Skocz do zawartości
dszyszko

[instrukcja] podłączenie oraz obsługa telefonu poprzez zestaw UHV Low Nokia

Rekomendowane odpowiedzi

I wszystko działa :jupi. Ogólnie wczoraj jeszcze odpiąłem kostkę od sterownika nokia ale i to nie pomogło tzn. telefon nadal nie połączył się z zestawem głośnomówiącym. Ale dziś ku memu zdziwieniu po wejściu do auta najpierw włączyłem zapłon po czym w uchwyt wpiąłem adapter. Od razu usłyszałem sygnał dźwiękowy i na radiu ukazał się napis telefon. Po włączeniu w telefonie bluetooth wszystko zagrała i mogę cieszyć się z w pełni działającego zestawu. Reasumując najpierw zmiana kodowania na numer podany na pierwszej stronie następnie jeśli sprzęt nie działa spróbować odpiąć wtyczkę na ok 30 s. Po tym wyjąc adapter włączyć zapłon i wpiąć adapter. Jeśli usłyszymy krótki dźwięk to wszystko powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

U mnie też nastąpił problem z zestawem głośnomówiącym po wymianie telefonu na Lumię 640 dual sim. Mam moduł bt: 3C0 035 729E, na wieszaku adapter bt: 3C0 051 435TA, radio RCD300, kiera zwykła. Adapter łączy się z radiem bezproblemowo, Lumia też się łaczy z całym zestawem, wszystko wyświetla się na adapterze, następuje synchronizacja książki tel, problemem jest przeprowadzanie rozmów.

Obojętnie czy rozmowa jest przychodząca czy wychodząca nie ma połączenia. Nr jest wybierany i weświetlany na adapterze (lub nr tel przychodzącego) ale nie można przeprowadzać rozmów, albo przez kilka sekund jest połączenie i następuje jego przerwanie.

Wcześniej miałem Nokię E66 - żadnych problemów, z innymi "zwykłymi" telefonami też jest wszystko ok. (Nokia 6700, 6300, SE K550i - takie jeszcze posiadam i sprawdzałem).

Czy mój moduł BT lub adapter nie działa ze smartfonami? Parowanie jest jednak wykonywane i niby wszystko jest normalnie.

Czy ktoś może mi pomóc za co z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem dziś inny telefon - Lumię 635 i jest ok. Podejrzewam, że mój jest uszkodzony, tylko muszę dla pewności jeszcze sprawdzic na innym zestawie bt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podłącze sie pod temat, posiadam RNS510 zmieniony z RCD3xx, na desce wieszak z adapterem nokii 6203 (czy jakieś tam), rozmowy moge cały czas prowadzić przez bluetooth itd, ale po wcisnieciu PHONE na RNS tylko ściasza radio. Mam białe zegary, kiera bez multifunkcji, na fisie nie ma zakładki phone.

Czy muszę coś kodować żeby móc obsługiwac tel przez RNS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienić moduł telefonu znajdujący się pod fotelem pasażera. Resztę doczytasz w wątku o zestawie premium w dziale b6/b7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam... I się pogubiłem, więc żądam kilka pytań. Posiadam SonyXperia Z3:

 

1. Jaki adapter potrzebuje, żeby sparować telefon?

2. Czy jest możliwość wyświetlania kontaktów na RNS510 (widziałem takie coś w nowej skodzie)

3. Jak z obsługą odbierania na kierownicy?

 

Przepraszam, ale już głupieje od tego wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem dziś moduł 3C8 035 730d. Mam telefon Huawei P8-lite. Bez problemu wszystko sparowałem, kontakty itp. Jest tylko jeden problem - nie słyszę nic w głośnikach! Mnie słychać normalnie, czyli mikrofon działa, muzyka z radia normalnie się wycisza. W czym może być problem? Passat B6, multikierownica, RNS 510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie weszło kodowanie od Patryk0511 - 0016421. Radio rns 300. I adapter bez bluetooth. Teraz działa nawet z Samsung Note 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dosłownie wczoraj kurier doręczył mi adapter pod telefon iphone 4 o nr 3C0 051 435 CD made in poland. Oczywiście adapter kupiłem używany. Podłączyłem go pod zestaw dwa przyciski jakie są na nim podświetlają, wpinam swojego iphona i zauważyłem że nie ładuje się w nim bateria. Szczerze mówiąc właśnie na tym mi najbardziej zależało inwestując w ten adapter no i jeszcze ogólnie telefon ma teraz swoje miejsce. Zaznaczam że bateria w telefonie jest naładowana w 80 %. Czy adapter jest uszkodzony czy może zacznie ładować telefon w chwili gdy bateria jeszcze bardziej się zużyje?

Edytowane przez Adriano007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian, u mnie po wlozeniu w uchwyt telefon laduje sie od razu. Nawet jak jest 100% to wyswietla sie ze podlaczony na wyswietlaczu.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/132981-Niebieski-Highline-Variant-2-0-TDI-4motion-wskazowki-g7?p=1877368&viewfull=1#post1877368

 

[ATTACH=CONFIG]99536[/ATTACH]

 

 

Nie pamietam teraz czy tez bez wlaczonego zaplonu.

 

testowane na iphone 4s i uchwycie do niego oraz na 5s i uchwycie do niego, do 6s nie mam jeszcze uchwytu.

 

Masz moze kogos z podstawa pod telefon w aucie zeby sprawdzic czy tam tez nie dziala.

 

25032013825.jpg

Edytowane przez symeks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej kolego symeks. Niestety u mnie jest jakaś lipa. Przejechałem dziś ok 40 km z telefonem włożonym w adapter i zero ładowania. Próbowałem kilka razy wkładać telefon, wypinać i wpinać adapter i nic. Jedyne co to jak zauważyłem te dwa przyciski na adapterze podświetlają się na czerwono i gdy przytrzymam jeden z nich to telefon łączy się z jakimś chyba serwisem. Obawiam się że to może by wina tego adaptera tzn możliwe że jest uwalony. Ogólnie brak śladów jakiejkolwiek ingerencji w niego ponadto na jednej śrubie ma plombę.

Niestety ale nikt z moich znajomych nie dysponuje taką podstawką więc lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3c0 035 729 g , radio mfd dvd 2 , uchwyt bez adaptera... Jaki adapter mam kupić żeby podłączyć np . lg g4 ? Proszę o informacje pozdrawiam

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3c0 035 729 g , radio mfd dvd 2 , uchwyt bez adaptera... Jaki adapter mam kupić żeby podłączyć np . lg g4 ? Proszę o informacje pozdrawiam

 

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki adapter mam kupić żeby podłączyć np . lg g4 ?

 

Musisz szukać adaptera pod swój telefon tylko nie wiem czy taki istnieje bo nie pod każdy model były produkowane. Ogólnie wpisz w googlach adapter vw LG i już coś powinno się wyjaśnić. Ewentualnie możesz zadzwonić do ASO i tam zapytać czy mają coś takiego ewentualnie za ile. Rozumie że bluetooth działa ci bez problemu więc adapter potrzebny ci jest do trzymania telefonu i jego ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dzisiaj dla pewności. iPhone 4s ładuje sie na włączonym zapłonie. 9104142538ca867412b6ac7e86bb5cb9.jpgd4e7b9ee49205d56961df05b6eeeb7ec.jpg

 

 

Jezeli chcesz to mogę podlaczyc inny moduł bt bo teraz mam 3c8---730D z wifi, a mam tez w domu stary 729 to moglbym zobaczyc czy na tym tez ladowanie dziala.

 

pzdr

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez symeks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chcesz to mogę podlaczyc inny moduł bt bo teraz mam 3c8---730D z wifi, a mam tez w domu stary 729 to moglbym zobaczyc czy na tym tez ladowanie dziala.

 

Byłbym ci bardzo wdzięczny jakbyś mógł spróbować na tym module 729 gdyż sam mam taki w aucie. Nie jestem szpecem od elektroniki ale skoro guziki w adapterze podświetlają się tzn. że prąd do niego dochodzi, dziwne tylko że nie ładuje baterii w telefonie. Dziś jeszcze przeczyściłem styki środkiem do czyszczenia laserów CD ale nic to nie dało. Jeszcze sie zastanawiam czy przyczyna nie leży czasem po stronie telefonu ale z drugiej strony nie mam z nim problemów w zakresie ładowania baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jeszcze spróbowałem wpiąć innego iphona 4 jednak adapter jak nie ładował baterii tak nie ładuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne. Mianowicie dziś udało sie mi spotkać z kumplem który ma paska i jak sie okazało posiada również uchwyt do telefonu. Włożyliśmy wiec mój adapter w jego uchwyt i telefon ładuje- czyli adapter mam sprawny w 100% tach. Następnie jego adapter włożyliśmy w mój uchwyt i nic. Nie zastanawiając sie długo podmieniliśmy mój sterownik 3C0 035 729 F na jego o numerze 3C0 035 729E i wszystko zagrało tzn adapter zaczął ładować telefon. Tak wiec sterownik mam do wymiany.

Edytowane przez Bimbasz
edit, regulamin 4.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dosyć dziwny problem z VW UHV LOW, mam 3c0 035 729 E + słuchawka z aktywnym BT w 1 aucie i bez aktywnego w 2-gim w obu po kilku minutach rozmowy zaczyna ćwierkotać przerywać, jakbym w las wjechał niezależnie od położenia.

 

Co jest tego przyczyną telefon to LG L9 II ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanko gdzie dokładnie znajduje się moduł bluetooth w Passacie B6 2007 r. ??

W mojej wersji jest w podłokietniku baza na telefon, przy żarówkach u góry mam przycisk "i", jakiś mikrofon oraz kluczyk a także w kierownicy słuchawkę. Problem polega na tym że nie mogę się w ogóle połączyć z autem przez bluetooth z Sony Z5 compact (auto nie widzi mojego telefonu) .

 

Proszę o jakieś informacje co mam zrobić i gdzie szukać bo kompletnie nie mam pojęcia.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności