać informacji jak to zrobić. Prosiłbym o informacje jak wgrać i skąd pobrać najnowsze mapy i soft do tego modelu radia (nawigacji) ? Ewentualnie skąd wziąć informacje o sofcie jaki jest w tym radiu? 5d3d077ec8d94a8442dac7df60ce514a.jpg

 

Wysłane z mojego Moto Z Play przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Sorry że tak na "chamski ryj" ale nie mam zbyt dużo czasu by poszukać informacji jak to zrobić. Prosiłbym o informacje jak wgrać i skąd pobrać najnowsze mapy i soft do tego modelu radia (nawigacji) ? Ewentualnie skąd wziąć informacje o sofcie jaki jest w tym radiu? 5d3d077ec8d94a8442dac7df60ce514a.jpg

 

Wysłane z mojego Moto Z Play przy użyciu Tapatalka

Przeczytaj z 15 stron temu. Bez tego i tak nic nie zrobisz.

Jak nie masz czasu oddaj w ręce kogoś kto się zna.

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nie mam zbyt dużo czasu

 

Jak nie masz czasu to nic nie zrobisz bo wgrywanie softu trwa ok.1 godz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności