Skocz do zawartości
wektor

Mapa Eastern Europe v.8 do RNS510

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już testował? Jakie są różnice pomiędzy nią a starszymi wersjami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś już testował? Jakie są różnice pomiędzy nią a starszymi wersjami?

 

Z tego co czytałem (chyba na http://www.navi-forum.pl zanim je zamknęli) wynika, że mapa nieznacznie się rózni od 7.2 a występują problemy z lektorem- odzywa się lektor w jakimś niezidentyfikowanym języku.

To własnie jest główną przyczyną tego, że na razie czekam na wersję poprawioną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa różni się bardzo. Jest dużo zmian w pokryciu mapy.

Co do polskiego lektora - problem pojawia się gdy jest komenda "jedź w kierunku" np. podczas zbliżania się do ronda, wtedy lektor się zacina a na wyświetlaczu pojawia się inna czcionka. Po przejechaniu kawałka (np. zjechaniu z ronda) wszystko wraca do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jest dostępna wersja iso tej mapy ? Ściągnąłem dwie wersje i żadnej nie widzi napęd w navi ? Nagrywamy oczywiście w głównym folderze ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Jest dostępna wersja iso tej mapy ? Ściągnąłem dwie wersje i żadnej nie widzi napęd w navi ? Nagrywamy oczywiście w głównym folderze ?

 

Pozdrawiam.

 

Nic nie nagrywamy w folderze tylko wypalamy obraz iso na płycie. Zawsze zamieszczane są w internecie spakowane obrazy, chyba nie nagrywałeś na płycie plików rar ? ;)

 

Co do mapy to w końcu pojawiło się osiedle na którym mieszkam - istnieje od 10 lat kilkanaście ulic - niestety przesunięte jest na mapie o ok 500m ... nie postarali się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wczytałem sie w temat V8 i z tego co widziałem źródło to mapy 2010 Q4 albo dw juz nie pamietam.Poza tym piszą ze są problemy z systemami 3XXX z 2XXX działaja oki ....chyba wiec poki co ja czekam na 8.1 co sugerowali takze komentatorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do polskiego lektora - problem pojawia się gdy jest komenda "jedź w kierunku" np. podczas zbliżania się do ronda, wtedy lektor się zacina a na wyświetlaczu pojawia się inna czcionka

 

potwierdzam to, ale poza tym mapa jest bardzo dobra. Dużo większe pokrycie dróg niż w 7.2

Jest już np nowa autostradowa obwodnica Wrocławia ze wszystkimi zjazdami. Wolę aby od czasu do czasu lektor się pomylił jak jeździć po polu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już np nowa autostradowa obwodnica Wrocławia ze wszystkimi zjazdami.

 

Dzięki Marcin +poleciał
:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Marcin +poleciał

 

Wiedziałem że się ucieszycie z takiej informacji. Sam byłem zdziwiony że już tą obwodnicę dodali do mapy. Testy nowej mapy na obwodnicy zakończyły się pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam rns 510 B wraz z zestawem Dynaudio, chciałbym wgrać nowego softa 3980 z polskim lektorem i menu oraz DVD free oraz nową mapę V8. Moje pytanie brzmi czy mogę bezpośrednio wgrać tak wysoki soft oraz czy nie będzie miało to wpływu na zestaw Dynaudio (przy starcie navi na panelu startowym wyświetla się Dynaudio)?

Z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Płyta nagrana poprawnie, wczytuje się prawidłowo, jednak nie mam mozliwości zaktualizowania jej na dysku twardym - po wyjęciu płyty zostaja stara mapa (7420) - jak zaktualizować ją na HDD ?

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podajcie jakiś namiar na tą mapkę (Rapid czy coś..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

mam rns 510 B wraz z zestawem Dynaudio, chciałbym wgrać nowego softa 3980 z polskim lektorem i menu oraz DVD free oraz nową mapę V8. Moje pytanie brzmi czy mogę bezpośrednio wgrać tak wysoki soft oraz czy nie będzie miało to wpływu na zestaw Dynaudio (przy starcie navi na panelu startowym wyświetla się Dynaudio)?

Z góry dzięki i pozdrawiam

 

Zadajesz to samo pytanie w kilku tematach, zaczekaj aż ktoś odpowie, jak nikt nic nie pisze to może nie zna nikt odpowiedzi.

 

 

Płyta nagrana poprawnie, wczytuje się prawidłowo, jednak nie mam mozliwości zaktualizowania jej na dysku twardym - po wyjęciu płyty zostaja stara mapa (7420) - jak zaktualizować ją na HDD ?

 

A po włożeniu płyty pyta się czy zapisać na HDD czy działać z TEMPA? (płyty DVD)

Edytowane przez Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam navi v. B z softem 1200 i po wgraniu mapy v8 i wybraniu zapisu na dysk wyświetla dane mapy tejże właśnie, najnowszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podajcie jakiś namiar na tą mapkę (Rapid czy coś..)

 

"czy coś":http://peb.pl/wbudowane-systemy-nawigacyjne/1084501-mix-rns510-vw-navigation-dvd-eastern.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I owoż ta mapka dziwnym trafem rozwaliła mi firmware:-(

Nie był to obraz płyty (może to powód nieczytania płyt DVD?) Wypalenie 3 płytek z różnymi prędkościami powodowało zawsze "błąd płyty CD/DVD" więc zero efektu.

Zresetowałem navi, wsadziłem płytkę po raz n-ty i w efekcie zero fonii, brak dostępu do HDD...

 

Wersja firmware to 3810A ( upgradowany oryginał 27cośtam)

Miał ktoś taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam znalazłem rozwiązanie.Należy instalować mapki z obrazu płyty. Moja navi toleruje wyłącznie takie.

Sprawdziłem empirycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Twoja navi toleruje takowe. Zawsze wypala sie plyte z obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli mogę jeszcze coś doradzić do wątku to zdecydowanie polecam nagrywanie wyłącznie na płytach Verbatim, są droższe ale zdecydowanie lepsze. Miałem przypadek, że na mojej nawce wszystko ok, zapodaje płytę i od razu pytanie czy zapisywać czy korzystać w locie ta samą płytę (TDK) wsadzam do drugiego Paska i LIPA!! a nagrałem na Verbatim i poszło od strzała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności