Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Tą opcję można wyłączyć i w V12 mi nie krzyczy.

 

To może napiszesz w jaki sposób to wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy widział ktoś soft'a 4120A z odblokowanym ukrytym menu, a zablokowanym vim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy widział ktoś soft'a 4120A z odblokowanym ukrytym menu, a zablokowanym vim?

 

TheStig ten ktory ode mnie otrzymales jest dokladnie takim softem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizuję nieco swoją poprzednią informacje o V12. Przejechałem S8 i ani razu nie krzyknęła o bramkach. Więc na plus w stosunku do V11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję nieco swoją poprzednią informacje o V12. Przejechałem S8 i ani razu nie krzyknęła o bramkach. Więc na plus w stosunku do V11

 

Ooo to zmienia stan rzeczy na duuzy plus. Ktos jeszcze z uzytkownikow V12 moze potwierdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ooo to zmienia stan rzeczy na duuzy plus. Ktos jeszcze z uzytkownikow V12 moze potwierdzic?

Tak ja mam soft 5274 i mapę V12 i nie ma ostrzeżeń o bramkach a z mapą v11 na każdej krzyczała pomimo wyłączenia

o ostrzeganiu w ustawieniach POI pokazała się taka opcja,teraz tej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem nowy na forum RNS 510 wersja: 1T0 035 680 B, HW: H11, SW: 1100. Moje pytanie czy na tą wersję mogę wgrać jakiś nowszy soft i mapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeszcze raz i ostrzezenie za takie pytanie. Poczytaj watek !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, obecnie posiadając soft 4010 z Polskim Lektorem wszystko było OK, chciałem wgrać mape V12 poprzez karte SD, nagrałem ją, nagrałem płyte CD z softem umożliwiającym wgrywanie map z karty i powstał problem.

Procesu wgrywania softu nie mogłem ukończyć. Może dlatego iż mam zbyt stary Formware ( 4020) ?

Następnie zrobiłem restart i chciałem ponownie wgrac 4020 i pojawia mi sie taki komunikat:

IMAG5549.jpg

Pytanie moje co mam dalej zrobić?

Czy wgrac inny nowszy soft?

Czy jest cos do naprawy mojego błedu?

Co myśłicie nad wgraniem softu 5274 MTV w moim przypadku? Czy Navi sie wtedy uruchomi i bedzie OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij setup, eject i mic, powinno wciągnąć płytę lub ustaw w menu serwisowym downgrade softu.

A najlepiej zapodaj soft 4120a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam taki problem, obecnie posiadając soft 4010 z Polskim Lektorem wszystko było OK, chciałem wgrać mape V12 poprzez karte SD, nagrałem ją, nagrałem płyte CD z softem umożliwiającym wgrywanie map z karty i powstał problem.

Procesu wgrywania softu nie mogłem ukończyć. Może dlatego iż mam zbyt stary Formware ( 4020) ?

Następnie zrobiłem restart i chciałem ponownie wgrac 4020 i pojawia mi sie taki komunikat:

[ATTACH=CONFIG]125899[/ATTACH]

Pytanie moje co mam dalej zrobić?

Czy wgrac inny nowszy soft?

Czy jest cos do naprawy mojego błedu?

Co myśłicie nad wgraniem softu 5274 MTV w moim przypadku? Czy Navi sie wtedy uruchomi i bedzie OK?

 

Po 1.nie instaluj 5274 MTV jak nie wiesz jaki masz rns, chyba ze wiesz i jestes w 100% pewien ze soft podejdzie pod Twoj sprzet

Po 2.zrob update do 4120A

Po 3.z instalacja map z karty sd trzeba ostroznie, nie jest to do konca przetestowany sposob, jezyki nie do konca potrafia sie zainstalowac lub potrafi sie soft rozkraczyc (jak w Twoim przypadku)

 

Dlaczego tak:

1. Soft 4120A ma poprawionego lektora - slychac na rondach

2. Soft 4120A ma odblokowane secret menu, ktore bedzie CI potrzebne do updatu softu do wyzszych wersji jezeli bedziesz chcial (chociaz nie ma po co)

 

jak masz jakies pytania to wal smialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft do instalacji mapy jest zrobiony na razie tylko do V10, V11 ma ustawiony timeout na 35min, a nowa mapka jest trochę dłuższa i kończy się fuckupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dorzucić małe ostrzeżenie.

System mi się wykrzaczył, wsadziłem więc płytkę z SWL 4120A i wgrałem soft.

Olałem czekanie na zakończenie, zostawiłem auto w garażu, płytka się miętoliła, a rano akumulator zdechł. RNS się nie wyłączył.

Zatem nadzorujcie upgrade:-)

 

Acha i kasuje własne bootlogo...

Edytowane przez wektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem dzis soft 4120A ale niestety nadal proces updatu Mpeg nie dobiegł konca i nie mogłem uruchomic Navi.

Użyłem plyty ktora kiedys robilem tj własnego Logo startowego i po wgraniu go Navi sie uruchomiło, wszystko niby chodzi

ale jest problem z czytaniem plyt DVD z mapami, cały czas mi pisze że mam wlozyc plyte z mapa. Nawet oryginalna mapa

nie dziala.

Wie ktos moze jak to naprawic?

Cały ten problem zrobil sie po probie uzycia obrazu do odczytu map z kart z linku ktory ktos podawal do forum gpsunderground,

nie wiem jak to naprawic.

Moze ten update jest pod wyzsza wersje firmware?

Ja mam Navi w wersji B i obecnie mam 4120A.

A moze uzyc firmware 1100 i pozniej 4120A?

Bede wdzieczny za wszelkie pomysly i solucje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wypalić soft na innej nagrywarce i koniecznie na Verbatimie.

Z jakiego woj. jesteś? Już nie jednego ratowałem - może mam szczęście, ale mój napęd idealnie wypala płytki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze to nie jest wina nagrywania bo ta płyta juz aktualizowalem Navi, bardziej winie to iz chcialem sprobowac wgrac mape V12 poprzez SDCard do czego potrzebne mi bylo wypalenie jakiegos updatu na plycie ktory pozwoli Navi odczytac mape z karty i on mi popsuł soft.

Problem w tym iz nie wiem jak wrocic do sytuacji z przed updatu?

Nie wiem co dokladnie robi ten update i nie chce juz tego robic, wole tradycyjna metode poprzez DVD i nie proponuje nikomu testowac tego.

Widocznie ten update jest do wyzszych Firmwarowo wersji Navi.

I jeszcze jedno, co ma wspolnego niepowodzenie update Mpeg do odczytu map z DVD?

Czy ten update tworzy jakis wpis w sofcie uniemozliwiajacym odczyt map z plyt DVD?

Czy nikt z Was nie miał podobnego problemu?

Edytowane przez MrZi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam West Europe 8195 V12.

Włożyłem SD, potem krążek, poszedłem na kawę a po ok. 30 min zdążyłem tylko zobaczyć że update succesful:)

Dzięki grabotg

West Europe V12 8195.jpg

Edytowane przez Wojti77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i mam East Europe 8195 V12.

Włożyłem SD, potem krążek, poszedłem na kawę a po ok. 30 min zdążyłem tylko zobaczyć że update succesful:)

Dzięki grabotg

[ATTACH=CONFIG]125940[/ATTACH]

 

masz West (8195) a nie East (8196)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i mam West Europe 8195 V12.

Włożyłem SD, potem krążek, poszedłem na kawę a po ok. 30 min zdążyłem tylko zobaczyć że update succesful:)

Dzięki grabotg

[ATTACH=CONFIG]125940[/ATTACH]

 

Mi sie nieudało, mozesz opisac blizej jaki firmware miales i jak nagrales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi sie nieudało, mozesz opisac blizej jaki firmware miales i jak nagrales?

 

Nie wiem dokładnie o co pytasz.

Firmware miałem i mam 4120A - bardzo dobry, że nie zamierzam zmieniać:)

RNS510 z indeksem B z końca 2008r

A mapy miałem East Europe 8049 V10, a wgrałem jak już widać West Europe 8195 V12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności