Skocz do zawartości
Gość Grinch

05 listopada spot w Rypinie

Rekomendowane odpowiedzi

... niestety nie da rady bo z tego co się orientuje to nie jestem posiadaczem 3BG.
to po co oferujesz :wmorde
mnie można dopisać na 50%
czy Ty kiedykolwiek jechałeś na 100% :lol

 

 

U mnie się sprawy skomplikowały i na chwile obecną nie mogę powiedzieć , że na pewno będę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy Ty kiedykolwiek jechałeś na 100%

oj tam oj tam:lol

 

teraz to nic pewnego, bo nie wiem roboty będę miał na weekend:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch
to po co oferujesz :wmorde

 

... pozwoli Pani że z uwagi na wczesną porę nie skomentuje Pani zachowania :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... pozwoli Pani
I tak powinieneś się do mnie zwracać zawsze, resztę faktycznie pozostawie bez komentarza :]
teraz to nic pewnego, bo nie wiem roboty będę miał na weekend
ok ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z CSW ma nick : bentouch

Ale on potwierdzi jakoś do końca tygodnia bo nie wie czy dca rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przybędę z Darek_77 jego autem z faktów oczywistych ;), ale będziemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie ma!! Dawid D. dał mi cynka odnośnie sobotniego spotu! i na 90% przyjadę wraz z żoną!! jak co to 3majcie dla nas miejsce w lokalu! możemy się umówić co do wspólnej jazdy do Rypina! jestem z Lipna więc jak ktoś by po drodze leciał to możemy spotkać się pod Lidlem niedaleko skrętu na Rypin na trasie Toruń-Sierpc. o godzinie 16-30. co byśmy spokojnie do CRY dojechali!! Jak są chętni do wcześniejszego spotkania się pod Lidlem i wspólnego dojazdu do Rypina to zapraszam!! piszcie jak co!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z torunia jakos razem lecimy? to gdzie i o ktorej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie spot niedługo więc chciałem zapytać gdzie i o której zbiera się INOWROCŁAW żebym dojechał na czas i razem wszyscy pojechali bo nie znam drogi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

A Inowrocław się gdzieś zbiera? Przejrzyj tylko listę obecności ;) Masz nr tel. do mnie. Przed wyjazdem się zdzwonimy i razem pojedziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sie ma!! Dawid D. dał mi cynka odnośnie sobotniego spotu! i na 90% przyjadę wraz z żoną!! jak co to 3majcie dla nas miejsce w lokalu! możemy się umówić co do wspólnej jazdy do Rypina! jestem z Lipna więc jak ktoś by po drodze leciał to możemy spotkać się pod Lidlem niedaleko skrętu na Rypin na trasie Toruń-Sierpc. o godzinie 16-30. co byśmy spokojnie do CRY dojechali!! Jak są chętni do wcześniejszego spotkania się pod Lidlem i wspólnego dojazdu do Rypina to zapraszam!! piszcie jak co!!

 

cieszę się bardzo, że udało się namówić ;) na pewno ktoś się podłączy do Was, Toruń hmm jutro spróbuje z Darkiem się skontaktować i będę wiedział w ogóle o której będzie możliwość ruszyć itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Toruń hmm jutro spróbuje z Darkiem się skontaktować i będę wiedział w ogóle o której będzie możliwość ruszyć itd.

 

łokej. Daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z Darkiem na pewno mamy ustalone to, że wyjazdu nie da rady zrobić wcześniej jak o 16 z Torunia (moja praca i Darka auto nie będzie pod domem), nie wiem ile jedzie się do Rypina, i którędy jechać. Tomek, Ela śmigaliście już na Rypin więc powiedzcie w jakim czasie idzie się tam dokulać przy normalnym tempie jazdy w szyku. Zbiórka po ustaleniu godziny może być na stacji Lukoil na wylocie Olsztyn/Warszawa na Rubinkowie chyba takie najsensowniejsze miejsce po drodze lub Carrefour jak kto woli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Z Czernikowa do Rypina przez Lipno całkiem szybko się śmiga, chyba coś około 40 minut;) No liczmy w kolumnie to do godziny to jest góra, z Czernikowa. W sobotę po południu Lubicz powinien być przejezdny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My wystartujemy z Chełmna przez Golub Dobrzyń i prosto na Rypin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch

... Rezerwacja potwierdzona i powiększona do 20 osób bo tyle zliczyłem i tylu się wstępnie zdeklarowało :bleble

Będę wcześniej na miejscu, w razie jakichkolwiek niejasności lub trudności z dojazdem dzwonić, numer podany na pierwszej stronie :fajny Ale myślę że nie będzie żadnych problemów :mlask

 

 

... Nie ukrywam że fajnie będzie jak założycie koszulki klubowe :bleble Będzie fajna pokazówka :)

... No i do zobaczenia w sobotę :mlask

 

Grinch

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie mam koszulki :(

tak poza tematem kiedy będą jakieś zapisy na koszulki forumowe?

Edytowane przez JakiCMG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z Czernikowa do Rypina przez Lipno całkiem szybko się śmiga, chyba coś około 40 minut;) No liczmy w kolumnie to do godziny to jest góra, z Czernikowa. W sobotę po południu Lubicz powinien być przejezdny;)

 

to zapraszam na 16-30 pod Lidla w Lipnie!!sto metrów za światłami po lewej w kierunku na Warszawę!! fajnie by było gdyby jeszcze się chętni znaleźli!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Dawid, dokładnie tak jak Ela mówiła, więc potwierdzam ;) Godzinka z Torunia to tak na pełnym luzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek napisz mi na którą mam być w Inie i gdzie żebym wiedział o której od siebie muszę wyjechać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności