Skocz do zawartości
zacek

Nagrzewnica - słabe ogrzewanie zimą

Rekomendowane odpowiedzi

no to przygotowuje się do wymiany może za tydzień w sobote, zagadam do kumpla żeby mi pomógł zaprosimy Leszka albo i może Żubra i jakoś wykonamy prace

w warsztacie jest fajny opis więc na pewno sobie poradzicie... jeszcze we dwóch.. ho ho ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w warsztacie jest fajny opis więc na pewno sobie poradzicie... jeszcze we dwóch.. ho ho ;)

jest masakra:dolamam szyby parują czy zimne czy ciepłe powietrze a szyby są tak jakby tłuste nawet tego nie idzie porządnie zetrzeć a ten odór płynu fuj!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest masakra szyby parują czy zimne czy ciepłe powietrze a szyby są tak jakby tłuste nawet tego nie idzie porządnie zetrzeć a ten odór płynu fuj!!!!

chyba trzeba będzie poświęcić niedzielę i spędzić ją w garażu.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba trzeba będzie poświęcić niedzielę i spędzić ją w garażu.. :P
jakoś przeżyje do soboty jeszcze muszę nagrzewnice zakupić:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem nagrzewnice firma Topran 48 złotych w sklepie mieli na miejscu co sądzicie o tej nagrzewnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nagrzewnice firma Topran
ta firma nie ma za dobrej opinij to loteria jedno jest ok a drugie się rozlatuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zakupiłem nagrzewnice firma Topran 48 złotych w sklepie mieli na miejscu co sądzicie o tej nagrzewnicy?

będzie ok, trochę może po capić na początku. U mnie w sklepie za toprana wołali 70 pln.

ta firma nie ma za dobrej opinij to loteria jedno jest ok a drugie się rozlatuje
nagrzewnica to nie łożysko aby się miało rozlecień po 50 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będzie ok, trochę może po capić na początku.

wole żeby capiło niż bym miał saune w aucie parowóz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jest przy tym zbyt dużo roboty żeby wsadzać topran, z całym szacunkiem wolałbym wsadzić łożysko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wolałbym wsadzić łożysko

"Święta" prawda...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko jest przy tym zbyt dużo roboty żeby wsadzać topran, z całym szacunkiem wolałbym wsadzić łożysko
"Święta" prawda...

wiem że topran to topran ale w przypadku nagrzewnic to niesłyszałem aby ktoś się przejechał. Po za tym to za tą kase to wątpie aby inny zamiennik był lepszy jakościowo. No chyba że valeo za 125 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

topran jak topran jeden się rozleci w rękach drugi po użyciu a trzeci wytrzyma x lat zobaczymy okaże się po montażu:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba bylo mowic wczesniej to bys dostal mojego toprana w prezencie, jezdzilo to 2 dni w samochodzie a srodek nie mogl sie zagrzac nawet do 15 stopni po 200km(grudzien 2009), kupilem uzywke na szrocie bo nie bylo na miejscu nic innego poza topranem.... za drugim razem poszlo mi to w 3 godz pod blokiem... nie bylo wogole jazdy na topranie. Teraz mimo ze uzywka orginalna, troche bylo ryzyka czy ja nie trafi tak jak poprzednia, ale 2 lata jezdze i mam spokoj z ogrzewaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem podobny problem z ogrzewaniem wymieniłem termostat i z głowy :)

powód uszkodzenia - peknięta guma w termostacie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a miałem podobny problem z ogrzewaniem wymieniłem termostat i z głowy

No nie mów że od uwalonego termostatu było czuć płynem chłodniczym w kabinie...to że termostat sie otwiera za szybko pięknie widać na wskaźniku temperatury...

zobaczymy okaże się po montażu

To może zanim zamontujesz zalej go wodą i sprawdź czy cokolwiek wypływa z drugiej rurki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
peknięta guma

dobrze że się to ciążą nie zakończyło.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może zanim zamontujesz zalej go wodą i sprawdź czy cokolwiek wypływa z drugiej rurki...

dmuchłem w jedna rurke to drugą leciało powietrze to woda pewnie też popłynie:D

Edytowane przez ufogrzesiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dmuchłem w jedna rurke to drugą leciało powietrze to woda pewnie też popłynie

zakładaj, zakładaj. większość kupuje zamienniki za około 70 zł no name i wszystko hula.. jak pisałem wyżej zalożyłem znajomemu takiego właśnie no name'a i śmierdziało trochę na początku( tak jakby nową chłodnicę założył) ale wszystko potem ładnie śmigało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zakładaj, zakładaj. większość kupuje zamienniki za około 70 zł no name i wszystko hula.. jak pisałem wyżej zalożyłem znajomemu takiego właśnie no name'a i śmierdziało trochę na początku( tak jakby nową chłodnicę założył) ale wszystko potem ładnie śmigało.

 

pewnie że musi hulać nie ma wyboru, lepiej kupić z pudełkiem i częścią topran niż kupić coś lepszego na pudełku a w środku topran bo ta lepsza firma ma podpisaną umowe z topranem że odkupuje produkty i pakuje je w te swoje droższe pudełka:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie że musi hulać nie ma wyboru, lepiej kupić z pudełkiem i częścią topran niż kupić coś lepszego na pudełku a w środku topran bo ta lepsza firma ma podpisaną umowe z topranem że odkupuje produkty i pakuje je w te swoje droższe pudełka:D

Nie wszystkie;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności