Skocz do zawartości
dszyszko

[instrukcja] podłączenie oraz obsługa telefonu poprzez zestaw UHV Low Nokia

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisze Daniel. Ja u siebie mam adapter od noki 6320 - wcześniej łączyłem się przez BT z nokią E52, a teraz mam lumie 800 i też śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iphone 3GS (soft IOS 6.0) działa bez dedykowanego adaptera :D pin: 0000 przy pierwszym połączeniu BT i wszystko śmiga jak należy ! Jakość rozmów na systemie Dynaudio wyśmienity.

Dzięki za podpowiedz :D

Edytowane przez eldo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, posiadam adapter bluetooth jak na ponizszym obrazku

 

20121129_211616.jpg

 

Od jakiegos czasu przestal mi dzialac. Nie jestem pewien ale wydawalo mi sie ze przyciski ("i" oraz "kluczyk) sie wczesniej podświetlały na czerwono. Teraz sie nie świecą. NIe wiem czy to adapter padl czy cos da sie z tym zrobic?

Telefon nie wykrywa bluetootha od samochodu (VW cos tam).

 

TUtaj zrzut błędów związanych z Telefonem.

 

-------------------------------------------------------------------------------

Address 19: CAN Gateway Labels: 3C0-907-530.lbl

Part No SW: 3C0 907 530 C HW: 3C0 907 951 A

Component: Gateway 007 0040

Revision: 00007000 Serial number: 0700C065180345

Coding: 3DFD2C04C62002

Shop #: WSC 05311 000 00000

VCID: 21439420F8D2F56

 

1 Fault Found:

01303 - Telephone Transceiver (R36)

004 - No Signal/Communication

Freeze Frame:

Fault Status: 01100100

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 1

Reset counter: 254

Time Indication: 0

Date: 2012.11.04

Time: 13:31:52

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------

Address 56: Radio Labels: 1K0-035-1xx-56.lbl

Part No: 1K0 035 186 R

Component: Radio GR0 019 0023

Revision: 0001905S Serial number: VWZ2Z2F1218947

Coding: 0042400

Shop #: WSC 05314 000 00000

VCID: 356B50705C5A696

 

1 Fault Found:

01303 - Telephone Transceiver (R36)

004 - No Signal/Communication

 

-------------------------------------------------------------------------------

Address 77: Telephone

Cannot be reached

Edytowane przez bluszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź bezpiecznik odpowiedzialny za telefon. Nie pamiętam który to dokładnie, ale szukaj pod maską. Poszukaj gdzieś schematu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości ze świata a wiec Nokia lumia 800 działa bez problemowo z modułem 3c8035730B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam Passat 2.0 170KM CR w Highline. Mam w liście wyposażenia coś takiego:

- 9W8 P VTV Car phone preparation

Pod fotelem pasażera mam pudełko ale jakoś nie moge go wyciągnąć, jakby było przyklejone co wykładziny więc nie szrpałem się z nim. Wsuwam palce pod pudełko i wyczuwam chyba sterownik NOKIA i wtyczkę w nim. Na desce mam uchwyt ale bez adaptera.

Pytanie czy na podstawie tych informacji mogę spokojnie zakupić sobie adapter i podłączyć telefon Galaxy SII przez bluetooth.

Na RNS510 naciskam PHONE i pokazuje się przekreślony głośnik i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrleg

Dokleje się do tematu

Dopiero kupiłem paska z2007 mam ten podstawowy zestaw 3C0 035 729 z bloototh

sparował go bez problemu z galaxy s2 ale nie chce mi odbierać połączeń przez przyciski

na uchwycie -i ani kluczyk .u kolegi tak jest. Poza tym przyciskami

wybiera jakiś dziwny długi numer tel. Co zrobić by odbierać przyciskiem na uchwycie. Czy mogę zmienić ten numer dziwny

?

Czy mogę zmienic albo zastąpić sam chwyt na większy do galaxy s2 ?

Edytowane przez wkrleg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem posiadam passacika z 2006 i mam zestaw premium tak sądzę gdyż posiadam uchwyt na telefon w podłokietniku (3C0 051 435 B) i klawiaturkę chowaną w środkowym panelu i kierownicę multifunkcyjną z możliwością odbierania rozmowy (ikona słuchawki) i moduł pod siedzeniem pasażera (3C0 035 730 A. nie potrafię podłączyć żadnego telefonu po przez bluetooth, czy mógłby mi ktoś opisać w jaki sposób połączyć telefonik, czy w ogóle jest taka możliwość? telefony to: SE W910i, SE K660i, Nokia 6030, Nokia 2720a-2, SE Xperia Neo i Samsung Galaxy Ace GT-S5830 żaden z nich nie znajduje zestawu ani zestaw telefonu.

Może muszę użyć innego telefonu tylko jakiego? proszę o pomoc. Dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest nie aktywowany moduł. Możesz to zrobić w bardzo prosty sposób(wyciąg z instrukcji VW)

-Włączyć zapłon.

-Dopóki samochód stoi, przez pięć minut od włączenia zapłonu instalacja telefonu komórkowego jest automatycznie widoczna albo

-dwukrotnie, w krótkim odstępie czasu nacisnąć przycisk słuchawki na kierownicy (w głośnikach odzywa się dźwięk potwierdzający)

-W ciągu pięciu minut telefon musi zostać sprzężony z instalacją telefonu komórkowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem w miejsce UHV wstawic klasyczny uchwyt a UHV gdzies schowac np do schowka tak zeby bluetooth dzialal. Wie ktos jak odkręcic ten uchwyt? Trzeba schowek wyciagac czy moze on jest jakos na wcisk montowany?

 

Dzieki.

 

O taki mam:

20121129_211616.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialem w miejsce UHV wstawic klasyczny uchwyt a UHV gdzies schowac np do schowka tak zeby bluetooth dzialal.

co rozumiesz przez klasyczny uchwyt?

to co widać na foto to przystawka do telefonu, ją demontuje się bez odkręcania uchwytu z deski, naciskasz przycisk do odblokowania i zdejmujesz

 

Wie ktos jak odkręcic ten uchwyt?

uchwyt jest przykręcony od tyłu, wiec schowek musisz zdemontować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ten adapter można wykorzystać do podłączenia (za pomocą bluetooth) inną nokię np.X3 bo mam taki adapter do 6310i actvate bluetooth i nie wiem czy mogę za jego pomocą sparować nokię x3, a jeśli tak to jak się za to zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna i przeczytaj pierwszy post tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł BT 1K8 035 730 B czyli zgodnie z tym co piszą TUTAJ mam A2DP.

 

Czy nie powinno to powodować wyświetlania się info z połączenia na MFA? Tymczasem prócz sygnału połączenia BT oraz możliwości odbierania i kończenia rozmowy przyciskiem na kierownicy, nic więcej nie mogę zrobić(działa mi za to streaming audio po BT z RCD310).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ilu tematach napiszesz jeszcze ze nie masz radia na fisie. Naliczylem juz 3 tematy w ktorych sie pytasz o to samo.

Nie spamuj

Przeanalizuj kodowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w swoim bo mogę; ) A tutaj bo jest związany z tematem.

Wczoraj męczyłem kodowanie 2 godziny i nic nie zdzialalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie jak sparować zestaw z telefonem Samsung. Wszystko gra - telefon widzi zestaw tylko nie ma funkcji wpisania kodu do powiązania. Telefon po chwili podaje , że urządzenie powiązane jednak nie działają.

Może ktoś to przerabiał gdyż nie chciałbym sprzedawać z tego powodu telefonu i wracać do Nokii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego Samsunga próbujesz podłączyć i do jakiego modułu telefonu, bo jak widać nie wszyscy rozróżniają moduł premium od powiedzmy "zwykłego"-low.

Edytowane przez grabotg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

bluszczy,

udało Ci się naprawić połączenie z telefonem ?

Mam dokładnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grabotg - dziękuję za zainteresowanie - udało mi się dzisiaj go uruchomić. Chodzi mi o Samsung Galaxy - po połączeniu z zestawem następuje powiązanie urządzeń. W samsungu nie pojawia się klawiatura aby wpisać kod 0000 a po sparowaniu zestaw nie działał.

Usuwałem powiąanie i za którymś razem zestaw sam się zgra i pomimo nie wpisania kodu funkcjonuje.

Piszę to tylko dlatego aby w przyszłości ktoś mógł skorzystać.

Wczoraj dostałęm nowy telefon i nawet mi przez myśł nie przeszło , że ok zestaw firmy Nokia ale technologia Bluetooth jest standartem więc nie powinno byc problemów w komunikacji urządzeń innych firm a , że przyzwyczaiłem się do zestawu w moim pasku więc zależało mi na tym aby go uruchomić.

Pozdrawiam

Edytowane przez mwilk71
wyróżnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności