Skocz do zawartości
TuRbO4Fun

Oddam za darmo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ,może temat sie przyjmie ostatnio przez przypadek wszedłem w dział gruby mazowieckiej u nich temat sie przyjął ,mam nadzieje że i u nas tak będzie , więc jeśli macie jakieś graty które zalegają w garażu ,piwnicy itp to napisz tutaj ...

Może znajdą nowego właściciela ,piszemy tutaj tylko oferty typu oddam za grosze (symboliczne kwoty) podaruje za darmo ,bądź zamienię , najlepiej było by gdyby każdy dogadywał sie na odbiór z rączek do rączek tak unikniemy nieporozumień , nie ogłaszamy w tym temacie sprzedaży bo od tego jest dział z giełdą

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że z wątków "Oddam/przyjmę" zrobił się koncert życzeń (przyjmę to, kupię tamto) oraz koszt oferowanych przedmiotów coraz częściej znacznie wychodził poza "gratis lub symboliczne WD40" ograniczamy treść postów tylko do "oddam gratis".

Zalega Ci coś w garażu, chcesz się pozbyć i przy okazji pomóc innemu forumowiczowi - ten wątek jest dla Ciebie.

Jak przy okazji chcesz zarobić parę groszy - handluj, ale poza forum.

Próby przemycania sprzedaży i listy przedmiotów marzeń będziemy usuwać i ostrzegać o niestosowaniu się do próśb obsługi forum.

Z racji tego, że te wątki są w działach regionalnych, to prośba do opiekunów - miejcie na to oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leżą u mnie jakieś pierdoły ze starej rolety /tej z której brałem części do mojej/.

 

Jest ten profil zewnętrzny w którym jest zwinięta roleta .

 

Jak ktoś będzie potrzebował coś to dawać znać na PW. Konkretniej widać w moim wątku co tam jest.

Edytowane przez wilson
materiał szary oddany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam dokładkę zderzaka tylnego kombi tdi stan bardzo dobry. Z mojego passata jest mi już nie potrzebna.

Edytowane przez Mariobros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam czarne listwy na zderzak oraz drzwi z Passata B5 FL kombi. Po zmianie na chrom leżą i miejsce zajmują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, nie posiada ktoś może zepsutego cupholdera? potrzebuję tą małą zaślepkę z lewej strony ... Gdyby się cud stał i ktoś miał to proszę na PW.

Tu link do posta aby była jasność o która część chodzi:

 

 

 

Ze spraw "oddam za darmo" mam listwy zderzaka tylnego do B5 3B (sedan)-proszę brać jak komus potrzebne.

 

------------------------------

Gdyby ktoś potrzebował tych najtańszych czujników parkowania, mam 3 szt oraz panel.

Kontakt PW

Edytowane przez wilson
jeszcze "cuś"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne odboje i osłony amortyzatorów tylnych oraz gniazda. Na pewno pasują zarówno do B5 3B oraz 3BG do sedana jak i kombi. Niby kilka groszy za nowe tylko po co jak leżą na Prokocimiu ?! ;)

 

Kontakt PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokrycie siedziska w bardzo dobrym stanie. Sam kiedyś takiego szukałem :P :P :P

20150620131.jpg

Jak komuś potrzebne to pisać na PW.

20150620130.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Nie chce ktoś klapy bagażnika do passata b5 kombi z szybą ??

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Bo miałem wcześniej paska b5 i klapa leży a nie chcę żeby zgniła a może się komuś przydać :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam centralke telefonu do B5

5688575120.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

gdyby ktoś chciał pokombinować z grillem w b5.5 to pozostał mi tzw "uśmiech" i poprzeczki zrobione na czarno. Kontakt priv. Wysyłka nie wchodzi w grę tylko odbiór osobisty na Prokocimiu w Krakowie. aktualne przez tydzień, potem kosz

IMG_20181021_102226.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam przyczepke do samochodu ladowność 550kg, ale do calkowitego remontu.Dowod jest i OC, miałem oddawac na zlom ale może ktoś zabierze ją.......jak ktoś potrzebuje papieru to będzie jak znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności